Avatar

שלום אורח. באפשרותך להירשם או להתחבר

חיפוש

— טווח —
— סגנון חיפוש —

— אפשרויות פורום —

אנא הקלד מילה באורך של לפחות 3 ועד 84 תווים

הרשמה שכחתי סיסמה
sp_Feed sp_TopicIcon
אירועים בטחוניים על-פי מפת המדינה
Avatar
חיים ש
Member
Members
פוסטים שפורסמו: 943
הצטרף ב: 04/12/10
sp_UserOfflineSmall לא מחובר
1
06/3/18 - 22:27
sp_Permalink sp_Print sp_EditHistory

נתונים לגבי מפת הקידומים של מדינת ישראל לחודשים הקרובים:
הירח המקודים מצוי במזל דלי, הוא יכנס לזווית 180 מעלות כלפי מאדים המצוי במעלה 28:18 של
מפת המדינה, תחילת הזווית בתאריך 25/4 במעלה 27:18 של מזל דלי, דיוק הזווית בתאריך 26/5 במעלה 28:18 וזמן היציאה מהזווית הוא התאריך 26/6.
במקביל אורנוס המקודם מזה תקופה ארוכה מצוי במעלה 28:22 של מזל תאומים ובזווית 60 מעלות למאדים.
עוד במקביל המאדים המקודם מצוי במעלה 3:47 של מזל מאוזנים ובכניסה לזווית 90 מעלות לונוס של מפת המדינה המצויה במעלה 4:47 של מזל סרטן.

אורנוס המקודם מצוי בבית 9, בית של ארצות אחרות, ובמזל תאומים המזל של גורמי שכנות, אורנוס הוא כוכב מורד והמצאו במזל ובבית ה9 מדבר כאן על מרד במדינה שכנה, כאשר הוא מפעיל את מאדים, כוכב המתיחס למצבי לחימה, הדבר מדבר על מלחמת אזרחים, במדינות שכנות.
מיקום הירח במזל דלי, המזל שנשלט על-ידי אורנוס מדבר על זמן שכאשר הירח ימצא בזוויות כלפי אורנוס מקודם וכלפי מאדים לידתי, תהה התגברות מצבי הלחימה באותה המדינה המדוברת.
הירח המקודם מצוי בבית 5 של הדרמות הגדולות ובמזל דלי, תפקידו של הירח הוא לציין את הזמן שבו הדבר מופעלים, המזל והבית בו הוא מצוי מתאר את אופי ההפעלה של האירוע, והאירוע המופעל הוא הזווית 60 שבין מאדים לידתי לאורנוס מקודם.
אבל צריך גם להתבונן במאדים במפת המדינה, המאדים המקודם, כי כל האירוע למעשה מפעיל את המאדים הלידתי, לכן בוחנים את מיקומו של מאדים מקודם,
מאדים המקודם מצוי בבית 12 בית של ההרס העצמי, במזל מאוזנים, שותפים אבל גם אויבים גלויים, המצאות המאדים בבית 12 מדבר גם על אויבים נסתרים.
כל הדבר באשר למאדים מקודם מדבר על מלחמה בין אויבים גלויים ונסתרים, אבל הדבר הבולט הוא כאשר הירח המקודם יוצא מזווית 180 מעלות עם מאדים לידתי, נכנס מאדים מקודם לתחילת זווית מתפתחת עם ונוס לידתי של מדינת ישראל, אותה הונוס היא שליטה של האופק העולה של מפת המדינה, והיא שליטה של בית 8 של מפת המדינה.
הנושאים כאן הם נושאים של תדמית המדינה [בית 1] והשרדות המדינה [בית 8] , גם זה וגם זה תלויים
במיקומה של ונוס בבית 9 מזל סרטן, והדבר מדבר על יהדות ארה"ב, התומכת במדינה מבחוץ.
יתכן ותחת הנתונים הנ"ל נראה גלישה בחודש יוני , בסופו, של מלחמת האזרחים בסוריה אל ישראל,
המצב הבטחוני יתכן ולא יהיה משהו, ובמיוחד בגלל שמיקום הירח המקודם בדלי מדבר על עזרה הומניטרית לפליטים משם, אולי מספר גדול שלהם.

במעברים באותו הזמן אנו מוצאים שני דברים משמעותיים, אחד אורנוס עובר באמצע חודש מאי מטלה למזל שור בבית 7 של מדינת ישראל, המיקום של מאדים ב7 השנים האחרונות במזל טלה עם הזווית 90 לפלוטו במזל גדי בית 3 של מפת המדינה יצר את המרד ומלחמת האזרחים בסוריה [ סוריה היא תחת השפעות מזל טלה].
המעבר של אורנוס במעברים, בבית 7 של האויבים הגלויים, מטלה לשור מדבר על הפסקה זמנית של הפעילות בסוריה או דעיכה שלה, ומעבר של פעילות מעין זו לשטח מדינת ישראל, אין זה אומר שהמלחמה בסוריה תתרחב לשטח ישראל, אבל זה אומר שינוי שיכול להשפיע באותה המדינה עם האירועים בה על ישראל, כאשר ישראל רואה מהצד את המלחמה שם עוברת שינוי, כי הבית המדובר בית 7 הוא של האויבים ולא של המדינה עצמה.
בנוסף כוכב מאדים במעברים, נכנס לשלב של עצירה ונסיגה במזל דלי באותו הזמן, מה שמגברים את הפעילות המלחמתית, והמאדים מצוי באותו הזמן בבית 4 של מפת המדינה , בית המציין את הקרקעות והבתים, את פנים המדינה, את שטח, אך גם את האופוזיציה הפוליטית, לכן נראה לא רק אפשרות של גלישה מלחמתית לתוך שלטח המדינה, נראה גם אפשרות של התמרדות אופזיציונית מבית ורצון לשנות סדרי ממשל במדינה : בחירות, ומהפך בהם.

