שלום אורח, באפשרותך להירשם או להתחבר

sp_LogInOut התחברות sp_Registration הרשמה

הרשמה | איבדת את הסיסמה?
חיפוש מתקדם

— באיזה פורומים —

— Match —

— אפשרויות פורום —

יש להקליד מילת חיפוש באורך של 3 עד 84 אותיות.

No permission to create posts
sp_Feed עדכוני RSS לשרשור sp_TopicIcon
סולר ריטורן 2019
Givguv
Member
Members
18/6/19 - 21:56
חבר מאז: 10/1/17
תגובות בפורום: 515
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

הי לכולם t-happy

בעוד 6 ימים יש לי יום הולדת emoticon-animal-005-gifוקשה לי להאמין שכבר עברה שנה (פחות 6 ימים, אפשר לעגל) emoticon-animal-017-gifemoticon-animal-017-gifemoticon-animal-017-gif

עברתי על הדברים שכתבתן לי בשרשור של הסולר של שנה שעברה והם מדוייקים אחד לאחד. בסוף השרשור ההוא כתבתי פידבק אחרי 4.5 חודשים, והוא נכון גם לעכשיו, למרות שקצת ירד הלחץ ואני פחות עובדת קשה (שזה לאו דווקא טוב cool) ויוצא לי לבלות יותר. שוב תודה רבה על מה שכתבתן ועל המילים הטובות heart3_png

מצורפת מפת הסולר ריטורן לשנת 2019. האופק אריה כמו בלידתית וגם מרקיורי חווה סוג של חזרה - הוא נמצא במעלה הלידתית שלו, כ-5 דקות בלבד מהמיקום הלידתי. אז מה מה מה מה מה השנה? cute-bunny_pngcute-frog_png תודה smile

SolarReturn2019.png

sp_PlupAttachments קבצים מצורפים
alina
חבר
Members
18/6/19 - 23:39
חבר מאז: 17/11/10
תגובות בפורום: 1246

ואו באמת עבר מהר.. אך לפי הסולר ההוא שנה היית לגמרי עמוסה... זה כייף!

האם את ממשיכה ללמוד?

Givguv
Member
Members
18/6/19 - 23:44

היתה שנה עמוסה לגמרי (וממשיכה להיות עדיין עמוסה). ובאמת כיף smile

הלימודים מסתיימים רשמית בספטמבר הקרוב. אח"כ אשאר עד מרץ (כלומר, 3/4 מהשנה הסולרית). אני לא יודעת מה אעשה אבל חושבת לנסות אולי להתקבל לדוקטורט לשנה שאחרי או משהו אחר... בסה"כ רוצה להישאר כאן star

Lee
חבר
Members
18/6/19 - 23:51
חבר מאז: 13/12/12
תגובות בפורום: 1680

אהבה?

Givguv
Member
Members
19/6/19 - 0:07

היי לי, 

לא הבנתי את השאלה. זה מה שנראה מהמפה?

Rubella
Member
Members
19/6/19 - 0:09
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 689

הריון? 🙈🙉🙊

Lee
חבר
Members
19/6/19 - 16:49
חבר מאז: 13/12/12
תגובות בפורום: 1680

נראה לי.

יגאל
חבר
Members
19/6/19 - 18:09
חבר מאז: 23/10/10
תגובות בפורום: 2079

שני כיוונים שעולים לי מהמפה הם המשך לימודים גבוהים ויצירה. אולי לשלב את שניהם, אם דיברת על דוקטורט אז זו דרך להביא לידי ביטוי את היצירתיות שלך, באפיק אקדמי. 

Givguv
Member
Members
20/6/19 - 0:02

תודה יגאל flower3_pngהדוקטורט הוא באמת יצירתי-ביקורתי אבל מדובר על התחלת לימודים רק בספטמבר 2020. מה שכן, העבודה על הגשת הבקשה תהיה עד ינואר או אפריל. 

היכן במפה ראית לימודים גבוהים ויצירה?

לי ורובלה t-happyתוכלו בבקשה לפרט?

