Avatar

שלום אורח, באפשרותך להירשם או להתחבר

sp_LogInOut התחברות sp_Registration הרשמה

הרשמה | איבדת את הסיסמה?
חיפוש מתקדם

— באיזה פורומים —
— Match —

— אפשרויות פורום —

יש להקליד מילת חיפוש באורך של 3 עד 84 אותיות.

No permission to create posts
sp_Feed עדכוני RSS לשרשור sp_TopicIcon
ונוס ואוראנוס
Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
14/10/12 - 11:30
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9856
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

.

החיבור בין ונוס לאוראנוס מושך את ונוס אל צד האויר האובייקטיבי והבוחן שלה. יהיו אנשים הבוחנים כל מצב וכל עניין בכלים שכליים, גם מצבים רגשיים. יודעים לראות דברים באובייקטיביות צלולה. אלה קשרים התורמים להתעניינות חברתית, תרבותית ומדינית, גישה נאורה, ובדרך כלל יהיו אנשים עם דעות מוצקות וברורות לגבי כל דבר, מה נכון וצודק ומה לא ואיך צריך. אנשים מתוקשרים, מקובלים, רהוטים, מבריקים, שולטים במילים. צרכני תרבות, אינטלקטואלים, מעורבים, זקוקים למגוון עשיר של מכרים. אנשים שהם הראשונים להתגייס למען רעיונות חברתיים מתקדמים או למען פרוייקטים אמנותיים. אנשים אשר האהבה מגיעה אליהם במפתיע ובעוצמה, ברגע ובמקום הכי פחות צפויים. 

אחד מתפקידיה המרובים של ונוס הוא המשיכה. ונוס מספרת מה מושך אותנו, מה נחמד ונאה בעינינו, אל מה אנו מתחברים – או מה חסר לנו אותו היינו רוצים שיהיה לנו. כשונוס בקשר עם אוראנוס אנחנו נמשכים לחדשני, המתקדם, האיכותי. נמשכים לביזארי והשונה. מבקשים להיות חלק מרעיונות נשגבים, חלק מהקידמה. נמשכים או למתוחכם והטכנולוגי או למשהו שיש בו מסר לחברה האנושית כולה. עצם החיבור ונוס אוראנוס עושה את האדם רגיש לנעשה בעולם, רגיש למין האנושי בכללותו. אדם נאור ומאמין בחוקי תרבות, ביתרון השכל והאפשרות שהוא נותן לנהל את החיים נכון. 

עצם החיבור בין אוראנוס לבין כוכב אישי, מראה שהאדם מבקש להיות חלק ממשהו רעיוני ומשמעותי התורם לכלל.  

 

                                                                                starstar
Avatar
Givguv
אורח
Guests
14/10/12 - 11:51

t-love

 

שתי שאלות:

1) ההיבטים. מה השוני בין סקוויר לטריין בין ונוס לאורנוס?

2) ארכיטיפ אריה - בית 7 בדלי. עד כמה יש לתת לזה את המאפיינים של ונוס-אורנוס? או שיש לשים את כל המשקל על דברים אחרים? (כמו שליט בית 7, ונוס וכד').

 

תודהt-flowert-flower

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
14/10/12 - 12:59
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9856
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

.

היי גיב,

שאלה מס' 2 היא פשוטה - לא, זה לא דומה. חלק מארכיטיפ אריה הוא הצורך להתחבר עם אנשים איכותיים, אנשים על רמה. כל אריה באשר הוא מסתכל גבוה בכל הנוגע ליחסיו האישיים ומבקש לעצמו את הטוב ביותר, וכל אריה באשר הוא מקבל קרדיט מזרים וקהל. בית 7 דלי הוא חלק מארכיטיפ אריה וכל הכרוך בו.

 

שאלה מס' 1 דורשת קצת יותר השקעה. תיכף...surprised

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
14/10/12 - 13:35
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9856
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

.

