Avatar

שלום אורח, באפשרותך להירשם או להתחבר

sp_LogInOut התחברות sp_Registration הרשמה

הרשמה | איבדת את הסיסמה?
חיפוש מתקדם

— באיזה פורומים —
— Match —

— אפשרויות פורום —

יש להקליד מילת חיפוש באורך של 3 עד 84 אותיות.

No permission to create posts
sp_Feed עדכוני RSS לשרשור sp_TopicIcon
ו נ ו ס
Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
01/8/18 - 10:19
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9476
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מכל הכוכבים בספר ומכלול הזויות הראשיות והמשניות שפירטתי בו, ונוס היתה לי הקשה ביותר. שעות על שעות על שעות של עבודה, עורכת פעם ועוד פעם, מחפשת את הניסוח המדוייק, מנסה לכסות את כל הנושאים המרובים שלה בצורה מדוייקת, להראות איך היא משתנה ולא משתנה בהשפעת הכוכב השני או כיצד משפיע עליה האופי של אותה זוית. 

שאלתי את עצמי למה זה. אני חושבת שזה משום האופי של ונוס עצמה, שהיא עצמה מתלבטת כל העת ומחפשת תמיד את האיזון המדוייק בכל דבר, הולכת קדימה ואחורה, לא מניחה, מתעקשת, מחפשת את התשובה הנכונה.

חשבתי שאולי יקל עלי עם אכתוב עליה כאן. בהמשך האשכול אביא קטעים שונים מתוך הפרק שלה, לשיתופכם ושיפוטכם. 

flower6_pngcute-girl_png

וכך כתבתי עליה בפתיח לשיחה "ונוס והמורים":

"משום אופיה המיוחד ונוס אינה פשוטה לניתוח, אלא בהקשר של מפה שלימה. כשלעצמה ונוס היא נעימה וגסה, תאוותנית וותרנית, לוחמנית ומפשרת, מקשיבה ומתווכחת, קשוחה ורכה, מלאת טעם וקיטשית, עקשנית וצודקת אך גם משנה דעותיה, תרבותית ומינית, מאופקת ומתפרצת. ותמיד תמיד, אמנותית ויפה. מלבד הצבעים הרבים שיש בה, היא מתחברת למגוון כה רחב של נושאים! תרבות, פוליטיקה, חברה, ספרות, צדק, עקרונות, כספים, אופנה, בחירה, משיכה, חושים, טעם, ערך עצמי. וכמובן, סקס, רומנטיקה, זוגיות, פרחים ושוקולד...  

כל זוית בין ונוס לבין אחד המורים משנה את ונוס. מעלה שאלות ודרישות הקשורות בנושאים שלה. דורש מהאדם לבחון עצמו סביב כל בחירה, גדולה או קטנה, סביב יחסים אישיים ויחסים ציבוריים, הפתק שהוא שם בקלפי, המתנות שהוא קונה, על מה הוא מתווכח, מה הוא לובש או עם מי הוא מתחבר – כשכולם כאחד מרמזים גם על הערך שהוא נותן לעצמו. ועוד בטרם ננסה להבין את הזוית יהיה עלינו להבין את ונוס לעצמה. איך היא באותה מפה, מה הנטייה והסגנון שלה, המתקבלים מהמזל והבית שהיא נמצאת בהם. כיצד היא תורמת לשמש. רק לאחר מכן לנסות להגדיר מה מנסה אותו מורה ללמד את האדם דרכה וכיצד הוא משפיע עליה ומשנה אותה.

כשוֶנוס עם יופיטר מודגש הנושא של אהבת החוכמה ועמידה בפיתוי. ונוס עם סאטורן – בחירה, חוק וצדק, הגדרת ערכים. ונוס עם כירון – מידה נכונה, ללמוד להבדיל בין עיקר וטפל ואיך לשלב בין יעילות ויופי. וכל אחד ואחד מהם ישפיע ויצטרף אל שאר החומרים במפה המספרים על מערכות היחסים של האדם, בזוגיות ובכלל."

