Avatar

שלום אורח, באפשרותך להירשם או להתחבר

sp_LogInOut התחברות sp_Registration הרשמה

הרשמה | איבדת את הסיסמה?
חיפוש מתקדם

— באיזה פורומים —
— Match —

— אפשרויות פורום —

יש להקליד מילת חיפוש באורך של 3 עד 84 אותיות.

No permission to create posts
sp_Feed עדכוני RSS לשרשור sp_TopicIcon
מפות שאלה ואירוע
Avatar
Morgan
חבר
Members
09/6/11 - 10:47
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 2498
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

באלכם שנעשה אשכול על-

איך מנתחים מפות שאלה ואירוע?

איך ניגשים למפה כזו? מה קודם כל בודקים?

באיזו גישה נוקטים?

אני יודעת שיש איזשהו שוני מההסתכלות במפה נטאלית,

לבין מפת שאלה ואירוע- כאילו יותר בפשטני הכל.

אבל עדיין לא ברור לי לגמרי- וגם אני רוצה שנעמוד על ההבדלים בין

הניתוח של שאלה לאירוע..

no one forgets the truth,they just get better at lying

Avatar
ara33
חבר
Members
09/6/11 - 11:04
חבר מאז: 07/4/11
תגובות בפורום: 3256
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

עזבי אותך ג'סי

את מכניסה את עצמך ללופ לא טוב ואני כותבת לך את זה מתוך נסיון בתור אחת שחוותה הרבה כאבי לב בכל מה שקשור לבנים ואהבות

ומפות שאלה סינסטרי וקומפוזיטים........

עזבי אותך, תקשיבי ללב ועל תלחמי בגורל הוא מסתדר מצויין אם לא רבים איתו

Avatar
Sol
Member
Members
09/6/11 - 11:37
חבר מאז: 16/10/10
תגובות בפורום: 964
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

ארה o-okay

Avatar
Morgan
חבר
Members
09/6/11 - 11:48
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 2498
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

אני שואלת בכללי על מפות שאלה ואירוע-

t-sad

אני רוצה לדעת אחת ולתמיד איך קוראים אותן..

 

אשכול כמו אשכול הקומפוזיט

no one forgets the truth,they just get better at lying

Avatar
ara33
חבר
Members
09/6/11 - 13:52
חבר מאז: 07/4/11
תגובות בפורום: 3256
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

ג'סי

נראה לי שגב גוב טובה במפות שאלה וגם

פעם כתבתי בגוגל מפות שאלה ויצא שם דיון מעניין דווקא בפייס בוק

תיכנסי גם לפורום אסטרולוגיה בתפוז ותכתבי שם בחיפוש "מפת שאלה" יש שם כמה דיונים מעניינים

בהצלחה

Avatar
Givguv
אורח
Guests
10/6/11 - 23:32

ג'סי,

בהייד פארק יש הרבה חומר. כתבתי הסברים על ההתייחסות למפות שאלה (ממה שקראתי בעצמי) בכמה אשכולות. ואם אני לא טועה, מגי כתבה פעם כמה קווים מנחים ועוד דברים בהתייחסות למפה מסויימת.

תתחילי במומלצים, שירין בזמנו שמה שם כמה קישורים. ואח"כ שווה לעשות גם חיפוש - בטוח יש כמה אוצרות שמתחבאים earth.

אם את מוצאת משהו מלמד ורוצה להעתיק לכאן – כולנו נשמח t-happy

Avatar
lyra
אורח
Guests
11/6/11 - 1:10

בובה, בנוסף לטיפ המשובח של גבגוב (הפורום של מגי באמת מפוצץ בכל דבר שתרצי לדעת אי-פעם, פשוט מקור בלתי נדלה לידע), הנה עוד שני דברים.

הראשון לדעתי הוא מה שארה כתבה על השרשור בפייסבוק, ולפי התמונה והשם אני חושבת שזה משהו ששאן כתב, וכהרגלו זה רציני ומעמיק.