 שלוש ההרמוניות הראשיות, 30, 60 ו 120 בין ונוס לאוראנוס ישפיעו לטובה על היצירתיות והכשרון ועל קשרים חברתיים טובים. יש להניח כי יתבטא כאן הצד האצילי והתרבותי אשר בעצם החיבור ונוס-אוראנוס. השונוּת והביזאריות בטעם או בלבוש יהיו פחות דוחקים מאשר עם הזויות הדיסהרמוניות או הצמידות. ואם הם ישנם, הרי שהאדם לא יתקבל כשונה ומוזר אלא כמעניין ומיוחד, ובכל מקרה, מצליח להיות ייחודי מבלי לעורר על עצמו התנגדות. כמו כן זויות אלו פותחות דרך לזוגיות נכונה המגיעה ברגע ובמקום הלא צפוי, זוגיות הבאה כברק אל תוך חייו של האדם, מעוררת ומשנה את החיים באחת. יש כאן יותר סבלנות וסובלנות, בקשרים ובכלל. הסמי-סקסטייל מדגישה את הכשרון ומבין כל החיבורים ונוס אוראנוס היא הכי נוטה ליציבות בקשרים. אדם יודע איך ליצור ולעשות עם אדם נוסף, מכיוון שהוא יודע להיות עם עצמו. הסקסטייל מדגישה את החברותיות והפופולריות, היכולת המנטלית הגבוהה והצורך בגיוון . הטריין תתרום להזדמנויות טובות בהיכרויות ובכלל וההכרה הציבורית מגיעה מהר יותר מאשר ביתר הקשרים בין ונוס לאוראנס.  

 

לעומת זאת שלוש הדיסהרמוניות הראשיות, 90, 150 ו 180 בין ונוס לאוראנוס מביאות טלטלות ושינויים, חוסר מנוחה וחיפוש מתמיד. מוסיפות מתח וצורך דוחק בריגוש ועניין, בזוגיות ובכלל. אנשים הנכנסים לקשרים לא שגרתיים, קשרים שיש בהם מרד או חידוש או רעיון מיוחד, ולעיתים זה מתגלה כהחלטה טובה, לעיתים לא. ולא רק בקשרים – בכל הנושאים של ונוס, כמו למשל טעם, לבוש, התנהגות בחברה, השקפה פוליטית או ביטוי אמנותי – הזויות הדיסהרמוניות לאוראנוס דורשות מצד אחד התנהגות נאה ואצילית, ומצד שני קיים כל הזמן הפיתוי להתנגד בריש גלי לכל נוהג קיים. הצורך בחדשני גורם לאדם להשתעמם מיופי מקובל, מרעיונות מקובלים, מאמנות מקובלת, אופנה... לא אחת האוואנגרד עובר את גבול הטעם הטוב והופך לנגד-לשם-נגד. עם זויות אלו קשה לאדם להתחייב בקשרים, קשה לו לוותר על העצמאות והחופש לנסות, לחפש, להתרגש מחדש. קשרים בלתי אפשריים ובלתי מקובלים מקסימים את האדם, וכל איסור הופך לגורם של גירוי ומשיכה. אולם הצורך המתמיד בריגוש אינו מאפשר לקשר להתפתח לעומק ולשמור על יציבותו. 

במיוחד כשונוס בסקוויר לאוראנוס הרי שהנושא של לקיחת אחריות, התייצבות ושמירה על כללים הופך בעייתי ומקור להתמודדות אינסופית. אדם צריך להיאבק בכל העולם כדי לשמור על הזוגיות אותה בחר. האתגר ההתפתחותי הטמון בסקוויר ונוס-אוראנוס הוא להיאבק למען קידום החברה, האמנות והנאורות ולפתח התנהגות אצילית, סובלנית וחכמה. דרישה זו קיימת גם כשונוס במולות לאוראנוס, אולם עם המולות נוסף לכך מתח עצבי גבוה, פעלתנות, פזיזות, ורצון עז להתווכח, להתעמת ולהוכיח. אנשים עם זוית זו נוטים להתאהבות מהירה ודרמטית ופרידות רועשות. אנשים מלאי יוזמה ורעיונות מהפכניים, מחדשים, מעוררים, מרתקים. עם הקווינקנס (150), שהיא המופנמת והמכונסת שבין השלוש, המאבקים מתרחשים מתחת לפני השטח, בסתר מחשבותיו של האדם. אדם הרואה את כל חוליי החברה ועירני ביותר לצרכים של אחרים. גם בתחום הזוגי, אדם עם זוית זו נוטה להעדיף את צורכי השני על חשבון עצמו – ואז, בשלב מסויים, מגיעה תחושת הניצול ובעקבותיה המרד, ושוב עולה ההתלבטות לגבי פרידה.  