Avatar
alina
חבר
Members
01/8/18 - 10:49
חבר מאז: 17/11/10
תגובות בפורום: 1086
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מדוייק (כמו תמיד) - ונוס בתולה t-wink

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
01/8/18 - 17:06
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9476
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

תגידו מה בא לכם שקשור אליה ואני אעלה

Avatar
Rubella
Member
Members
01/8/18 - 18:15
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 546
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

אולי ונוס בדגים אבל בבית 6 עם סקוויר לאוראנוס, אולי 🙈😇

Avatar
Alin
Member
Members
01/8/18 - 18:32
חבר מאז: 02/12/17
תגובות בפורום: 229
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

איך ונוס מושפעת מהבתים שהיא נמצאת וכיצד הסביבה רואה את אותו אדם (לא בהכרח אהבה).

צורת התנהגות או יופי חיצוני

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
01/8/18 - 20:24
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9476
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

Rubella אמר
 ונוס  סקוויר לאוראנוס   

 

ונוס-אוראנוס בזויות דיסהרמוניות

אדם המאתגר עצמו דרך נושאי ונוס. מנסה את שאינו מוכר ואינו צפוי. לא מקבל את כללי התרבות הנהוגים, וזה יתבטא אם באישי ואם בדעות. לעיתים דעות פוליטיות מוקצנות, ויכוחים מושחזים, מאבקים נמרצים למען מה שלא יהיה. לעיתים יבטא מרדנות והתרסה דרך הבחירה הזוגית שלו. מחפש משהו שונה. מה שיש כבר לא מספיק. ההגדרה העצמית, המקום שלי בחברה, יכול להתבטא אפילו דרך לבוש מוקצן. אבל ברור שזה הכיוון. אוראנוס בכל קשר עם כוכב אישי מעודד את האדם לגבש את עצמו, לגלות את הייחודיות שלו. את הצבע המיוחד לו.  

והרבה פעמים ונוס בקשרים אלה תביא את סיפור פיגמליון, מגיעים לזוגיות הדורשת הסתגלות 'כלפי מעלה'. מנתקת את האדם מסביבתו הנוחה והמוכרת, השפה והמנהגים עליהם גדל והוא לומד קודים מתוחכמים יותר של התנהגות, מעמד סוציו-אקונומי הנחשב גבוה יותר או פשוט זר ושונה. כמו עם אוראנוס בבית 7, רוצים משהו חדש, אמיץ, מקדם. 

ונוס בכל מקום מדברת על העלאת ערך, אם של דבר ואם של עצמי. אוראנוס מדבר על קידמה ואצילות. כשהם בזויות דיסהרמוניות ביניהם כאן האתגר. להעלות את הערך האישי דרך יחסים מסוג חדש. לצקת ביחסים הקיימים כבוד הדדי, מרחב, חברות. איחוד כוחות למען אידיאל גבוה. לעיתים התמודדות עם משברים וטלטולים מהירים, הבוחנים את תגובתו של האדם במצבים בלתי צפויים. אדם מגלה מה הוא באמת. יוצא מהדפוסים וההגדרות שאחרים מגדירים אותו. 

90 תדגיש חוויות של זרות בעיקר בילדות. לעיתים חווים משברים ביחסי ההורים, לעיתים בחברת הילדים. סקוויר מטבעה מעוררת צורך בביטחון, שייכות, מסגרת. אולם כשהיא באה בין ונוס ואוראנוס, תפיסת הביטחון משתנה. לא ההרגלים או המסגרת נותנים ביטחון, כי אם דרך מסויימת שהילד מאמץ לעצמו. מגדיר עצמו סביבה. כבר מקטנות אינו מנסה להעתיק או להיות כמו כולם, אלא להיפך. משהו בשונות הזו מחזיר אותו אל עצמו. מחזק אותו. הרבה פעמים יהיו ילדים הקשורים באמנות, כתיבה, בולטים בברק מסויים.
עצם השילוב יש בו סתירה מסויימת. 90 מכבדת את המסורת והתנאים הקיימים, אוראנוס מבקש שינוי וקידום, והמאבק הזה יכול להתבטא בתסריטים כאלה ואחרים. למען המשפחה, נגד המשפחה. למען קידמה, נגד קידמה. למען זוגיות מסוג שונה. למען תגלית או המצאה, שידרוג כזה או אחר. מאבקי צדק חברתיים או אישיים. בכל מקרה המאבק יהיה בעיקרו רעיוני, והדעות או היחסים או הביקורת שאדם מביע הרבה פעמים יש להם מקור רגשי-אישי, ואפילו הוא נשמע אובייקטיבי ושכלי לחלוטין.
יחסי אהבה יעברו תהליכים שונים עד אשר ימצאו את הדרך הנכונה. לעיתים יחסי חברות מגיל קטן הופכים ברגע מסויים לאהבה. במקרים אלה נחסכים מהאדם המבוכה והספקות והניסיונות, והוא חש ביטחון מלא בבחירתו. ובכל מקרה יהיו נאמנים לחברי ילדות. שומרים על הקשרים הראשונים.