אח"כ צירפתי לך משהו מעניין מאת רות אהרוני. יש לה ספר שלם בנושא שלא קראתי, אבל מתוך מה שהיא כותבת פה הוא נשמע בהחלט מקצועי ומתאים למי שרוצה להתמחות בתחום.  

 

איך יש להסתכל על מפת שאלה?

 

מפת שאלה ומפת אירוע שונות בתכלית ממפות לידה, משום שהן מתייחסות לסיטואציות ולא לבני אדם.

במפת שאלה האופק והבית ה-1 תמיד מייצגים את השואל, ולכן יש לבחון אותו בתשומת לב - כוכבים הנמצאים בו, מזל האופק, שליט האופק - מיקומו, והיחסים שהוא יוצר עם שאר המפה - משמעותיים ביותר להבנת מיקומו של השואל בתוך הסיטואציה הנשאלת

מושא השאלה מתואר ע"י הבית הרלוונטי, ע"פ חלוקת הבתים לתחומי החיים של האסטרולוגיה הקלאסית. חשוב להדגיש זאת - החלוקה לתחומי החיים של הבתים נעשית ע"פ האסטרולוגיה הקלאסית, ולא ע"פ הגישה של האסטרולוגיה המודרנית. מכך, שבית 8 במפת שאלה אינו מסמל טרנספורמציה או אינטימיות, אלא מוות, סיום, כספים של אחרים, וכדומה.

לאחר שהחלטנו איזה בית מתאים למושא השאלה, עלינו לבחון את הבית - כוכבים המצויים בו, מיקום השליט, והיחסים שלו עם שאר המפה.

 

בנוסף לירח יש תמיד חשיבות מכרעת במפות שאלה. הוא מייחס את מהלך התפתחות האירועים בנושא הנשאל, לכן למיקומו יש חשיבות מכרעת וכמו כן לזויות שהוא יוצר, כמו כן לזויות שהוא עתיד ליצור היות והן מסמלות את הדינמיקה העתידית של הנושא הנשאל.

יחסים בין השליטים שתוארו עד כה (דהיינו, שליט אופק, שליט בית מושא השאלה, והירח(: יש לבחון את הזויות שהשליטים הללו יוצרים בינם לבין עצמם משום שהם השחקנים הראשיים במפת שאלה. היעדר זויות בין שליטים אלו מצביע על התפתחות עקרה בנושא הנ"ל.

ירח בסוף מזל, או ירח שאינו יוצר שום זוויות עתידיות עד סוף המזל בו הוא נמצא מלמד שלא יהיו עוד התפתחויות בנושא הנשאל.

 

כמו כן, אופק שנמצא בסוף מזל מלמד שהשאלה חסרת משמעות, משום שכבר קיימת הכרעה בעניין, ולשואל אין עוד מה לעשות בנושא.

בית 4  - לפי האסטרולוגיה הקלאסית בית 4 מסמל את הלידה ואת ההבשלה של כל דבר. לכן במפות שאלה נוהגים לבחון אותו על מנת ללמוד על הסיום של הנושא הנשאל. במידה והבית מאוכלס בכוכבים, הכוכבים מלמדים על טיב התוצאה. במידה והוא ריק, יש לבחון את המזל הפותח את הבית ואת מיקום שליט הבית.

 

מפות שאלה ואירוע מנותחות ע"פ עקרונות של האסטרולוגיה הקלאסית, על כל המשתמע מכך.

ככל ששולטים יותר ברזי האסטרולוגיה הקלאסית, כך אפשר לנתח מפות שאלה ביתר יעילות ולדלות ממנה יותר מידע. הסיבה להשענות על האסטרולוגיה הקלאסית היא הסברה שהאסטרולוגיה המודרנית היא בעלת אוריינטציה פסיכולוגית וקארמתית, ויותר מתאימה לתיאור נפש האדם, אך אינה מתאימה לעיסוק במה שמכונה אסטרולוגיה ארצית Mundane Astrology שלצורכה יש לדבוק במשמעויות הפשוטות והארציות של האלמנטים האסטרולוגיים, אחרת הפרשנויות הן רחוקות מהמציאות עד כדי תלושות.

