Avatar

שלום אורח, באפשרותך להירשם או להתחבר

sp_LogInOut התחברות sp_Registration הרשמה

הרשמה | איבדת את הסיסמה?
חיפוש מתקדם

— באיזה פורומים —
— Match —

— אפשרויות פורום —

יש להקליד מילת חיפוש באורך של 3 עד 84 אותיות.

sp_Feed עדכוני RSS לשרשור sp_TopicIcon
מפה של חברה טובה
Avatar
shemmesh
Member
Members
03/7/19 - 1:26
חבר מאז: 28/1/16
תגובות בפורום: 207
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

היא בנאדם באמת מיוחד. מלא רגישות, יצירתיות, מתעסקת באומנות כיאה לשמש בדגים בית חמש. מה שכואב לה בחיים זה מערכות יחסים. היא נמצאת בזוגיות עם בחור שמוכן להתמסר אליה,  אך היא עדיין סוחבת בפנים עצב על פרידה מלפני שנים, מה שמקשה עליה באמת להתמסר בקשר הנוכחי.. את הקשר ההוא היא מתארת כ'קשר נשמתי' (חיבור של צמידות שמש וירח בעקרב..) והקשר הנוכחי 'קשר של הנפש' (חיבור של שמש ושמש בדגים).  בקשר ההוא הייתה התאהבות חזקה אבל הוא היה מאמלל ואפילו מתעלל, הקשר הנוכחי הרבה יותר בריא לה לנפש ומתאים לה מבחינת אישיות, אבל חסר לה שם משהו, ולכן היא כל הזמן מתלבטת, הם נפרדים וחוזרים כל הזמן. 

מה הדרישה מהנשמה שלה? איך הנפש היפה הזאת יכולה להיות מאושרת במערכת יחסים? ומה יכול להקל עליה.. 

תודה מראש לכל תשובה.. heart4_pngheart4_pngחתוך-מפה-של-ירדני.jpg

sp_PlupAttachments קבצים מצורפים
Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
03/7/19 - 21:47
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 10488
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

עם ירח צמוד פלוטו בעקרב ושמש בדגים קשה לאדם להאמין באושר. היא צריכה לרצות להיות מאושרת לפני שתוכל להיות. אבל כרגע נראה שההתרפקות על האובדן נותנת לה יותר ממה שיש בחייה באמת. אם זה הגעגועים הדגיים, הזיכרון העקרבי הארוך ואם זה פשוט עוד לא הזמן שלה להיות מאושרת.  

Avatar
shemmesh
Member
Members
05/7/19 - 13:10
חבר מאז: 28/1/16
תגובות בפורום: 207
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מגי אני די בטוחה שהיא רוצה להיות מאושרת.. וזה לא נראה שהיא בכוונה מחזיקה את העצב הזה, הוא פשוט שם.. זה לא עניין של התמסכנות או התקרבנות. ממש לא. היא לא מסתובבת עם פרצוף עצוב כל היום. היא בנאדם פעיל, יצירתי, שמקרינה קלילות רוב הזמן.. יודעת גם לאהוב, לתת, להנות, לשמוח מדברים. פשוט בקשר זוגי יש את הקושי הזה.. יש את העצב הזה שלא עבר לה.. שתוקע אותה, סוג של טראומה מהקשר ההוא שבגללו היא חושבת לפעמים שאולי היא לא תתאהב שוב אף פעם. אולי זה באמת לא הזמן פשוט.  את יכולה לראות במפה מה כן יכול עזור לה? מבחינה נפשית? או מתי יהיה איזה שהוא שינוי? אולי כשפלוטו יעבור על IC שלה, שצמוד למרס וונוס בדלי? 

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
05/7/19 - 15:16
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 10488
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

זה לא מה שאמרתי. אמרתי שקשה לה להאמין באושר, לא אמרתי שהיא לא רוצה אותו ואני גם לא חושבת שהיא מתמסכנת או מתקרבנת. לא נראה לי שיש לה נטיות כאלה. מה שכן, אני חוששת שהעבר מושך מדי, שהיא נמצאת בתוכו וקשה להניח.

וכנראה זה לא סתם. אולי יש לה עוד עבודה לעשות שם? אולי היא צריכה לעשות קלוז'ר עם העבר לפני שתפנה להווה? היא בנויה ככה,  וכשאתה דגים-עקרב אי אפשר פשוט להניח וללכת הלאה. את זה יכולים לעשות האש, אבל לא כאלה מים. היא זקוקה לקלוז'ר אמיתי לפני שתוכל למצוא אושר. משום שכל אושר שכן יגיע אליה, לא ימצא מקום להניח את כף רגלו בליבה ובחייה לפני כן.

לגבי כיוון טיפולי ששאלת - אם רוצים משהו קיצוני אפשר ללכת על היפנוזה או שחזור גלגולים, או פשוט שיחות פסיכולוגיות נורמליות. ואם רוצים משהו ממש כייפי שגם תורם - מומלץ לעשות קורס כתיבה כמו שאני עשיתי, שנקרא "מזיכרון לבידיון". עצם כתיבת הזכרונות שחררה אצלי כל כך הרבה ופתחה בי כאלה ערוצים של קלות ואושר, שאני מאחלת את זה לכל בן אדם של מים.

Avatar
shemmesh
Member
Members
06/7/19 - 21:43
חבר מאז: 28/1/16
תגובות בפורום: 207
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

הבנתי.. זה אכן מרגיש כך, שהעבר פשוט שם ולא נותן מקום למשהו חדש. אני מניחה ש'להאמין באושר', זה פשוט להאמין שאושר הוא אפשרי..  הקורס כתיבה נשמע נהדר. אני מכירה גם אנשי מים שהעבודה של ביירון קייטי מאוד משחררת אותם. 

תודה על התשובה מגי heart2_png

איזור הזמן של הפורום: Asia/Jerusalem

מקסימום משתמשים שהתחברו במקביל: 265

כרגע און-ליין: Alin
16 אורחים

כרגע נמצאים בעמוד זה:
1 אורחים

המשתמשים המובחרים:

Morgan: 2488

ara33: 2285

יגאל: 1813

Lee: 1462

kafe: 1115

Sol: 936

סטטיסטיקות של המשתמש:

אורחים שכתבו: 174

מספר חברים: 89

מאשרים: 1

מנהלים: 1

סטטיסטיקות של הפורום:

קבוצות:1

פורומים:1

שרשורים:3556

תגובות:40547

המשתמשים שנרשמו לאחרונה:

hellatal12, agas, hadas1446, 12girl, ehudik, girl

מאשרים:מגי אדם: 8175

מנהלים:אורי אדם: 33

    

Comments are closed.