Avatar

שלום אורח, באפשרותך להירשם או להתחבר

sp_LogInOut התחברות sp_Registration הרשמה

הרשמה | איבדת את הסיסמה?
חיפוש מתקדם

— באיזה פורומים —
— Match —

— אפשרויות פורום —

יש להקליד מילת חיפוש באורך של 3 עד 84 אותיות.

sp_Feed עדכוני RSS לשרשור sp_TopicIcon
אני מתחיל בסדרת מאמרים בנושא אורנוס בשור, חלק א'
Avatar
חיים ש
Member
Members
27/1/19 - 13:05
חבר מאז: 04/12/10
תגובות בפורום: 951
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

אורנוס בשור 24/1/2019 חיים שדה
הכניסה לשור ב6/3/2019 והיציאה משור ב26/4/2026

שור מיצג נושאים של הנהות מדברים שונים, צורך בשקט ושלווה שהם גם חלק
מאותן ההנהות, השקט והשלווה הן חלק מתחושת הביטחון אשר השור מייצר ושהשור זקוק לו, אותן תחושות ביטחון באות גם מהיכולת להכניס כספים ותוך כך לרכוש נכסים
מסוגים שונים.
מוצרים של יופי כמו דברי אומנות על סוגיהם השונים הן חלק מאותן תחושות של הנהות והרגשת ביטחון שמייצר השור , ההרשגה של: יש לי, נותנת הרגשת ביטחון.
בגדול השור מדבר על ביטחון, כלכלה אישית, ורצון בשקט נפשי, רוגע.
מזל שור, בא בסדר דברים מסויים, באם הטלה הוא הגוף הפיזי שנברא מהאין סוף של מזל דגים, כמו האדם הראשון שמזל טלה מיצג אותו כגוף פיזי לפני החיים עצמם, בא מזל שור ומכניס חיים בגוף, אחראית על זה השליטה ונוס שהיא שליטה דואלית גם של שור מזל האדמה אבל גם של מאוזניים מזל האוויר, כאן נכנס התאור מהתורה ונפח באפיו נשמת חיים, ההכנסה של חיים בגוף הגשמי, הטלה, זה השור הוא מזל החיים בזמן שהמזל העומד מולו הוא מזל המוות ,העקרב.

כניסת אורנוס לשור תעשה מספר דברים לאותם הנושאים הנ"ל ששומר מייצג אותן.
הוא יכניס מקוריות, הוא יכניס יחודיות ורצון להיות עצמאי ולא תלוי באף אחד באותן הנושאים, הוא יחדד את עניין הרצון להחזיק ברכוש שהוא שייך רק לאחד, ואין לאף אחד אחר, הוא יחפש דרכים להפתר מרכוש מיותר שתופס מקום וישאיר רק את מה שרצוי לו לאדם, האדם יסנן את מה שיש לו דרך הנעור שיעשה לו האורנוס בשור והוא ישאיר את מה שנחוץ, פרקטיות תיכנס לחייהם של אנשים, גם פופורציה, בני האדם יבינו טוב יותר מושגים של מה נחוץ להם ומה לא.
הוא יכניס שינויים גדולים בנושאים של ביטחון ומה מחזק את התחושה הזו, צבאות בעולם יעברו שינוי במוצרי ההגנה שלהם שמשמשים אותם, גם ובעיקר כמוצר האומר: תזהרו, יש לי את זה ואת זה, אל תתחילו איתי כי השתמש בזה, הסיבה להתנהגות זו נובעת מכך שהשור מחפש גם שקט הוא לא מחפש לצאת למלחמות כמזל החיים , השקט והשלווה הן הרצון הבסיסי של השור, והדרך להסיג זאת דרך אורנוס שם, היא: לייצר רעיונות חדשניים ,מקוריים, מבריקים, מתקדמים, יחודיים בכדי לשיג את אותן תחושות של שלווה ,שקט וביטחון.
אלה שאורנוס הוא כוכב של התנהגות שונה, מהפכן, מורד, שובר ,מנתץ, מסלק ונפטר מדברים וממי שלא נותן לו את התחושות של שקט,שלווה וביטחון.
לכן אנו אמורים למצוא התהלויות מצד גורמים כל-שהם שיבקשו לעצמם ביטחון מכל סוג שהוא שבא תוך כדי התנהגות שהיא שונה מהנורמות הרגילות.
אורנוס ייצר גן מהפכים בתחומים של כלכלה וביטחון, דברים שיגרמו לאנשים להתנהג באופן חריג על-מנת להשיב לעצמם את התחושות הקודמות של השקט והשלווה בחיים.
כל המושג של הרצון לחיות יעבור שינוי ומהפך, אנשים ירגישו שהם צריכים לעשות משהו על-מנת לשפר את איכות החיים שלהם, והדבר יורגש בנושאים רבים כמו האמצעים הכלכליים וביטחוניים, תחושת היש לי, תעבור שינוי על-מנת להרגיש בטוח.
חלק מהרצון לשפר חיים ולשפר את איכות החיים יהיה גם תלוי במוצרים משפרי בריאות,
מוצרים חדשניים גם בתחום המזון ממנו השור נהנה כאשר הוא אוכל, לא רק מזון בריא יהיה כאן אלה גם מזון זהה בטעמים שלו לדבריים מקוריים ,סוג של חיקויי מזון בריא וטעים.
אורנוס יכניס את העולם שלו את הטבעונות והצמחונות חזק אל הצלחת כאשר הדגש יהיה על טעים ויאפשר נהנתנות מהמזון, הוא האורנוס יוצאי, יסלק, מהצלחת שלנו מוצרים מהחיי, כאשר מתבוננים בסימבוליקה של שור המיצג בעל חיים שהאדם אוכל ממנו וכאשר מזל זה הוא מזל החיים , הצורך בשמירה על בעלי החיים יגדל והם כמזון יצאו לנו מהצלחת או לפחות תהא הפחתה משמעותית של מוצרי מזון מהחי אצלנו בצלחת.