חלק מכך הוא ההתייחסות הפחותה לשליטים המודרניים - אורנוס, נפטון, פלוטו. נהוג להתייחס אליהם רק כאשר הם ממוקמים בעמדות מפתח, וגם אז מתייחסים אליהם ברובד פשטני. למשל - פלוטו בבית 4 יסמל שמושא השאלה יסתיים ב"מוות", משמע, סיום סופי ובלתי הפיך של העניין.

 

במפת אירוע כאמור החוקים שונים, אבל העקרונות הכלליים דומים.

 

 

יתרונותיה של אסטרולוגיה הוררית - רות אהרוני

 

אסטרולוגיה הוררית – ענף אסטרולוגי שעוסק במתן תשובות לשאלות – היא שיטת האסטרולוגיה העתיקה ביותר, שזכתה לתחייה מחודשת בעידן החדש. כשם שבאסטרולוגיה של מפות לידה (אסטרולוגיה נטלית) מציבים מפה לרגע לידתו של אדם, כך באסטרולוגיה הוררית מציבים מפה לרגע לידתה של שאלה, מפה אסטרולוגית כזאת נקראת מפת שאלה.

 

המילה הוררית באה מהשורש הלטיני HORA שמשמעו שעה, ומשמעותה המילולית של המילה הורוסקופ היא: צפייה או חיזוי על פי השעה. מושגים אלה מדגישים את חשיבותה המרבית של השעה המדויקת בקביעת התחזיות. ואמנם, לעיתים, סטייה מן הזמן המדויק, ולו בדקות אחדות, עלולה לגרום לטעויות משמעותיות.

 

אפשרות הדיוק היא אחד מיתרונותיה הבולטים של אסטרולוגיה הוררית. בעוד שבאסטרולוגיה הנטלית השגת זמן הלידה המדויק אינה תמיד אפשרית, ולעיתים השעה שנמסרת כזמן הלידה מוטלת בספק, הרי שבאסטרולוגיה הוררית מגיעים לדיוק מרבי בהצבת מפה אסטרולוגית. ניתן להציב מפת שאלה לכל שאלה שמוטרדים בה, בכל נושא שהוא, החל מנושאים טריוויאליים ועד נושאים שעומדים ברומו של עולם. האפשרות להגיע על פי מפת שאלה לתשובות מפורטות ולמסקנות ברורות הופכת אותה לכלי ייעוצי שימושי ויעיל.

 

חשוב לציין, שלמרות שבאופן תיאורטי ניתן לקבל תשובה על כל שאלה, הרי יש לשאול רק שאלות שהן בעלות חשיבות מרבית לשואל. הדגש הוא על הצורך הדחוף של השואל בתשובה, וככל שהשואל יותר ברור ויותר מוגדר בשאלתו, כך מפה השאלה תהיה יותר ברורה ומוגדרת ותוכל לספק תשובה מובהקת יותר.

 

שאלות אופייניות המועלות לעיתים קרובות עוסקות בעתיד יחסים – אישיים, זוגיים משפחתיים או עסקיים; בנושאי עבודה וקריירה; בכדאיות השקעה בפרויקטים; בהחלפת מקום מגורים או רכישת נכסים, ועוד. כמו כן ניתן לענות באמצעות מפות שאלה על שאלות שהן בעלות עניין ציבורי-כללי.

 

בספרי "השמים יכולים לענות" ניתן מגוון רחב של מפות שאלה לשאלות נפוצות. קורה שאדם שואל כמה שאלות בעת ובעונה אחת. ניתן אמנם להתייחס לשאלות השונות, אך עדיף לשאול רק שאלה אחת בכל פעם, כי אז אפשר להגיע למסקנה מדויקת יותר.

 

כיוון שאין לשאול את אותה שאלה יותר מפעם אחת, חשוב לקבוע מהו זמן לידתה של שאלה. יש שאלות שמתלבטים ומתחבטים בהן זמן רב, והן צפות ועולות לעיתים מזומנות ועוברות מה שנקרא "תקופת עיכול", עד לגיבושן הסופי. שאלות אחרות צצות ומתגבשות במהירות. אלה גם אלה הופכות לשאלות בעלות משמעות הוררית, רק ברגע שהן מגיעות לידיעתו של מציב מפת השאלה, או ברגע שהן הוגדרו על ידי השואל כשאלות שניתן לענות עליהן בעזרת אסטרולוגיה הוררית, ונלקח הזמן המדויק שבו הן נשאלו בפועל.