                                                                     star

למעשה כל הזויות בין ונוס לאוראנוס דורשות מהאדם השקעה, הבנה וסבלנות על מנת לאפשר לעצמו ללמוד את כל שעליו ללמוד סביב קשרים. התנסויות מגוונות, התקשרויות ופרידות יחצו את דרכו שוב ושוב, ויעשירו את הבנותיו לגבי עצמו ולגבי יחסיו עם העולם ועם אנשים אחרים. הביטוי האמנותי, הפוליטי או הספרותי הוא חלק חשוב בחייו, והיצירה היא מקור לא אכזב לגדילה והשתנות. אולם חשוב שהאדם לא ימדוד את ערכה של עבודתו סביב הצלחה או אי-הצלחה. מאחר והוא מביא את החדש והמתקדם, צפוי שההכרה הציבורית תגיע מאוחר יותר.

אנשים בעלי קו מחשבה אמיץ וחריף, המתבטא בחייהם האישיים או ביצירתם. 

 

                                                                          starstar

 

 
Avatar
Givguv
אורח
Guests
14/10/12 - 15:26

וואוו, מעולה. תודה רבה מגי t-happystarstarstar

 

לגבי ארכיטיפ אריה - שאלה גם בשביל ידע כללי בקריאת מפות:

אם בית 7 נפתח בדלי ויש היבט של אורנוס-ונוס במפה. האם לא להסתכל על זה כחתימה כפולה, כמחזק, אפילו שבית 7 בדלי הוא חלק מארכיטיפ אריה?

תודהt-cool

Avatar
חיים ש
Member
Members
14/10/12 - 17:17
חבר מאז: 04/12/10
תגובות בפורום: 951
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מבקש להוסיף למולות ונוס אורנוס:

זווית מולות היא זווית של מערכת יחסים בין אנשים, זווית של השותף ואו האויב הגלוי, בן ואו בת הזוג.

זהו-הוא מצב הדומה לזוג שמצד אחד מבקש להיפרד [אורנוס] ומצד שני לנסות ולהגיע לשלום בית.

זהו-הוא מצב של שותף אשר אייתו אין לנו רצון להמשיך קשר כל-שהוא, עסקי או אחר ואנו מבקשים לסיים [אורנוס]את הקשר אייתו אבל מכנה משותף משאיר את המצב כמו שהוא.

זה-הוא מצב של אויב גלוי, אשר לא ניתן להגיע אייתו להסכמה כתוצאה מגישות שונות המנוגדות באופן אינדבידואליסטי לכל צד, ואשר מושכות בכיוונים מנוגדים, אבל, יש הבנה שעדיף ליצר מצב של שלום ושיתוף פעולה, יתכן על רקע של אויב משותף ואו אינטרס משותף.

כל אדם שופט את האחרים

לפי איך שהוא רואה עצמו

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
14/10/12 - 17:50
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9856
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

.

גיב, את רוצה להתייחס לזה ככה, בבקשה. אבל מה שאת מקבלת מזה זה את אפקט הפלסטלינה בלבד. 

מרוב מידע אין מידע. מרוב שאת מערבבת את כל הצבעים, את מקבלת חום כוללני וחסר ייחוד.

זה לא מידע רלוונטי ולא מידע ייחודי למפה שלפנייך. אני יודעת שהרבה עושים את זה, אבל בעיני זה לא נכון. 

t-hmm

Avatar
Givguv
אורח
Guests
14/10/12 - 19:14

המממ... אוקיי. התכוונתי רק שזה מהווה חיזוק. לא יותר. כמו אישור להיבט שגם ככה נמצא שם. 

אבל, מקבלת את מה שאת רושמת. בעצם הארכיטיפ - נניח האופק, במקרה זה - הוא הקאנוואס עם האופי והטקסטורה שלו, ועליו שאר הדברים, קרי המיקומים של הפלנטות וההיבטים.

 

....t-hmm

ועדיין, אם הארכיטיפ הוא הקאנווס - הרי בית 7 בדלי שמאפיין את האופק של האריה, מראה על אופי מסויים של הארכיטיפ. ברגע שיש היבט אורנוס-ונוס במפה - הוא גם יראה על אופי מסויים. ובמקרה... אופי דומה. לא?  yell

כך שאפשר לראות בזה חיזוק לארכיטיפ או למימד האישיותי הזה של הארכיטיפ.

אוף, כבר התבלבלתי t-confusedt-surprised

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
14/10/12 - 19:59
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9856
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין
Avatar
eli_meshi
אורח
Guests
14/10/12 - 20:47

יש לי סקוויר ונוס אורנוס באורב של 7 מעלות. זה תופס? כי בנוסף, אורנוס הוא גם השליט של ונוס.

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
14/10/12 - 21:55
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9856
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

.