הכוכבים מייצגים דמויות, כאשר אורנוס בשור הדמויות הדמויות העוסקות בנושאים של כלכלה וביטחון, מוזיקה ואמנות על סוגיה השונים, יהיו דמויות חריגות בגישה שלהם, מקוריות, מתקדמות, יחודיות ועצמאיות, כאלה שיכניסו שינויים ותהפוכות, ינקו וינערו את הישן מפני החדש, יעשו שימוש במה שצריך ולא במה של צריך, האומנות והשירה יעברו שינוי, יהפכו למקוריים ויחודיים, כאלה שייצרו הנהות מהן, ייתכן הנהות מסוג חדש, מתקדם ,מקורי ויחודי.
אותן הדמויות יכולות להוביל לשינויים בנושאים כלכליים, שינויים בנושאים ביטחוניים, שינויים בנושאים של הנהות מדברים שוניים, כמו אוכל, כמו אומנות על סוגיה השונים,
והכול על-פי מתקונת של אורנוס והאופי שלו כמהפכן, מורד, מנער הישן מפני החדש, מתקדם בגישתו, יחודי בגישתו ומקורי בגישתו.

הנושאים הנ"ל הם נושאים הבסיס של אורנוס בשור, אבל במהלך השנים הקרובות אורנוס ייצור זוויות עם כוכבים איטיים כמו צדק ,שבתאי, נפטון ואף פלוטו, לפעמים יהיו אלו זוויות מדויקות ולפעמים זוויות מתפתחות שלא מגיעות לכדי דיוק הזווית, כאן יבצרו הסברים המשלבים את אופי הכוכבים האחרים עם אופי המזלות בהם הם מצויים, עם אופי הזווית שנוצרה כלפי האורנוס בשור.
במקביל הכוכבים המהירים כמו שמש [או כדור הארץ ביחס לשמש] ירח, מרקורי, ונוס , מאדים, ייצרו את הנושאים המהירים של היום יום, החודש והשבוע בו מתרחשים הדברים הגדולים של הכוכבים האיטיים.

 

למה לצפות בשנים הקרובות תחת השפעות הזוויות הנוצרות בין צדק לבין אורנוס המצוי בשור:

צדק בזווית 120 מעלות לאורנוס ממזל גדי:
זמנים:

16/11/2019 צדק במעלה 26:22 קשת נכנס לזווית 120 מעלות עם אורנוס
בשור במעלה 3:52.
מרכז הזווית:
15/12/2019 צדק בגדי 120 מעלות לאורנוס בשור [מעלות 2:57]
16/1/2020 צדק במעלה 10:10 בגדי יוצא מזווית 120 מעלות עם אורנוס
בשור במעלה 2:40
צדק הוא כוכב המרחיב את הנושאים של המזל בו הוא מצוי, לטוב ואו ורע
הזווית עם אורנוס, 120 מעלות, היא זווית הממזגת את תכונות המזלות המעורבים בהם מצויים צדק ואורנוס, זו זווית חיובית בעיקרה, משתלבת ויוצרת זרימה חופשית של הנושאים בהם הכוכבים מצויים, אבל לפעמים זווית זו יוצרת חוסר זהירות בגלל אותה הזרימה החופשית, מה שנקרה: "לא שמתי-לב", הרגשתי שהכול בסדר, לכן כאשר היא מתקיימת יש צורך להיות בקורתי וזהיר בהתייחסות אליה.
עבור אורנוס המצוי במזל שור וכאילו בבית 1 על אופק מפת השמים, צדק מצוי בתחילה בבית 8 קשת כאשר הוא נכנס לזווית 120 מעלות עם אורנוס,
כאן נוצרות הרחבות [צדק] של נושאים כלכלים [בית 8] העוסקים בכספים של אחרים, יש גם הרחבה של הוצאת דברים אשר מתחת לפני השטח כלפי מעלה הנוגעים לפילוסופיות נסתרות, דפוסי חשיבה , נסיעות שלא היו ידועות ,נסיות לארצות אחרות, עבור שור אורנוס הוא שליט בית 10, הבית של המעמדות, הבית של הקרירה הבית של דמויות בחירות והמנהלות במקום בו הן מצויות,
אותן הדמויות תחת הזווית של צדק מקשת מרחיבות את הקשרים הכלכליים שלהם עם ארצות אחרות תוך שהם נוסעים לשם בחשאי, הגילוי יבוא מאוחר יותר בגלל המיקום של צדק בקשת , מזל וכוכב המעלים דברים מעל לפני השטח, הגישה תהא פתוחה, מרחיבה אופקים ונוטה לנסיעות פיזיות ואף רוחניות, אנשים אשר מצויים בעמדה בחירה [אורנוס שליט בית 10 עבור השור] בנושאים של כלכלה וביטחון [שור] יצאו לחיפוש אחר ידע [צדק בקשת] אולי ידע נסתר [בית 8] יחפשו לברוח מאחריות כאשר הם מצויים בחופשה בחו"ל או במקום מרוחק, כמו הרמטכ"ל גדי איזנקוט [איש ביטחון] שסיים את תפקידו ויוצא לחופשה בחו"ל רחוק מהעין אולי לפי ההמלצה של נתניהו: טיול תרמילים בדרום אמריקה.
המעבר של צדק למזל גדי ירחיב את הנושאים של גדי, כמו: הרחבת מוסדות קיימים, הרחבה של הבנת החוקים הקיימים והמסגרות בהם חיים בני האדם, הרחבת מסגרת המעמדות בהן מצויים אנשים, הקמת גופי מסגרת חדשים ,
הרחבת אתגרים ומבחנים בהם נתקלים אנשים.
המיקום של צדק בגדי עבור השור המצוי על האופק יחד עם אורנוס, מכניס את צדק לבית 9, בית שנשלט באופן טבעי על-ידי מזל קשת וצדק, כך שיש המשך לנושאים של קשת מאותו הרגע בו צדק נכנס לזווית 120 מעלות עם אורנוס כאשר הוא היה במזל קשת, אלה שהנושאים עכשיו עוסקים בנושאי מסגרת, מעמד ואחריות בכל מה שקשור לנסיעות, לימודים גבוהים, מערכות המשפט ויישום החוקים הקיימים, דמויות אותן מיצג אורנוס בשור, אותן אלה מהתחום של ניהול כלכלי ואו ביטחוני, יקבלו על עצמן הרחבת סמכויות, יותר אחריות בנושאי מסגרת בהם הם מצויים, הלמידה תהא להיות אחראי יותר [גדי] רציני יותר, אלה שהגישה תהא מחייכת [צדק בבית 9] עם כול הרצינות הנלוות לעניין.
צדק עבור השור הוא שליט בית 8, העוסק בנושאים של הנסתר מהעין, נושאים של דברים אשר מתחת לפני השטח, כאשר הצדק בזווית 120 מעלות לאורנוס כוכב המשחרר, המפטר, המנתק, דמויות אותן צדק מיצג, יסיימו את תפקידן, כאשר הרקע לדברים הוא: שחיתות [צדק שליט בית 8] כלכלית [אורנוס בשור הנותן רקע כלכלי בכול מה שקשור להכנסות אישיות] זה הרקע, בגלל שצדק הוא שליט בית 8 שאף הוא כלכלי אבל כלכלת האדם האחר, נראה כי דמויות מובילות יסיימו תפקידן בגלל חיים [שור שליט טבעי של בית 2 ונושא החיים עצמם וההכנסות האישיות] על חשבון אחרים [צדק שליט בית 8 של כספי הזולת].
צדק בעולם הטבע אחראי על הרחבה וכאשר הוא מצוי במזל גדי, יש מצד אחד הרחבה של אזורי מדבר, גלישה של דיונות, ומצד שני הרחבה של קרחונים, גלישה שלהם, הזווית 120 עם אורנוס תיצור הרחבה מפתיע של אותן ההרחבות, יתכן ואירועים מפתיעים כמו רעשי אדמה [אורנוס בשור] הם שישברו קרחונים מצד אחר ומצד שני יגרמו להתמוטטות של אדמה , בעיקר באזורים הרריים [מזל גדי] או מדבריות [מזל גדי], שינויי מבנה הקרקע יקבל ביטוי תחת השפעות זוויות אלה במזלות האדמה גדי ושור.
בעולם הפוליטי:
יתכן ודמויות חדשות יעלו במקום אחרות, דמויות רציניות יותר [צדק בגדי] מהקודמות, כאלה שגם יעריכו זמן בתפקידם, אורנוס המצוי בשור מלמד על אפשרות לעזיבה של תפקידים בחירים תוך כדי התפטרות, בריחה, או אפילו סיום תפקיד באופן מפתיע, יתכן הפתעה לטובה, הרקע לסיום התפקיד הוא כלכלי ואו ביטחוני והרקע לכניסת אחר לתפקיד הוא רקע רציני, אדם רציני, מתנהל באופן יסודי ומסודר, יתכנו גם שינויים על רק מעמדי, דמויות ממעמד גבוהה יכנסו לתפקידם.

