Avatar

שלום אורח, באפשרותך להירשם או להתחבר

sp_LogInOut התחברות sp_Registration הרשמה

הרשמה | איבדת את הסיסמה?
חיפוש מתקדם

— באיזה פורומים —
— Match —

— אפשרויות פורום —

יש להקליד מילת חיפוש באורך של 3 עד 84 אותיות.

No permission to create posts
sp_Feed עדכוני RSS לשרשור sp_TopicIcon
ֻניתוח בית
Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
06/11/18 - 22:40
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9714
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

jethra אמר

האם אכן את מתייחסת לאורנוס (10 מאזניים) ופלוטו (28 בתולה) כצמידות? חשבתי שהאורב גדול מדי. אני באמת אשמח אם כן.

צודקת, האורב גדול מדי. מה שיש לקחת כאן זה רק את מיקום השליט בבתולה-8.

ואת בית 10 את מחשיבה כמשתנה? חשבתי שהוא קרדינלי. בית של גדי . מה שכן נפטון בקשת ובית 2 דגים.

ג'הטרה, בית 10 שלך איננו גדי ואין בו גרם אחד של קרדינליות. כולו קשת-דגים. ובית 2 שלך איננו דגי. הוא בתולי.  

אני אכן מנסה להבין את השילוש הפיקסי אריה/שור/דלי (ורום שמים בעקרב) וזה באמת יוצר קלאשים. הפיקסים האלו זה די סיוט. אבל למעשה בכל תחום בחיים אני מרגישה את העניין הזה - הצורך בהשלמה ובקבלה עם המציאות ומה שהיא מביאה ולא עם מה שנראה לי שאמור היה להיות (לו הייתי אני מנהלת את העולם וכו') ואולי זה השיעור של המפה הזאת. לא יודעת. 

יפה אמרת. האישיות שלך - אריה-דלי-שור - היא פיקסית, יצירתית, מקורית, עקשנית, רוצה הרבה. לעומת זאת העבודה שלך, כל עבודה שתבחרי בה, דורשת להתאים עצמך לעולם, בעוד האישיות מצפה שהעולם יתאים עצמו אליה. אם תצליחי למצוא איזון בין זה לזה תגיעי למקום מאד טוב. כלומר, למצוא איך לבטא באופן יצירתי, מקורי וייחודי לך - את מה שהעולם צריך, לא את מה שאת צריכה. 

ובהקשר זה שאלה נוספת שעלתה לי אפרופו דגים - האם הנוכחות של נפטון שנים כה רבות בבית 1 מקנה לאישיות מעט מהצבע של דגים או לכל הפחות אנשים תופסים אותי כבעלת מאפיינים כאלו? קראתי במקום כלשהו שעם מעבר של נפטון בציר 1-7 קשה מאד לקבל החלטות או לזכות בתמיכה לגבי החלטות. הסתקרנתי לגבי זה.

לא. מעבר נפטון על שמש או בבית ראשון או מה, אפילו שזה מעבר ארוך מאד, לא יהפוך אותך לדגית. מה שכן, כשכוכב נכנס לבית, רגע הכניסה שלו על הקאספ של הבית יוצר זעזוע מסויים. אחר כך מתרגלים. ואילו הימצאותו בבית הראשון שלך כל כך הרבה שנים יכולה להשתלב נהדר עם האישיות המאד יצירתית שלך ולהעניק לך המון השראה או הזדמנות להתחבר ולהוסיף משמעויות רוחניות או אמנותיות לחייך.

Avatar
jethra
Member
Members
07/11/18 - 20:58
חבר מאז: 14/8/16
תגובות בפורום: 146
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

תודה רבה מגי, על התשובה המפורטת :))))))

אגב סתם משהו ששמתי לב אליו - יופיטר בדיוק עובר לי על רום שמיים בימים אלו -ועל יופיטר עצמו הצמוד לנפטון וכו' אז אולי הניע לי את השאלות הללו. (אתמול פתאום שמתי לב לזה).

 

אגב, במפה שלי שבה אין כמעט קרדינלי  - למעט כירון בטלה והצירים עצמם שמודגשים - אז מאיפה כן בעצם מגיעות היוזמות והמוטיבציה? מטרנזיטים? 