Avatar
jethra
Member
Members
01/8/18 - 20:30
חבר מאז: 14/8/16
תגובות בפורום: 144
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

ונוס צמודה לשמש בבית 7 מול מרס בבית 1?

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
01/8/18 - 20:36
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9476
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

Alin אמר
איך ונוס מושפעת מהבתים שהיא נמצאת וכיצד הסביבה רואה את אותו אדם (לא בהכרח אהבה).

צורת התנהגות או יופי חיצוני  

אלין

כשונוס במזל ובית מסויימים במפה, קודם כל היא מושפעת מהמזל, וסגנונה ודרך הביטוי שלה, המראה או הדעות או הלבוש או ההתנהגות ביחסים יקבל את סגנון המזל. ואילו הבית בו היא נמצאת יקבל תכונות של מאזניים. ימלא את שליחותו דרך הרעיונות של ונוס. 

ניקח למשל את הדוגמא שרובלה שמה. ונוס בדגים בבית 6. ונוס בדגים תתבטא בעדינות וריחוק מסויימים, הצד האמנותי שבאדם יהיה מפותח מאד, יגלה רגישות גבוהה ליופי ולא אחת יהיה משהו דגי במראהו. אדם היודע להקשיב לאחרים, רגיש לאחר. נמשך לנושאים דגיים שונים, אם בקולנוע או משחק, ים או בישול, מיסטיקה או טיפול וכל רעיון דגי שתרצי. אדם שהוא נוח להתאהב. האהבה קיימת בו מאליה, לא זקוק למישהו שיעורר אותה. 

ואילו בית 6 יקבל תכונות ונוסיות. השגרה של האדם קשורה באנשים קרובים, לעיתים אדם העובד בשיתוף עם בן בת זוג או קשור בעבודה מאזנאית כזו או אחרת, מפוליטיקה וענייני ציבור ועד אמנות או לבוש או ספרות יפה או מה. ובכל מקרה יהיה אדם היודע לשתף פעולה, אבל מתקשה להסתדר לבד בדברים הפשוטים של היומיום. לעיתים מתקשה עם סדר או מתקשה להבדיל בין עיקר לטפל. נותן חשיבות יתר לדברים פעוטים. הרגישויות הבריאותיות יהיו קשורות במאזניים כמו סוכר או כליות שיווי משקל. 

זה הרעיון. 

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
01/8/18 - 20:45
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9476
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

jethra אמר

ונוס מול מרס    

ג'הטרה, הורדתי את הפרטים האישיים.

 

ונוס-מרס בזויות דיסהרמוניות

90, 150 ו-180 בין מרס לוֶנוס מעלות את המתח ואת תחושת הדַחַק הפנימי. מבקשים לעשות, ליצור, לשנות, לחדש, להפעיל, להזיז עניינים. האנרגיה המרוכזת שבשני אלה, כשהיא זורמת דרך הזויות הדיסהרמוניות, אינה מאפשרת מנוחה. ששים אלי קרב או הרפתקה וזקוקים לפרוייקטים ודרכים יצירתיות לביטוי עצמם. ועם כל השלוש חשוב לאדם לעסוק בספורט וכל פעילות מאומצת ונוטפת זיעה. כל דרך לגיטימית שתאפשר תיעול טוב של האנרגיה. אנשים המתמסרים לרעיון, לעיקרון. משקיעים מאמץ רב בכל בחירה והחלטה, יומיומית או גורלית. בעלי דעה ומשפיעים על סביבתם. וכמו בצמידות, יודעים לקום ולהתחיל מחדש אחרי מפולת. לא מקבלים מרות, לא מוותרים לעצמם, גם לא מתפשרים על עקרונות. בולטים בשטח.

