Avatar

שלום אורח. באפשרותך להירשם או להתחבר

חיפוש

— טווח —
— סגנון חיפוש —

— אפשרויות פורום —

אנא הקלד מילה באורך של לפחות 3 ועד 84 תווים

הרשמה שכחתי סיסמה
sp_Feed sp_TopicIcon
מאמר עם קשר למזלות גדי - טלה
Avatar
חיים ש
Member
Members
פוסטים שפורסמו: 938
הצטרף ב: 04/12/10
sp_UserOfflineSmall לא מחובר
1
01/1/18 - 22:07
sp_Permalink sp_Print

הקדמה:

אנו בחודש בו מזל גדי הוא הבולט, לכן הנושאים במאמר מתקשרים בו, המיוחד בתקופה זו זה הכוכבים במזל גדי ואורנוס בסוף מזל טלה לפני חזרת להילוך ישיר:

המאמר:

המזלות הקדומים של פרס ויוון

בספר דניאל פרק ח, פסוקים כ' כ"א' מופיעים הדברים הבאים:
האיל אשר ראית בעל הקרניים מלכי מדי ופרס: והצפיר השעיר מלך יון----.
האיל הוא תיאור של מזל גדי, מזל שאחד ממאפייניו היא הדת והאמונה תוך עשייה של אורך-חיים על-פי האמונה והדת, הצפיר השעיר זהו הטלה אשר אחד מסמליו הוא הצורך בחופש פעולה ועצמאות.
באותו פרק הנ"ל מתואר מאבק בין האיל לצפיר בין, מזל גדי לבין מזל טלה, בין פרס ליוון.
הגישה אומרת כי הנבואה באותם הימים הייתה לתווך הזמן של אותה התקופה וכך ראינו את יוון מנצחת את הפרסים באותם הזמנים, אך הנבואה גם מתארת אפשרות חוזרת לאחרית הימים, אלה שבאחד הפסוקים יש רמז למי זו יוון, בפסוק ה' בפרק ח' בדניאל נכתב:" והנה צפיר העזים בא מן המערב על-פני כל-הארץ ואין נוגע בארץ.
יש כאן תיאור לעם המגיע מהמערב מבלי לנגוע בארץ בדרך האוויר והים.
המערב של היום הוא כמו הטלה, חופש, עצמאי, דמוקרטי,
סמל המערב ארץ אדום, ארצם של אדומי העור הילידים של יבשת אמריקה, וכמו יוון שהיא תרבות המערב של העולם הקדום כך גם באחרית הימים ארה"ב היא תרבות המערב של העולם החדש אשר הטלה מאפיין אותה.
הגדי מסמל את השמירה על המסורת הדתית ואורך החיים הדתי כאשר פרס או אירן של היום היא ארץ החייה לפי עקרונות דת נוקשים של האסלם השיעי.
בתקופה של היום מופיעה הפלוטו שליט מזל עקרב במזל גדי, נשיא אירן הוא בן מזל עקרב, ואילו כוכב אורנוס ימצא במזל טלה בשבע השנים הקרובות תוך שהוא מיצר זווית 90 עם פלוטו בגדי, אותו מנהיג אירני יסבול מנסיונות של המערב ליצר אצלו הפיכות נגדו, האורנוס עשוי להביא להופעת מנהיג מערבי חדש, כזה שיעשה ניסיון להתנקש בו על-ידי האירנים בהובלת מנהיג הפלוטו בגדי בן מזל העקרב, אחמיניג'ד.
יתכן כי אורנוס הוא בכלל לא מנהיג כי עם אמצעי תקשורתי בכלל, כמו תקשורת חברתית, ואשר אין לה מנהיג של ממש אלה היא ספונטאנית והניסיון והרוס אותה בידי הפלוטו בגדי עשוי להיכשל בגלל הזווית 90 בין הפלוטו לאורנוס.
אותה הנבואה של ימים קדמונים עולה שוב בעולם החדש בדמות הפנטיות הדתית [פלוטו בגדי] שיעית של אירן וגרורותיה, אל מול [זווית 180 מעלות] או לצד [זווית 90 מעלות] אורנוס בטלה המבקש חופש חברתי ודמוקרטיה תוך השתחררות מפנטיות דתית המנסה לכפות עצמה על צעירים [מזל טלה] המבקשים אותה, תוך שימוש באמצעים תקשורתיים מודרניים וחברתיים [אורנוס].
יש כאן התנגשות בין הפנאטי השולט בדרך הדת עם הדור הצעיר המבקש להשתחרר משלטון כפייתי רודני בין עם הוא דתי פנאטי, או צבאי היררכי שהם המאפיינים של הגדי.
באותו פרק ח בדניאל פסוק ד' נכתב:" ראיתי את האיל מנגח ימה וצפנה ונגבה וכל החיות לא יעמדו לפניו ואין מציל מידו ועשה כרצנו והגדיל":
יתכן ואירן פנייה מועדות לצפון ודרום ולמערב כאשר היא תנסה להגדיל את השפעתה תוך התפשטות לצדדים אילו מעניין כי הנבואה אינה מדברת על המזרח שם מופעים עמים עצומים כמו הודו וסין וגם אפגניסטן, החיות הם עמים אשר אירן מנסה ומצליחה להביא את התרבות השיעית לתוכם, עמים כמו עירק לבנון, יתכן סוריה, יתכן סממנים ראשונים של האסלם גם בטורקיה, הן גם כלפי דרום לכיוון סעודיה ותימן.
המשך הפסוקים: "ויבא עד האיל [הצפיר] בעל הקרניים [קרניים מלכים] אשר ראיתי עמד לפני האבל וירץ אליו בחמת כחו: וראיתיו מגיע אצל האיל ויתמרמר אליו ויך את האיל וישבר את-שתי קרניו [שני המנהיגים של אירן, הנשיא והמנהיג הרוחני] ולא היה כח באיל לעמד לפניו וישליכהו ארצה וירמסהו ולא-היה מציל לאיל מידו".
העולם המערבי מתואר כבעל קרן אחת כבעל מנהיג מוביל אחד, ואילו פרס כבעלת שני קרניים, שני מנהיגים, רוחני ונשיא, ניראה לפי הפסוקים כי המערב בא ומתלונן בפני הפרסים על ניסיון הרחבת השפעתם על עמי האזור בדרכם, המערב עושה זאת תוך שימוש בהצגת כח מול פרס על מנת שיסוגו מדרכם, אך הגדי [האיל] המתנסה יגרום למערב
[לטלה] לרסק אותו עד עפר, לחסל את שני מנהיגיו, מבלי שיהיה מי שיתנגד או יציב הגנה כל-שהיא לאירן.