Avatar
mares_nest
חבר
Members
08/11/18 - 4:18
חבר מאז: 09/9/11
תגובות בפורום: 1099
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מגי אדם אמר

היי מארסט,

בבית 3 שלך יושב הירח, מה שתורם לך לחשיבה אסוציאטיבית עשירת דימיון וביחד עם מרקורי, היושב בשור בית 11, יש לך כשרון אמיתי לתפוס דברים לא מבוטאים, להבין אנשים, להבין מגמות כלכליות או אמנותיות רחבות. החיבור בין הירח היושב ב-3 לבין מרקורי שב-11 תורם חוש מדיומי-נבואי.  
במקרה שלך גם שליטת הבית נמצאת בשור בית 11, ומוסיפה לך נצנוצים או הארות של ידיעה נבואית המגיעה מאליה. אלא שכמו אצל ארה, אי אפשר להבדיל מה מהם חלק מתכונתך הטבעית ומה מגיע ומשפיע מרחוק, כי שניהם, גם מרקורי וגם שליטת 3 באותו מקום בדיוק. 

איפה זה כן מעניין אצלך? השליטה המשנית של מרקורי ושל השמש נמצאת בטלה וצמודה ליופיטר. מה שמוסיף לך מידי פעם 'יציאות' של פראות או תוקפנות מסויימת בדיבור ובאישיות בכלל מצד אחד, מצד שני נותן עוד חיזוק של האינטואיציה, כי יופיטר קשור באינטואיציה (כמו שאוראנוס קשור בנבואה והירח במדיומיות).   

רציתי להגיב שזה ממש נכון הקטע של להבין אנשים, אני קולטת אנשים ממש טוב רק מלראות אותם לשניה אפילו בלי לדבר איתם,  אני יכולה לקלוט בדיוק מי הם,

מה הם חושבים עלי, איך הם יגיבו למצבים שונים, ומאוד קשה לעבוד עלי. היו הרבה אנשים שראיתי פעם אחת בלי לדבר ואמרתי עליהם דברים ואנשים אישרו שזה נכון ולא הבינו איך אני יודעת את הדברים האלה..

לגבי ה'יציאות' של פראות או תוקפנות זה ממש נכון גם.. לצערי :) מנסה לשלוט ולרסן את זה

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
08/11/18 - 6:27
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9714
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין
Avatar
Lee
חבר
Members
09/11/18 - 1:22
חבר מאז: 13/12/12
תגובות בפורום: 1627
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

חיים ש אמר
Lee

יש לך מיזוג במפה של נושאים מבית 12 ובית 10

שליט הטבעי של בית 10 מזל גדי מצוי בבית 12, הכוכב השליט באופן טבעי בבית 12, נפטון, מצוי בבית 10,

שבתאי שליט בית 12 מצוי בבית 7 ולמעשה הוא מתחיל להיכנס לזווית [שלא מופיע במפה] עם נפטון [120 מעלות].

שבתאי מצוי בבית המיצג אנשים אחרים, כאלה שהם שותפים או מתנגדים, הוא מתאר אותם ככאלה הבוחנים את בעל המפה אבל גם מאתגרים, מעלים קשיים בפניו/ה, 

הקשרים האלה הם עם דמיות סמכותיות, כי הזווית היא לנפטון המצוי בבית 10, הבית המתאר דמויות סמכויות, גם גדי הוא מזל של דמויות סמכותיות.

השילוב של מזל דגים ומזל גדי כאשר השליט של בית 12 מצוי בבית 7 הזוגי יתכן ומדבר על קשרים של שותפות עם דמויות סמכותיות באופן נסתר [בית 12], הרקע הוא כלכלי כי נפטון הוא

שליט בית 2 המדבר על כספי בעל המפה, המזל השולט בבית 7, אריה, השליט שלו ,השמש, מצויה בבית 11 שמזל האופק, דלי , הוא השליט הטבעי שלו, כאן יש מרכוז של דמות השותף לדמות חברתית או כזו הקשורה למקום עבודה: חברה, עסק ואו מרכז חברתי כל-שהו, בגלל הצמידות של השמש למרקורי שליט בית 5 שליטו הטבעי הוא מזל אריה המצוי בבית 7, יתכן ויש גדש לגבי אותה הדמות על נושאים הקשורים לבית 5 המשלב תאומים ואריה, כמו נסיעות לצורך בילוי, הוראה של ילדים בבתי ספר, קישורים ויכולת יצירתיים.