בנוסף מפת תחילת האביב השמש מצויה בזווית 90 מעלות למאדים המצוי במזל גדי ומתחיל לפתח זווית של צמוידות לכוכב שבתאי, זה מצב המדבר על תקופה של 3 חודשים לא קלים לגורמי שילטון, אך גם לגורמי צבא ומשטרה, המיקום של מאדים ושבתאי במעברים בבית 3, מדבר על בעיות תקשורת בתחום
המשטרתי ואו הצבאי והזווית 90 לשמש המצויה בבית 6 של מפת המדינה מדבר על גורמי שרות צבאי או משטרתי הנפגעים מאותה התקשורת הלקוייה, אבל גם נושא התחברה והנידות נפגעים, יתכן ונראה ריבוי של תאונות כתוצאה ממהירות [טלה] או הפרעות קשב למיניהם במיוחד תקשורת בזמן נהיגה [מאדים ושבתאי בבית 3].

בתקופה הקדומה מאדים סימל חרבות, קידונים וחיצים, ובתקופה המודרנית מאדים מסמל קליעים, טילים ופגזים, המצאות זווית בין השמש במזל טלה הנשלט על ידי מאדים , אל מאדים בגדי בית 3 מדבר גם על תחבורה [בית 3] אווירית [מזל גדי], הזווית היא 90 מעלות ויתכן והיא תגרום לקרבות אוויר ופגיע בכלי טיס, אין זה אומר כלי טיס של המדינה, כי מאדים הוא שליט בית 7, גורמים אחרים, ואילו השמש היא שליטה של בית 11, ידידים של המדינה, זה יכול להיות ארה"ב ואו רוסיה המעורבת בלחימה בסוריה.

במאמר אחר אני הפרט על מאדים הנכנס למזל גדי, על הזווית שהוא יוצר עם שבתאי במזל גדי ועל הזווית שהוא יוצר עם השמש המצויה במזל טלה בחודשים הקרובים, כל זאת, כאשר מפות המעברים יהיו על מדינת ישראל אזור מרכז.

 

1המדינה.png

sp_PlupAttachments קבצים מצורפים

כל אדם שופט את האחרים

לפי איך שהוא רואה עצמו

Avatar
חיים ש
Member
Members
פוסטים שפורסמו: 943
הצטרף ב: 04/12/10
sp_UserOfflineSmall לא מחובר
2
06/3/18 - 22:34
sp_Permalink sp_Print

על-פי האסטרולוג ג'ון-פול דקוקו, בסרטן הבא: הוא מדבר על הודו ופקיסטן כאשר בם תחת השפעות מפות לידה של מזל אריה, לכן כאשר מאדים בבית 11 מזל אריה של מפת המדינה, נושא של מדינות ידידות כמו הודו בא בחשבון בהסברים המופיעים בפוסט בתחילת האשכול.

 

t=1041s

כל אדם שופט את האחרים

לפי איך שהוא רואה עצמו

Avatar
חיים ש
Member
Members
פוסטים שפורסמו: 943
הצטרף ב: 04/12/10
sp_UserOfflineSmall לא מחובר
3
08/5/18 - 21:54
sp_Permalink sp_Print

ב25/4 החלה תקופת המתיחות הביטחונית תקופה זו תמשך עד   26/6  השיא שלה יהיה ב26/5 אבל כבר ב13/5 עד 16/5 תהה התגברות של המתיחות בגלל הכניסות והזוויות שיוצרים מרקורי, אורנוס וירח בסוף מזל טלה כלפי מאדים בסוף מזל גדי עם זווית בניהם של 90 מעלות באותו הזמן.

כל אדם שופט את האחרים

לפי איך שהוא רואה עצמו

אזור זמן של הפורום:Asia/Jerusalem

הכי הרבה משתמשים מחוברים בו-זמנית:265

מחוברים כרגע:gonzoy, shemmesh, Alin
10 אורחים

נמצאים כרגע בעמוד זה:
1 אורחים

המשתתפים ביותר:

Morgan: 2488

ara33: 2285

יגאל: 1813

Lee: 1462

kafe: 1115

Sol: 936

החדשים ביותר:

Aviv

shemesh1

yanki

Noa134

avivit232

ELLA

סטטיסטיקות:

קבוצות:1

פורומים:1

שרשורים:3556

פוסטים:40547

 

סטטיסטיקות:

כמות אורחים שהשתתפו: 174

כמות חברים: 89

כמות עורכים: 1

כמות אדמינים: 1

אדמינים:אורי אדם

עורכים:מגי אדם

    

Comments are closed.