מבחינה אסטרונומית ואסטרולוגית פלוטו בגדי מדבר על התפרצויות מתחת לפני השטח ולחצים גאולוגיים בהרים [גדי] יתכן התפרצות געשית באירן, אך הגדי הוא גם מזל המרומים ולכן יתכן ויגיחו ממרומים סלעים הנקראים אבני אלגביש [ מטאוריטים] שיפגעו באירן ובאזוריה וסביבותיה.
פלוטו בגדי מדבר גם על חומרים ממוזערים כמו האטום, שהוא בעצם חומר המופק ממתכות כבדות כמו הפלוטוניום והאורניום, יתכן אסון גרעיני באירן או תקיפה גרעינית שם בהשפעת האורנוס בטלה זוית 90 לפלוטו בגדי.
האורנוס בטלה מדבר על אסונות טבע שמקורן באוויר [אורנוס שליט מזל אויר דלי] מזג אויר קשה יפקוד פעמים רבות את יבשת אמריקה הצפונית [ארה"ב], האופי של מזג אויר זה יהיה מהיר [טוויסר] טורנדו,, כאשר יבשת אמריקה תהה בבעיה של מזל אויר משוגע, יהיו גם מצבים בעולם של התפרצויות געשיות והופעתם של מטאוריטים.

לאחר אותה התקופה עם אסונה של איראן וניצחון המערב, תתרחב השפעת המערב על פני העולם כולו כאשר במקום מנהיג אחד יקומו ארבעה כאשר כל אחד ישפיע על צד אחר של העולם, וכך נכתב בדניאל פרק ח בפסוקים הבאים לאחר מכן: וצפיר העזים הגדיל עד-מאד וכעצמו[באופן דמוקרטי] נשברה הקרן הגדלה [המנהיג הגדול או המוביל] ותעלה חזות ארבע תחתיה לארבע רוחות השמים:
לאחר אחד מארבעת המנהיגים יקום מנהיג אשר יגדיל את השפעתו לכיוון צפון מזרח ודרום, וכך נכתב בהמשך: ומן האחת מהם יצא קרן אחת מצעירה ותגדל-יתר אל הנגב [דרום] ואל-המזרח ואל-הצבי [הצפון].
הדברים האחרונים מדברים על נבואה רחוקה בזמן יותר, כמו עבור הימים הקדמונים נבואה זו דיברה על זמן רחוק יותר שהביא לאחר 2300 שנים את מלחמת העולם השנייה, כך באחרית הימים נבואה זו מתייחסת לתום עידן הזמנים שלאחר אחרית הימים כאשר יש כבר את בית המקדש השלישי, ותיאור הדברים מופיע בפסוקים י' עד י"ב'.

תאריך כתיבה:7/6/2011

כל אדם שופט את האחרים

לפי איך שהוא רואה עצמו

אזור זמן של הפורום:Asia/Jerusalem

הכי הרבה משתמשים מחוברים בו-זמנית:265

מחוברים כרגע:מגי אדם, shemmesh, Alin
15 אורחים

נמצאים כרגע בעמוד זה:
1 אורחים

המשתתפים ביותר:

Morgan: 2488

ara33: 2285

יגאל: 1813

Lee: 1462

kafe: 1115

Sol: 936

החדשים ביותר:

shadow

clark123156

agam

liora

mar

suzanna33

סטטיסטיקות:

קבוצות:1

פורומים:1

שרשורים:3556

פוסטים:40547

 

סטטיסטיקות:

כמות אורחים שהשתתפו: 174

כמות חברים: 89

כמות עורכים: 1

כמות אדמינים: 1

אדמינים:אורי אדם

עורכים:מגי אדם

    

Comments are closed.