180 ונוס-מרס היא שוב שונה. אין בה מבוכה והתבוננות, אימונים חוזרים ולמידה איטית כמו ב-150, וגם לא התגברות ומסירות למטרה כמו 90, להיפך – כולה מתיחוּת. זוית של טלה-מאזניים המקשרת בין מרס לונוס. מחַזקת את הטבע התחרותי או המלחמתי הקיים בשניהם. אנשים סוערים, גועשים, שׂשׂים אלי ויכוח. נדלקים במהירות ונכבים באותה מהירות. נלחמים על לגיטימיציה, לעצמם או לרעיון שלהם. מעורבים, איכפתיים, רגישים לכל עוולה ואי-צדק. מחדשים, מרתקים וחייהם עשירים באירועים, דרמות ומערכות יחסים סוערות. מתלהבים מכל מערכת יחסים חדשה, משקיעים תעצומות נפש, התרגשות ותקווה, ודי מהר נגררים לספקות, ויכוחים, בוחנים מחדש. נפרדים, חוזרים, ושוב.
אנשים שלא שוכחים אהבה, גם אינם נשכחים. 
כמו עם הצמידות, גם עם המולות יהיו אנשים הזקוקים ללמוד איך להתמודד עם מצבי לחץ. האנרגיה החזקה הזו, חלוצית ובוקעת דרך כל עיכוב ומכשול, מסוגלת להתגבר על כל מעצור והתנגדות. אבל אם מאפשרים לעצמם לרופף את השליטה העצמית, הרי שעלולים למצוא עצמם באמצע מלחמה, ריב או עימות שמעולם לא רצו בו או דרמה סוערת שלא ביקשו לעצמם.
ויש פעמים והאדם עצמו רגוע, לא תחרותי ולא סוער, אבל כמו הלנה מטרויה, הופך לגורם המעורר סביבו סכסוכים, מאבקי צדק או תחרות ורעש. 
אנשים הזקוקים ליחסים בעלי משמעות. כל הקשור ביחסים בין אנשים מרתק אותם ממש. יחסי שלום או מלחמה, יחסי מסחר או יחסים בינלאומיים. לא אחת יחסי האהבה האישיים שלהם יהיו ידועים ומתוקשרים.  

Avatar
Alin
Member
Members
01/8/18 - 20:49
חבר מאז: 02/12/17
תגובות בפורום: 229
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

אז ונוס בבית 12 יהיה קשור לאהבה כללית ליקום \אלוהים\ לחברה - ללא מיקוד מסויים במשהו?

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
01/8/18 - 20:54
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9476
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

Alin אמר
אז ונוס בבית 12 יהיה קשור לאהבה כללית ליקום \אלוהים\ לחברה - ללא מיקוד מסויים במשהו?  

ונוס בבית 12 היא גן קסום או גן נעול. אנשים מלאי אהבה לכל, אבל לא אחת מסתירים את האהבות האישיות שלהם. מלאי אמונה, זקוקים לאמנות ויופי בחייהם. השאלה של מיקוד ששאלת קשורה במכלול האני, אם האדם יהיה אישי יותר ביחסיו או לא. ונוס לבד לא תספר על כך. האהבה ליקום/לאלוהים/לחברה כמו שאמרת אינה גורעת מהיכולת לאהוב אדם יחיד. להיפך, מוסיפה ליכולת לקבל, להכיל. מבינים מהי אהבה ללא תנאי. רגישות רבה לאחר, ולא משנה אם האחר הוא קרוב או רחוק. 

Avatar
Rubella
Member
Members
01/8/18 - 22:52
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 546
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

תודה מגי, 

מעניין ומדויק. בייחוד הארת את עיניי לגבי ונוס בבית 6, אני באמת לא מסתדרת עם ענייני יום יום וסדר, ויש לי היפוגלקימיה. 

Avatar
mares_nest
חבר
Members
02/8/18 - 0:03
חבר מאז: 09/9/11
תגובות בפורום: 1077
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

ונוס בבית 10 , רצון להצלחה, הכרה והערכה בתחומי האומנות השונים

שמתי לב שבית 10 מאוד מאוד נפוץ אצל מפורסמים

יותר מכל בית אחר בערך אני רואה את בית 10 מודגש במפות של כוכבים

יותר כמו שילוב של 10 ו-12..