 תופס. לא באותה עוצמה, אבל תופס. 

Avatar
Phantom
אורח
Guests
14/10/12 - 22:44

וואו מגי,

מצאת לך נושא... נוגע בדיוק בבטן הרכה...

"זכיתי" לסקוויר כזה של אוראנוס-ונוס. אוראנוס 29 קשת (וגם שליט השמש) וונוס ב-1 טלה. ממש אש באש.
(האמת שגם סאטורן צמוד לאוראנוס ומן הסתם גם הוא עם סקוויר לונוס, אבל זה בטח טופיק אחר).

ואני יכול להתחבר לנאמר כאן לגבי הסקוויר.

במיוחד כשונוס בסקוויר לאוראנוס הרי שהנושא של לקיחת אחריות, התייצבות ושמירה על כללים הופך בעייתי ומקור להתמודדות אינסופית. אדם צריך להיאבק בכל העולם כדי לשמור על הזוגיות אותה בחר. האתגר ההתפתחותי הטמון בסקוויר ונוס-אוראנוס הוא להיאבק למען קידום החברה, האמנות והנאורות ולפתח התנהגות אצילית, סובלנית וחכמה

לקיחת אחריות - משהו שאני חושב עליו בימים האחרונים.אני כל הזמן בורח. לא מנסה בכלל להכנס לקשרים, כי אין טעם.או כשאני מנסה אז אני בורח מזה מהר מאוד (אוליבגלל הזוית הזו, או בגלל הירח בעקרב או השמש בדלי ואולי הכל ביחד). הסיבה היא האמת שיש לי נטייה לחשוב על כל מה שאני עושה פשוט יותר מידי, לחשוב מה יגידו ומה יהיה ואם זה מספיק טוב בשבילי,להורים,למשפחה לסביבה ואז אני פשוט לא עושה והחוסר ודאות פשוט מכרסם בי.

המרד

ובכלל כל הנושא הזה של ה"מרד" והצורך בלא שגרתי, צץ לו בכל מקום כשאני קורא על המפה שלי. על לעשות דברים שלא כמקובל. בדיוק קראתי במוסף אסטרולוגיה במעריב על "מרס בקשת" (שיש לי)ועל הצורך שלו בפריצת מסגרות ולעשות קצת דווקא. או שמש בדלי- שכל מהותה להביא את החדש על פני הישן.  ואני?

אני דווקא לא מרדן כזה גדול. אני אפילו בחור שקט. לא מחפש לעשות דברים הפוך או לבוא בצורה לא שגרתית או לבלוט. אני אפילו קצת אוהב את הישן, לא להמציא את הגלגל כל פעם, כי זה בהחלט מיותר. אני יכול להיות עקשן, אבל לא תמיד זה לטובה. לפעמים אני חושב לעצמי שכמה נוח זה להיות שמש במזלות מים, שרואים גם את הצד הרגיש של הדברים,שיודעים לעמוד על שלהם, גם אם משהו נראה להם קצת חריג או מוזר כי בסופו של דבר יש ים של רגשות אחרי כל מחשבה ומעשה. (מקווה שהייתי ברור).

 

אני יודע על מה מגי מדברת בהקשר לונוס-אוראנוס.אבל לפעמים אני כל כך מתרחק מזה, שזה פשוט לא אני.

 

ודבר אחרון...

עצם החיבור ונוס אוראנוס עושה את האדם רגיש לנעשה בעולם, רגיש למין האנושי בכללותו. אדם נאור ומאמין בחוקי תרבות, ביתרון השכל והאפשרות שהוא נותן לנהל את החיים נכון.

יש בזה משהו טיפה נפטוני- במה שונה הגישה של נפטון לגישה זו? (נזניח שניה את ייתרון השכל שכנראה לא כל כך מעניין את נפטון).

 

היה נחמד לשפוך את הלב קצת :)

 

 

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
15/10/12 - 3:11
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9856
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

.

המפה שלך, פנטום, היא אחת המפות הכי אינדיבידואליסטיות שפגשתי. 

האחריות והמחוייבות כאן היא כלפי הרבים, כלפי המין האנושי בכללותו - לא כלפי החיים האישיים ולא כלפי יחידים.

זו מפה של ממציא/מפתח, שעצם הגילוי שלו שם אותו בהתלבטות מוסרית כלפי הכלל וכורח לעשות את הבחירה הנכונה. 

חוץ מזה, מבלי להתכוון נעשה עשיר מאד מההמצאה שלו, אבל זה לא משנה את האופי הראשוני שלו.