 

שאלה הוררית יכולה להישאל במישרין: בפגישה פנים אל פנים עם מי שמציב את המפה או בעקיפין: בטלפון, במכתב, או אף באמצעות צד שלישי. בכל מקרה, רגע הלידה של שאלה הוא הרגע בו נלקח זמן השאלה לראשונה, בין אם על ידי קורא מפת השאלה או על ידי השואל המאומן.    

 

פרופ' קרל יונג, הפסיכואנליטיקן הנודע, שעסק גם באסטרולוגיה, אמר: "כל דבר שנולד או נעשה ברגע מסוים, נושא את תכונותיו של אותו הרגע." מפת שאלה היא צילום של מערך הכוכבים ברגע המסוים שבו האדם שואל את שאלתו, ומערך זה יכול לגלות את כל מה שקשור בשאלה, את ההשתלשלות שקדמה להעלאת הבעיה ואף את תוצאותיה. העיקרון האסטרולוגי הבסיסי "מה שלמעלה הוא מה שלמטה", תקף באסטרולוגיה הוררית כמו באסטרולוגיה הנטלית. המשמעות של עיקרון זה הוא שמערך הכוכבים ומהלכם משקפים את מה שהתרחש ושעשוי להתרחש, על כל מגוון האפשרויות. באמצעות הבנת מערכת זו ניתן לייעץ לאדם מבעוד מועד, באיזו דרך רצוי לו ללכת.

 

אסטרולוגיה הוררית מבוססת על מערכת חוקים מגובשת ושיטתית, הדיוק בחיזוי יכול להיות מושג על ידי הליכה עקבית אחר החוקים, ולכן, אסטרולוגיה הוררית נחשבת לענף אסטרולוגי שהוא הקרוב ביותר למדע, ובכך היא מיוחדת ושונה מאמצעי חיזוי עממיים. שיטת מפות השאלה מאפשרת להתמקד בבעיה המסוימת שיש לפתור אותה, כיוון שמפה אסטרולוגית שלמה מוקדשת לאותה בעיה. מי שמתבונן במפת שאלה משול למתבונן דרך עדשת המיקרוסקופ. כשם שהמיקרוסקופ מאיר, מגדיל וממקד תא זעיר אחד, כך מפת שאלה מגדילה ומאירה קטע קטן אחד מרקמת החיים, ומאפשרת להתמקד בו.

         

אסטרולוגיה הוררית ניתנת ללמידה, כי היא מבוססת על חוקים מוגדרים. הליכה עקבית אחרי החוקים האסטרולוגיים ושימוש מיומן בהם מאפשרים הסקת מסקנות אובייקטיביות ומתן תשובות ברורות ומהימנות. כך ניתן לממש את המטרה של מפת שאלה הוררית, שהיא לשמש כלי עזר יעיל ומועיל לייעוץ והכוונה, כי "השמים יכולים לענות".

     

אזהרות טרם שיפוט מפה הוררית

 

לְמה צריך לשים לב לפני שקוראים מפת שאלה הוֹררית

 

על פי כללי האסטרולוגיה המסורתית, כאשר הגורמים הבאים מופיעים במפה הוררית,

קורא המפה צריך להסתייג מניתוח ומשיפוט המפה:

 

  1. שלוש מעלות ראשונות (3-0) בזריחה.
  2. שלוש מעלות אחרונות (30-27) בזריחה.
  3. ירח בטל.
  4. ירח או מעלת הזריחה בנתיב האש (via combusta).
  5. סטורן נמצא בבית השביעי.