נושא נוסף: בנייה, תהה הרחבת בנייה בשיטות חדשות במקומות שונים בעולם, במיוחד כאלה העוסקים בבנייה לגובה, תוך גישות חדשניות ,מקוריות וייחודיות.

היסטוריה ואירועים כאשר אורנוס בשור ובזוויות לכוכבים איטיים:

צדק בגדי 120 מעלות לאורנוס בשור:

ב27/12/1936 נוצרה זווית 120 מעלות מדויקת בין צדק בגדי לאורנוס בשור
כאשר הם במעלות 5:45 של המזלות.
באותו הזמן מי שיהיה מנהיג הודו: מהטמה גנדי, שובר שתיקה [אורנוס בשור] של שנתיים ונושא נאום פוליטי, צדק בגדי מסמל גם אנשי דת כמו גנדי, הוא מסמל את הוצאת הדברים אל מעל לפני השטח, הוא גם מסמל מנהיגות [צדק הוא כוכב המנהיגים, כמלכים, נשיאים וראשי ממשלה באסטרולוגיה העתיקה]
כאשר הוא מצוי במזל גדי של המדינאים מדובר על ראש ממשלה כפי שיהיה לעתיד לבוא גנדי שלאחר הנאום, האורנוס בשור מסמל את שבירת [אורנוס] השתיקה [שור].

ב8/1/1854 נוצרת זווית 120 מעלות מדויקת בין צדק בגדי לאורנוס בשור
כאשר הם במעלות 8:36 של המזלות.
סמוך לאותו הזמן, ב9 לחודש ,בארה"ב, פיטסבורג, נוסד אולם טוטוניה מאנצ'ור, שנועד לקדם [אורנוס] את התרבות [שור] הגרמנית
הערה: יש קושי במציאת רישומים של אירועים מתאריכים מדויקים של מאות עברו.
22/1/1771 נוצרת זווית 120 מעלות מדויקת בין צדק בגדי לאורנוס בשור במעלות 11:39 של המזלות
בסמוך לאותו הזמן ב9 לחודש עולה לשלטון קיסר חדש [צדק בגדי] לאחר התפטרות [אורנוס] דודתו, מכס הקיסרות היפנית [מנעמי השלטון הקיסרי כפי ששור מייצג].

6/2/1688 צדק בגדי 120 מעלות לאורנוס בשור [מעלות 14:48] אין אירועים רשומים

8/3/1522 צדק בגדי 120 מעלות לאורנוס בשור [מעלות 21:57] אין אירועים רשומים.

כל אדם שופט את האחרים

לפי איך שהוא רואה עצמו

Avatar
Nofnof210
Member
Members
28/1/19 - 1:34
חבר מאז: 09/8/17
תגובות בפורום: 562
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מרשים ומעניין.

תודה חיים 👍

איזור הזמן של הפורום: Asia/Jerusalem

מקסימום משתמשים שהתחברו במקביל: 265

כרגע און-ליין:
9 אורחים

כרגע נמצאים בעמוד זה:
1 אורחים

המשתמשים המובחרים:

Morgan: 2488

ara33: 2285

יגאל: 1813

Lee: 1462

kafe: 1115

Sol: 936

סטטיסטיקות של המשתמש:

אורחים שכתבו: 174

מספר חברים: 89

מאשרים: 1

מנהלים: 1

סטטיסטיקות של הפורום:

קבוצות:1

פורומים:1

שרשורים:3556

תגובות:40547

המשתמשים שנרשמו לאחרונה:

1234MIRYAM, efleiderewilm, badichi, cgoldnecklaces, gili1963, lapeasleepatr

מאשרים:מגי אדם: 8175

מנהלים:אורי אדם: 33

    

Comments are closed.