אלה בתים שממש דוחפים את האדם להיות מוכר

(דווקא משום מה 11 פחות מתפרסם בהקשרים כאלה)

Avatar
Esteban
Member
Members
02/8/18 - 0:51
חבר מאז: 01/3/11
תגובות בפורום: 162
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

ונוס באריה בבית 10 ב 150 למרס בגדי

Avatar
ara33
חבר
Members
02/8/18 - 0:59
חבר מאז: 07/4/11
תגובות בפורום: 2892
sp_UserOnlineSmall און-ליין

איזה שרשור כיפי

שמתי לב שונוס בבית 12 האדם יזדקק ללבד שלו מדי פעם כדי לעכל את כל מה שמכיל כל הזמן

מגי ,פעם כתבת שונוס בסרטן ממש אוהבים לעזור אבל כשהם רוצים ןלא כשמחליטים להם וממש ממש הזדהתי עם זה

Avatar
mares_nest
חבר
Members
02/8/18 - 1:38
חבר מאז: 09/9/11
תגובות בפורום: 1077
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

ארה  זה גם ככה כשמארס שם, בבית 12

Avatar
Nofnof210
Member
Members
02/8/18 - 3:30
חבר מאז: 09/8/17
תגובות בפורום: 424
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

איזה כיף לחזור לפורום.

ועוד לשירשור כזה מעניין ❤

יש לי שאלה-

ונוס בעקרב וונוס בתאומים - הן סוג של אנטיתזה.

ונוס עקרב - רגש עמוק. נאמנות...

ונוס תאומים - רגש קליל. פלרטטנות...

אז מה קורה בשילובים ביניהם?

נניח:

* ונוס תאומים.

אבל ירח בעקרב. או בבית 8. או צמוד לפלוטו...?

* ונוס תאומים.

ופלוטו (רגש עמוק) במאזניים (המזל של ונוס)...?

 

המון תודה ❤

Avatar
Givguv
Member
Members
02/8/18 - 3:54
חבר מאז: 10/1/17
תגובות בפורום: 342
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

שאלה על השילוב הכי נפוץ - ונוס ומרקיורי. הקומבינציה ביניהם בצמידות נותנת חוש לאסתטיקה, דיבור נעים וכיוצ"ב (אם אינני טועה). 

כיצד הקומבינציה הזו מגיבה להיבטים עם כוכבים אחרים? (לדוגמא - ונוס-אורנוס בסקוויר כשונוס צמודה למרקיורי wink).

תודה emoticon-animal-007-gifflower7_png

Avatar
jethra
Member
Members
02/8/18 - 7:31
חבר מאז: 14/8/16
תגובות בפורום: 144
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

הי מגי תודה. גם אני הייתי סקרנית לגבי הקומבינציה ששאלתי לגביה - האם הצמידות לשמש של ונוס משנה משהו לגבי המרס 180 ונוס, אבל מניחה שזה עוד סוג של חתימה כפולה לציר טלה מאזניים, בו השליטים הטבעיים בביתם. 

אשמח לקרוא על זויות דיסהרמוניות לירח. 

ושוב תודה :))))))

Avatar
ara33
חבר
Members
02/8/18 - 8:36
חבר מאז: 07/4/11
תגובות בפורום: 2892
sp_UserOnlineSmall און-ליין

תודה מייר , אז זה גם כשמארס בדגים?

No permission to create posts
איזור הזמן של הפורום: Asia/Jerusalem

מקסימום משתמשים שהתחברו במקביל: 265

כרגע און-ליין: ara33
17 אורחים

כרגע נמצאים בעמוד זה:
1 אורחים

המשתמשים המובחרים:

Morgan: 2488

ara33: 2285

יגאל: 1813

Lee: 1462

kafe: 1115

Sol: 936

סטטיסטיקות של המשתמש:

אורחים שכתבו: 174

מספר חברים: 89

מאשרים: 1

מנהלים: 1

סטטיסטיקות של הפורום:

קבוצות:1

פורומים:1

שרשורים:3556

תגובות:40547

המשתמשים שנרשמו לאחרונה:

oryan00, adi, lior, bar, Spirit, Yaakov

מאשרים:מגי אדם: 8175

מנהלים:אורי אדם: 33

    

Comments are closed.