 

האסטרולוגיה ההוררית המודרנית גורסת, שסייגים אלה אינם מונעים את השיפוט, אולם כאשר הם מופיעים במפה, דרושה זהירות יתרה כאשר קוראים את המפה:

 

1. כאשר המפה נפתחת באחת מ-3 המעלות הראשונות של כל מזל, המשמעות היא שהשאלה נשאלה מוקדם מדי, ושהעניין עוד לא התפתח דיו.

לעיתים השואל מציג את השאלה עוד לפני שהשקיע מאמצים כלשהם בפתרון בעייתו, ולעיתים המעלות הראשונות פשוט מלמדות שהשאלה אינה תקפה בכלל.

 

2. כאשר המפה נפתחת באחת מ-3 האחרונות של כל מזל, המשמעות היא שהשאלה נשאלה מאוחר מדי, ואין עוד מה לעשות בנוגע לעניין, או שהשואל רק מבקש אישור להחלטה שכבר החליט, או לפעולה שהוא כבר ביצע.

 

3. כאשר הירח במפה הוא 'בטל', כלומר אינו יוצר היבטים מתקרבים עיקריים עם אף פלנטה, משפט המפתח הוא: "שום דבר לא יקרה".

המשמעות של משפט זה יכולה להיות מובנת רק בקונטקסט של המפה כולה, ולאחר בדיקה כוללת של המפה. לכן, יש להזהר מאד במתן התשובה.

 

4. כאשר הירח במפה או מעלת הזריחה ממוקמים בין מעלה 15 במזל מאזניים לבין מעלה 15 במזל עקרב, הם נמצאים באזור "נתיב האש" (למעט צמידות עם כוכב השבת המיטיב spica , שנמצא במעלה 23 במזל מאזניים).

במקרה כזה תוצאת העניין יכולה להיות שלא לטובת השואל, וצריך לבדוק בתשומת לב אם יש גורמים מסייעים במפה שמלמדים על יכולתו להגיע לפתרון חיובי.  

 

5. בית 7 הוא הבית המייצג את האסטרולוג, או את מנתח המפה, וכאשר סטורן המגביל ("שבתאי המשבית") נמצא בבית 7 או שולט עליו, האסטרולוג או מציב המפה "נידון" לעשות טעויות: שגיאות בחישובים או בהסקת המסקנות, ויש לחזור ולבדוק את הדברים לפני מתן התשובה (כלל מסורתי זה תקף גם כאשר זנב הדרקון הסטורני ממוקם בבית 7. כאשר מציב במפה הוא גם השואל יהיה כלל זה תקף גם לגבי בית 1).

 

נוסף לחמשת הסייגים שצוינו, שהימצאותם במפה דורשת זהירות יתרה, יש להקדיש תשומת לב להימצאותם במפה של עוד גורמים, כגון:

 

כאשר מרקורי נמצא בנסיגה, הדבר מצביע על שינויים כלשהם הקשורים בשאלה. מרקורי נסוג יכול גם לרמוז שהשואל מחזיק מידע חשוב שלא נמסר לאסטרולוג, או שהשואל ישנה את דעתו וייסוג מהעניין.

 

יש לשים לב גם להימצאותם של מזיקים (מרס, סטורן, אורנוס, פלוטו) בבית 1, בעיקר אם הם במצב לא טוב או נמצאים בנסיגה. המשמעות יכולה להיות שיהיו בעיות, עיכובים, ואפילו השבתה או שלילה מוחלטת של העניין הנדון.

 

זהירות במתן התשובות היא הכרחית בכל מקרה! 

 

 

 

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
11/6/11 - 10:25
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 10399
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

ליירה, מה שכתבת על איך להתייחס למפת אירוע היה מדוייק ומצויין. 

 לא קראתי את רות אהרוני, לא היה לי כוח, כך שאין לי תגובה על זה. 

 

ג'סי, ההבדל המרכזי בין מפת שאלה ואירוע טמון בכך שאירוע - אין דבר כזה שאין תשובה, משום שהוא 'נולד'

ובאירוע את מחפשת קודם כל את התפתחות האירועים והתוצאה הסופית שלו.

בהוררי את מחפשת תשובה לשאלה שלך, וזה משתנה בהתאם לשאלה.