מפה יוצאת דופן. מסמנת על עתיד מזהיר.  

Avatar
jethra
אורח
Guests
15/10/12 - 9:48

הי מגי, מעניין מאד לקרוא o-thumb. שינית (וטוב שכך) עבורי את ההסתכלות על הזווית הזו. במפה שלי אורנוס ב8  שליט אופק, מרס ב 1 דלי, שמש ב צמודת ונוס ב7 אריה וזויות לאורנוס לכולן. לרוב חשבתי שונוס-אורנוס מצביע על נטייה לקשרים מוזרים או בעלי אופי שכלי יותר, לעומת זאת ההסבר שהצגת מרכך מאד את התמונה ומעלה את הרגש לכיוון מושכל אך קיים. אמת היא שיש נטייה לראות את הדברים גם בהקשר אנליטי. אני חייבת לציין שלעיתים הצבת הרצון בחופש רגשי (בעת מתחים או אם חשבתי שבן זוגי סובל מעצם קיום הקשר הרגשי) הוביל אותי יותר לרצון לשחרר קשר כדי שלא "לכלוא" בו אדם אחר בעל כורחו והיה קשה לי לקבל את העניין שאולי הוא בוחר להיות מסיבותיו שלו ולהתמודד עם מה שעליו. מאד קשה לי לשחרר את נושא "החופש" (דהיינו ללא קנאה ומקום לכל אחד לחיות את חייו) והספייס, כעיקרון מנחה אולם קשה מאד להיות בזוגיות כזו. מעין מאבק פנימי בין אידיאל לחיים וחוסר רצון לשלוט באחר (ולהפך) לבין הצורך הטבעי להיות יחד.

מקווה שהבנתם t-happy גם אני בשלב ההשתפכות הרגשית הקלה.

Avatar
Givguv
אורח
Guests
15/10/12 - 12:12

ג'טרה ופאנטום = תודה על ההשתפכויות, נשמע מעניין (אני די מזדהה עם מה שכתבת ג'טרה). יש הרבה מאיתנו, מסתבר t-bigsmile

 

star מגי star

אם זויות במפה נותנות משמעות אחרי שמבינים את הכוכב לפי המזל והבית שלו (שהם כפי שהבנתי הכי חשובים), איך בעצם עושים את הקומבינציה?

ונוס בסרטן בבית 12 עם הסקוויר לאורנוס.... ?! surprised איפה זה משתלב?

נראה שהונוס הבסיסית של המפה היא דבר אחד וההיבט הזה זורק למקום שני. איך עושים את השכלול?

 

תודה t-happy

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
15/10/12 - 18:55
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9856
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

.

 קודם כל את מבינה את ונוס בסרטן, ואיך היא עובדת עם השמש, הירח והאופק, ורק אחר כך את בודקת איך היא מופעלת דרך אוראנוס והסקוויר שלו אליה. 

הזויות לא יוצרות יש מאין. הזויות משחררות אנרגיה הקיימת בכוכב. אם את לא מכירה מהי האנרגיה - איך תוכלי לדעת, מתוך מבחר האפשרויות האינסופי, כיצד היא תתבטא בתוך אותה המפה?

השילובים הנכונים - זה כל העניין באסטרולוגיה. לצטט את מלוא האפשרויות הטמונות בכל כוכב במזל או בבית, או בכל זוית - זה קל. אבל לדעת מה כן יתבטא באותה מפה מסויימת ומה יתבטל ואיך ובאיזה מינון - זו העבודה. זו האמנות. וזה מה שלוקח כל כך הרבה זמן ללמוד. 

Avatar
חי'ה wings
אורח
Guests
15/10/12 - 18:56

היי...  מגיt-heartt-note

 

מקסים , מחכים  ויפהפה !

את יכולה  בבקשה, לכתוב גם על אפקט הצמידות בין אורנוס לוונוס !

 

חי'ה wings.

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
15/10/12 - 19:24
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9856
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

.


צמידות היא זוית שהכל יכול להיוולד ממנה. אין היא הרמונית ואין היא דיסהרמונית, אלא היא מציעה את כל אפשרויות ההבעה הגלומות בקשר שבין אותם שני כוכבים. אנסה בקצרה. 