אלה שמרקורי הוא גם שליט בית 8 שבו מצוי גם שליט בית 10 [פלוטו], האופי של בתולה הוא של מי שעוסק בשרות אחרים, הפלוטו בבית זה מדבר על דמות ניהולית [פלוטו שליט בית 10] שנותנת שרות לאחרים, כאשר המצאות פלוטו במזל מאזניים יתכן ומדבר על שרות לאנשים המצויים בשותפות או במצב עניינים מתנגד זה לזה.

שליט המפה אורנוס מצוי בבית 9 צמוד לשליט בית 9 : ונוס, הנושאים הם של מערכות משפט חברתיות.

מתקבל כאן שילוב אפשרי של מספר דברים המתחברים זה בזה במפה המדברים על דמויות העוסקות במסגרות [גדי] או [בית 10] העוסקות ביצירת חוקים, חוקי מסגרת, [גדי או בית 10] שמטרתם היא טובת החברה עד כדי הקרבת [מזל דגים או נפטון]היחיד למען הכלל במסגרת חוקים אלה או נהלים אלה, כאשר הנושאים החברתיים מודגשים במרכיבים של בית 11 או באופק מזל דלי או בשליט של האופק המצוי בבית 9 הקשור לנושאים של משפטים או יישום של עשיה משפטית בנושאים של האני מול האחר [מזל מאזניים].

השאלה הנשאלת בסיכום מה שכתבתי היא:

האם יש קשר לבעל המפה לדמויות מעולם המשפט או חבר/ה כנסת, או לכאלה העוסקים באסטרולוגיה של שידוכים?  

היי חיים, לא... בעלת המפה היא אני ואין לי קשר אל אף אחד מהנ"ל.

לא הבנתי את הניסוח של הכניסה לזווית (בהנחה שאורב של 9 מעלות אינו תקף לטריין)- האם יש משמעות להתחלת הכניסה?

Avatar
Lee
חבר
Members
09/11/18 - 1:27
חבר מאז: 13/12/12
תגובות בפורום: 1627
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מגי אדם אמר

Lee אמר

map.png

ומגי, אם אפשר, אשמח לסיוע בהבנת הבית השני או הבית השניים-עשר.

(אני מתייחסת לבית ה-12, חרף כך שהוא ריק, כי הריקות שלו מבלבלת אותי. עם שמש צמודת נפטון וירח בדגים, הארכיטיפ הדגי מהותי מאד בעבורי ואני מנסה להבין איך זה מתיישב עם הבית הריק. מה ההבדל, לדוגמה, בין המפה שליל לבין מפה של מישהו שאין לו דגים אבל בית 12 שלו גדוש. יש לי תאוריה כלשהי לגבי עצמי, אבל אשמח להסבר שלך :-)  )  

היי לילוש,

מכיוון שכבר יש לך ירח בדגים ונפטון צמוד לשמש, נראה שאלוהים חשב שזה מספיק בית 12 לבן אדם אחד, והחליט להשאיר אותו ריקwink

כל הנושאים של הבית הזה, נניח אמונות, אמנות, פרסום, חרדות, מיסטיקה, נושאים חבויים, כמיהה וגעגועים - קשורים אצלך בקשת (משום שנפטון בקשת ובטריין ליופיטר) ובאריה (משום שנפטון צמוד לשמש ושליט 12 באריה). אפשר לומר שאת לוקחת מבית 12 שלך את היצירתיות, ההשראה, והאמונה שבו הרבה יותר מאשר את החרדות או הבדידות שבו. היינו, השפעות יצירתיות ואופטימיות של קשת ואריה. 

מה שכן, מהיות דגים חלק חשוב באישיות שלך (ירח בדגים ונפטון צמוד לשמש) כבר לא ניתן להבדיל מתי אלו הן השפעות של הבית ומתי זה פשוט חלק ממי שאת. מה שחשוב הוא שאת בנויה דגים-קשת-דלי. אישיות קוסמופוליטית, פתוחה, מחוברת לעולם הרחב, קליטה או התעניינות בגדול. אינטואיציה מעולה.  

תודה מגי.flower6_png

אני מרגישה לפעמים את ההשפעה של שליט בית 12, סאטורן, כמה שעומד מאחורי פעילות הבית. כנראה בגלל שאין לי בתוכו פלנטות. יש ידע (איך לקרוא לו?) רוחני, מיסטי, מסוים, שקל לי להגיע אליו יותר דרך אנשים אחרים. זה יכול להיותחיפוש שהוא משמעותי לי בתוך זוגיות (מצחיק שלבן-זוגי יש יופיטר בבית 12, דווקא הכוכב שכל כך משמעותי אצלי, נמצא אצלו בבית שריק אצלי), אבל לא רק, בכלל אנשים אחרים. אני כמו תלויה בהם כדי שמשהו ייפתח. 