מלבד זאת שאלה/הוררי יכולה להיפסל אם הירח וויד, מרקורי או שליט האופק ברטרו (לא תמיד, אבל זה מחשיד)

או שהאופק במעלה 25 עד 30 והלאה ואין שום כוכב הצמוד לאופק. 

במפות שאלה יש חשיבות רבה לבית של השמש באימות התשובה. 

 

 


Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
11/6/11 - 10:30
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 10399
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

ara33 אומר:

עזבי אותך ג'סי

את מכניסה את עצמך ללופ לא טוב ואני כותבת לך את זה מתוך נסיון בתור אחת שחוותה הרבה כאבי לב בכל מה שקשור לבנים ואהבות

ומפות שאלה סינסטרי וקומפוזיטים........

עזבי אותך, תקשיבי ללב ועל תלחמי בגורל הוא מסתדר מצויין אם לא רבים איתו

ארה, את כל כך חכמה.... o-thumb

Avatar
capi
אורח
Guests
11/6/11 - 10:39

גם אני חוויתי הרבה כאפות בעניינים האלו.

Avatar
lyra
אורח
Guests
11/6/11 - 10:53

תודה על המחמאה אבל לדעתי היא מגיעה לשאן.

לא אני כתבתי את הדברים – וגם ציינתי זאת במפורש (אני לא מצטטת דברים, מבלי לתת את הקרדיט עליהם).

 

ואגב ענייני גורל. מורה חכם שלי אמר פעם ש"הגורל הוא מה שקורה לנו שאנו לא מגשימים את היעוד שלנו." 

Avatar
Morgan
חבר
Members
11/6/11 - 11:12
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 2498
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

אוקי, יוצאת למשימת הקריאה...תודה ליירה:)

גבגוב,

משום מה- לא מצאתי בפורום בהייד יבמומלצים חומר על זה...

אני אחפש שוב..t-donno

no one forgets the truth,they just get better at lying

Avatar
Morgan
חבר
Members
11/6/11 - 11:50
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 2498
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

וואיי ליירה!! ממש מגניב מה שהבאת!!!

נשמע כזה… מכשפיt-cool

אז שאלות:

1. מאיזה מעלה זה ניקרא ירח בסוף מזל?

והיא כותבת שם שצריך לשים לב לקשרים שהירח עושה… 

האם קשרים שהירח עושה זה בהכרח טוב?? אם הוא עושה נגיד- סקוור לשבתאי?!

זה לא טוב לא?

וגם, לא הבנתי אם להתייחס לירח-ונוס ומארס-שמש כמייצגים את הגבר והאשה? 

או שזה רק במפות פגישה? כי לפי מה שגבגוב פעם אמרה לי- צריך ליראות אם נוצר קשר

בין מארס לונוס. ירח שמש.. וכו'..

2. היא כותבת ששבתאי לא טוב באיזור בית 7. כשליט, או פשוט ממוקם שם…

לא הבנתי למה? ואם מדובר באסטרולוגיה עתיקה, אז כשהDC בדלי- סימן ששבתאי

הוא שליטו נכון? עכשיו, אני לא מבינה, על מה בדיוק שבתאי שכזה באיזור 7 יכול להעיד?

 

אה ועוד משהו- היא לא דיברה על פלוטו בארבע... האם פלוטו ב4 הוא חורץ גורלות סופי?

או שהפרשנות שלו יכולה להשתנות?

מה בגדול הוא אומר? BIG NO NO?

no one forgets the truth,they just get better at lying

Avatar
Givguv
אורח
Guests
11/6/11 - 14:12

ג'סי, סוף הדף הראשון של המומלצים

(וואוו, כמה חומר יש שם!!!)

 


דוגמאות
של מפות שאלה (הוררי):

מפת שאלה - טיב הקשר:
 
מפת שאלה - קשר זוגי
 
מפת שאלה - היכן אטמי האוזניים
Avatar
Morgan
חבר
Members
11/6/11 - 18:46
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 2498
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

אני מכירה את האשכולות האלה...

אין שם מידע סכמתי ומסודר..