 

צמידות ונוס אוראנוס משפיעה על ונוס תכונות דלאיות במובהק. הרבה פעמים יהיו אנשים שהם טובים מאד בעבודה עם קהל, יודעים להתנהג ובעלי יחסי אנוש טובים, ובמיוחד כלפי זרים. הזר מושך יותר מהקרוב ומעורר ליתר השתדלות. אנשים היודעים להגיב באצילות ותרבותיות בכל מקום. יש בהם משיכה לאמנות מתקדמת, ובעיקר לספרות וציור. אנשים שהם יוצרים מקוריים, מחדשים ומעניינים. זוית התורמת להתעניינות מדינית וחברתית, אנשים המעורבים בבעיות השעה. זקוקים להיות חלק מהקבוצה, זקוקים לחברים ולשייכות חברתית. מבקשים להשפיע על המחר באמצעים תרבותיים.

 

בכפוף למכלול הקונסטלציה הזוגית במפה, צמידות זו מעוררת צורך ביחסים המושתתים על הסכמה רעיונית, תחום עניין משותף או שייכות לאותה קבוצת עלית. אנשים שאינם נרתעים מן הביזארי והמוזר, בין אם באמנות, לבוש וטעם ובין אם בבחירת ידידים או בני זוג – זקוקים לחדשני, מתוחכם, אוואנגרדי. ומעל הכל, זקוקים לחופש ועצמאות בכל הקשרים שלהם – זוגיים, חבריים, קשרי עבודה... צמידות ונוס-אוראנוס מקשה על האדם ליהנות משגרת חייו, בזוגיות ובכלל.

 

אנשים המבקשים את הברק, את העניין, את הגירוי, וכל עוד קיים העניין – קיים הקשר. מה שכן, הלחץ האוראני על ונוס לקדם בהתמדה את הקשר בסופו של דבר מוביל למשברים חוזרים, משום שקשה לאדם להעריך את השקט והשלווה הנובעים מהיכרות רגשית ממושכת, קשה לאדם ליהנות מהביטחון והנוחות השלווה אשר בזוגיות עמוקת היכרות. בכפוף לבית והמזל בהם נמצאת הצמידות, הצורך בעניין מתמיד עלול לאיים על יציבות הקשרים של אנשים עם צמידות זו. 

 

בסך הכל, לא ניתן לדעת מה מכל זה מה באמת יצמח מן הצמידות, אבל צריך לבחון אותה במזל ובבית בו היא נמצאת, הזויות הנוספות שהיא מקבלת, ואיך היא פועלת בתוך מכלול המפה. אבל ברמה כזו או אחרת משהו מכל אלה יהיה בה. 

t-flower

 

 
Avatar
Morgan
חבר
Members
15/10/12 - 19:33
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 2498
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מגי איזה יופי מה שאת כותבת על הצמידות,

אני מכירה מישהי עם צמידות ונוס-אוראנוס בקשת שהיא עושה תכשיטי זכוכית ומה שאת אומרת לגבי עבודה עם קהל וזרים, ממש נכון...בדיוק כמו שתיארת היא יודעת איך להתנהג עם זרים שבאים לקנות אצלה וזה..

וגם פתאום נפל לי אסימון שזה שהאמנות שלה היא חרוזי זכוכית.. יכול להיות קשור לאוראנוס לא? החומר זכוכית קשור לאוראנוס? 8happy

no one forgets the truth,they just get better at lying

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
15/10/12 - 19:44
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9856
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

.

בהחלט ג'סיקה. אוראנוס אוהב את כל שהוא מבריק, וחלק, ונוצץ, ונקי כזה, ושקוף...

הכוכב הכי נקי שיש, אוראנוס. מחובר למין דברים כאלה שאף פעם לא מתלכלכים בכלל... 

8happy

No permission to create posts
איזור הזמן של הפורום: Asia/Jerusalem

מקסימום משתמשים שהתחברו במקביל: 265

כרגע און-ליין: Alin
11 אורחים

כרגע נמצאים בעמוד זה:
1 אורחים

המשתמשים המובחרים:

Morgan: 2488

ara33: 2285

יגאל: 1813

Lee: 1462

kafe: 1115

Sol: 936

סטטיסטיקות של המשתמש:

אורחים שכתבו: 174

מספר חברים: 89

מאשרים: 1

מנהלים: 1

סטטיסטיקות של הפורום:

קבוצות:1

פורומים:1

שרשורים:3556

תגובות:40547

המשתמשים שנרשמו לאחרונה:

ifat13, yaelloosh, orli12345, mirala, susi1806, talya

מאשרים:מגי אדם: 8175

מנהלים:אורי אדם: 33

    

Comments are closed.