(את העובדה שאין פלנטות בבית אני כן מרגישה, למרות הנפטוניות המובהקת. זה קשורלסוג מסוים של תפיסה. לדוגמה, אני ממעטת לזכור חלומות ואין לי גישה פנימית לפרשנות שלהם. בשונה ממה שמאפיין לרוב אנשים נפטוניים. ואני חושבת שזה משום שמקורם בבית ה-12. כך גם עם הבנה של סמלים. האינטואיציה שלי פועלת אחרת, ורק לאט לאט אני לומדת לחוות סמלים).

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
09/11/18 - 18:06
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9714
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

לי, 

יש לך ירח בדגים ב-150 מדוייק לסאטורן ויופיטר מול פלוטו.

אני חושבת שהרבה מאד מתרחש אצלך מתחת לפני השטח, אם זה חלומות שאת לא זוכרת או תחושות שנמצאות במנותק מהגדרה ומילה, אם ידיעה כלשהי שמפעילה את המרס שלך עוד בטרם ידעת שהוא עומד לפעול.

כמו הרבה אנשים שדגים חזק באישיות שלהם - הם נמנעים במודע ממיסטיקה, חוסר בהירות, מצבים מעורפלים, היאחזות בסמלים ואותות או עיסוק מובהק בנסתר. זה נשמע כאילו פרדוקס, אבל דווקא משום שקל לאנשים אלה להיכנס למצבים האלה ולהיסחף למצב של חוסר אונים וחוסר שליטה - הם מתנגדים במודע, בדרך שהיא הרבה פעמים אוראנית (מה שאצלך קל במיוחד עם שמש ומרקורי בבית 11 ואוראנוס טריין ירח. בנוסף נפטון עצמו מעלה מהקאספ של 11).

עם מפה כזו צריך להגיע לגיל מספיק בוגר ולמצבים מוגנים בחיים הרגילים, עד שמרגישים מספיק בטוח לאפשר לדגים להתבטא במלואו. עד אז הוא כמו נמצא במחתרת, נחבא אף מהאדם עצמו, ובמיוחד עם שתי זויות אלו שציינתי.  

Avatar
Lee
חבר
Members
10/11/18 - 21:35
חבר מאז: 13/12/12
תגובות בפורום: 1627
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

אוי מגי, את כל-כך צודקת עד שזה קצת מפחיד.

Avatar
jethra
Member
Members
11/11/18 - 10:41
חבר מאז: 14/8/16
תגובות בפורום: 146
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

jethra אמר
תודה רבה מגי, על התשובה המפורטת :))))))

אגב סתם משהו ששמתי לב אליו - יופיטר בדיוק עובר לי על רום שמיים בימים אלו -ועל יופיטר עצמו הצמוד לנפטון וכו' אז אולי הניע לי את השאלות הללו. (אתמול פתאום שמתי לב לזה).

 

אגב, במפה שלי שבה אין כמעט קרדינלי  - למעט כירון בטלה והצירים עצמם שמודגשים - אז מאיפה כן בעצם מגיעות היוזמות והמוטיבציה? מטרנזיטים?   

הי מגי, ברשותך חוזרת שוב על השאלה. מקווה שהיא מובנת. :)

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
13/11/18 - 18:59
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9714
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מזויות קרדינליות, בעיקר סקווירים. וגם צמידויות קרובות.  

No permission to create posts
איזור הזמן של הפורום: Asia/Jerusalem

מקסימום משתמשים שהתחברו במקביל: 265

כרגע און-ליין: heaven
14 אורחים

כרגע נמצאים בעמוד זה:
1 אורחים

המשתמשים המובחרים:

Morgan: 2488

ara33: 2285

יגאל: 1813

Lee: 1462

kafe: 1115

Sol: 936

סטטיסטיקות של המשתמש:

אורחים שכתבו: 174

מספר חברים: 89

מאשרים: 1

מנהלים: 1

סטטיסטיקות של הפורום:

קבוצות:1

פורומים:1

שרשורים:3556

תגובות:40547

המשתמשים שנרשמו לאחרונה:

susi1806, talya, netacon, Netaco, iacov haimovici, scorpion

מאשרים:מגי אדם: 8175

מנהלים:אורי אדם: 33

    

Comments are closed.