הכל מופזר וכזה ופה ושם ואני לא יכולה ללמוד ככהt-confused

 

ראית את השאלות שלי מלמעלה?יש לך במיקרה מושג?laugh

no one forgets the truth,they just get better at lying

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
12/6/11 - 5:05
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 10399
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

jessi_8 אומר:

וואיי ליירה!! ממש מגניב מה שהבאת!!!

נשמע כזה… מכשפיt-cool

אז שאלות:

1. מאיזה מעלה זה ניקרא ירח בסוף מזל? והיא כותבת שם שצריך לשים לב לקשרים שהירח עושה… 

2. האם קשרים שהירח עושה זה בהכרח טוב?? אם הוא עושה נגיד- סקוור לשבתאי?!

זה לא טוב לא?

3. וגם, לא הבנתי אם להתייחס לירח-ונוס ומארס-שמש כמייצגים את הגבר והאשה? 

או שזה רק במפות פגישה? כי לפי מה שגבגוב פעם אמרה לי- צריך לראות אם נוצר קשר

בין מארס לונוס. ירח שמש.. וכו'..

4. היא כותבת ששבתאי לא טוב באיזור בית 7. כשליט, או פשוט ממוקם שם…

לא הבנתי למה?

5. ואם מדובר באסטרולוגיה עתיקה, אז כשהDC בדלי- סימן ששבתאי

הוא שליטו נכון? עכשיו, אני לא מבינה, על מה בדיוק שבתאי שכזה באיזור 7 יכול להעיד?

6. אה ועוד משהו- היא לא דיברה על פלוטו בארבע… האם פלוטו ב4 הוא חורץ גורלות סופי?

או שהפרשנות שלו יכולה להשתנות? מה בגדול הוא אומר? BIG NO NO?

.

1. מרגע שהוא לא יוצר שום זווית לפני שהוא עובר למזל הבא, הוא וויד. מבחינה זו, אם יש לך שבתאי  או שמש או מי שלא יהיה (מלבד האופק) במעלה 29.5, אז ירח אפילו במעלה 29 עדיין תקף. עדיין תהיה התפתחות מסויימת יחידה. 

2. כל קשר שהירח עושה במפת אירוע מראה על התפתחות. סקוויר לשבתאי מראה שמשהו עתיד להתפתח מזה. כל עוד אין זו הזוית האחרונה של הירח, אז אותו סקוויר ''לא טוב'' הוא שלב הכרחי ובונה התפתחות הארוע.

3.  מה יש פה להבין, ג''ס? במפת פגישה ירח-ונוס זו הבת, שמש-מרס זה הבן. 

4.  כיוון ששבתאי מעכב, וכיוון שבאסטרולוגיה הקלאסית לא הכירו לעומק את אוראנוס, נפטון, פלוטו וכירון – הרי שכל המרעין בישין האפשריים שבעולם יוחסו לשבתאי, ככוכב האחרון באותה עת. ומכיוון שמפות אירוע שייכות לאסטרולוגיה הקלאסית, הרי שמתייחסים לשבתאי כמקור כל הכאב וכל הצרות האפשריות באותו אירוע, וקצת זורקים גם על מרס.

שבתאי הנמצא בבית 7 במפת פגישה יכול להצביע על עיכובים, קשיים ומגבלות, פחדים וזהירות יתר סביב העניין,

בדיוק כמו שהוא יכול להצביע על נישואין וקשר רציני וארוך זמן. תלוי בזויות שלו ושל הירח, של שליטי 1 ו-7 ושאר המפה ואופייה. 

5. שליט הDC - לא משנה אם הוא שבתאי או לא שבתאי - שליט הDC בבית 7 מראה שפנימיותו ועיקרו, תחילתו וסיומו של אותו מפגש או אירוע קשור בזוגיות או בשותפות. האם תהיה זו זוגיות או שותפות שיאריכו ימים או לא - תלוי בכל המפה. 

 6. פלוטו בארבע חותך והופך את אותה פגישה או אותו אירוע למשהו סופי ובלתי הפיך בחיי האדם, גורלי וחזק ממנו.

אם את רוצה להתייחס לזה כNO NO – בבקשה. זוהי התייחסות שמחפשת נוסחאות קבועות מראש וחיים קלים בניתוח מפת אירוע, ואין דברים כאלה באסטרולוגיה.

אבל תמיד מחפשים. 

t-sad

Avatar
Morgan
חבר
Members
13/6/11 - 14:05
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 2498
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

3. אבל אני שאלתי לגבי מפות שאלה..במפות אירוע ונוס ומארס תמיד מייצגים

את הבת והבן...

אבל מה עם מפות שאלה? גם כאן ונוס ומארס מייצגים את הבת והבן גם אם

הם אינם שליטי 1-7 במפה?

 

ובגדול מגי, הבנתי ממך שבעצם- את לא מתייחסת למפות שאלה בגישה

ה"עתיקה" שאומרת- שבתאי רע, יופיטר טוב וכו'?

את עדיין לוקחת את שבתאי ופלוטו ככוכבים בונים ומפתחים שהמצאותם

מספרת משהו על התהליך שהאדם עובר\יעבור בנושא השאלה?

האם יש מצב שפלוטו ב4 יהיה במפת אירוע במפת פגישה ראשונה, לצורך העניין..

ולא תהיה פרידה- אלא חיבור מאוד חזק ? (כיאה לשני המטבעות של פלוטו ידידנו)

no one forgets the truth,they just get better at lying

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
13/6/11 - 19:05
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 10399
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

.

טוב, ג'סיקה, חבל שלא ציינת שאת שואלת על הוררי ולא על ארוע...

נו, מילא. frown חלק מהדברים דומים חלק שונים. אין לי כוח לעבור שוב על הכל,

רק לגבי 1-7 ששאלת -

בהוררי 1 זה תמיד את, השואל או השואלת, ו-7 זה האדם עליו שאלו,

בלי קשר למין שלה/שלו.  

 

יאללה ביי, נחזור לספר. מספיק התחמקתי

נשיקותt-love

Avatar
Morgan
חבר
Members
15/6/11 - 20:15
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 2498
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מגיt-heart

 

ולכן מארס ונוס הם השואל והנשאל?

no one forgets the truth,they just get better at lying

Avatar
Givguv
אורח
Guests
16/6/11 - 1:59

ג'ס, אני מעתיקה לכאן מה שרשמתי לך על מפות שאלה באשכול אחר. הבסיס הוא מאוד פשוט. מאוד. הדבר היחיד שיכול לגרום לבעיות הוא ההחלטה איזה בית מייצג את נושא השאלה, או אם יש תשובות סותרות מהשליטים ומהירח כי אז צריך להפעיל שיקול דעת. אז הנה:

 

מפת שאלה נותנת תשובה של כן או לא.
בשאלות על מערכות יחסים מסתכלים על בית 1 (השואלת) ועל בית 7 (בן הזוג, והבית מייצג גם את מערכת היחסים).

מי שנותן את התשובה הם השליטים של הבתים הרלוונטיים בלבד והירח. וזהו. שאר הפלנטות נותנות אינדיקציות, רקע ונסיבות. לא יותר.

No permission to create posts
איזור הזמן של הפורום: Asia/Jerusalem

מקסימום משתמשים שהתחברו במקביל: 265

כרגע און-ליין: Alin
26 אורחים

כרגע נמצאים בעמוד זה:
1 אורחים

המשתמשים המובחרים:

Morgan: 2488

ara33: 2285

יגאל: 1813

Lee: 1462

kafe: 1115

Sol: 936

סטטיסטיקות של המשתמש:

אורחים שכתבו: 174

מספר חברים: 89

מאשרים: 1

מנהלים: 1

סטטיסטיקות של הפורום:

קבוצות:1

פורומים:1

שרשורים:3556

תגובות:40547

המשתמשים שנרשמו לאחרונה:

esther cohen, shiri, adarnaor12, i, 1234MIRYAM, efleiderewilm

מאשרים:מגי אדם: 8175

מנהלים:אורי אדם: 33

    

Comments are closed.