תודה flower5_png

יגאל
חבר
Members
20/6/19 - 9:03

לימודים גבוהים - שמש (שהיא גם מוקד המפה וגם שליטת אופק) וכוכבים נוספים בבית 11, אורנוס ברום המפה (יחד עם ונוס, מה שמחזק את הכיוון האומנותי). סקוויר שמש לכירון בבית 8 תורם לכיוון מחקרי. 

יצירה - אופק אריה, פלוטו שבתאי בבית 5 . גם הירח הכל כך מימי הזה, בדגים-8 צמוד נפטון לבטח מביא איתו עומקים של השראה ורגש, ואולי אפילו יוצר דחף לבטא את כל זה באופנים יצירתיים, דרך האופק באריה. הסקוויר לוונוס תומך בכך. יכול להיות שהוא גם מדבר על רוחניות באיזשהו אופן. 

יגאל
חבר
Members
20/6/19 - 9:54

כך או אחרת, נקודת המזל בצמידות מדויקת לרום שמים מרמזת שזו תהיה שנה טובה לקדם את הקריירה שלך. 

בהצלחה 🎉🎂💖☀️

Givguv
Member
Members
21/6/19 - 21:21

תודה רבה יגאל tuzki_028

מעניין, לא הייתי חושבת על שמש ועוד כוכבים כמראים על לימודים, אבל זה באמת מתאים, במיוחד אם הם מראים על שאיפות והשליט הטבעי של הבית בבית 9. smile

Rubella
Member
Members
22/6/19 - 11:38
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 689

גבגוב, 

זה הירח בדגים בצמידות לנפטון. אבל גם כי זרמתי עם מה שלי כתבה 😉 השאלה אם יש לך טרנזיטים או קידומים תומכי הריון, ואם בכלל זו אופציה עבורך כרגע. 

ואם לא לשם, אז הירח דגים יחד עם אופק אריה ובית 5 מעלים גם עבורי יצירה. אז אולי פריון יצירתי, יש סיכוי לפרפורמנס מצידך? לקחת את היציאה שלך לכיוון פומבי יותר, אולי ספוקן וורד?

נראית לי שנה משמעותית, גם חזרת האופק לאופק נטלי וגם סאטורן צמוד זנב דרקון פלוס הדגש בית 8. יחד עם היצירתיות המתפרצת הזו יש גם בנייה של משהו רציני יחד עם סגירת עניינים שכבר לא משרתים אותך. 

Givguv
Member
Members
23/6/19 - 19:36

תודה רבה רובלה heart5_png

(אגב, לא יודעת אם ראית אבל שלחתי לך מסר לתיבה האישית smile)

alina
חבר
Members
24/6/19 - 15:28
חבר מאז: 17/11/10
תגובות בפורום: 1246

מה שעלה  לי...

למה שאלתי לגבי המשך הלימודים בחו'ל - כי למפה עדיין יש ריח של חו"ל חזק :) - אם זה ירח צמוד נפטון, 120 לראש דרקון, 60 נפטון לסטורן..

אורנוס ב9 - אולי יגרום לחתוך באיזשהו שלב.. אך עדיין יופיטר בתחתית המפה..
הוא וסטורן סיפורים דיי מרכזים..
- יופיטר עושה הרבה זויות שונות 
- הוא גם שליט חשוב הנטאלית 
- הוא ברטרו .. גם סטורן ברטרו..
את אומרת שאת ממשיכה עוד ללמוד עם רצון להישאר עוד קצת.. 
וזה מאוד זורם עם המפה.. ההרגשה שעוד לא מיצית שם (יופיטר 150 לראש, 180 לונוס, 30 לזנב, 90 לנפטון וירח)... צריך לסגור קצוות, לחדד, לתת פוש האחרון, להתאמץ... 
זווית מעניינת נוספת - מרס בסרטן במולות לפלוטו וסטורן .. יש פה איזה מאבק בין מה מרגיש לי נכון לעשות באינטואיציה ומה שאולי מחכים בבית/משפחה/חברים..
מרקורי במולות לפלוטו גם מאבק מסויים על ההעמקה בלימודים מול נושא של מגורים (ארץ/חול) מול אחים איפה מול איפה מקומי..
כל זה עם אופק אריה + בית 11 מלא עם ראש דרקון ושמש שם - הגשמה עצמית..
אז עם לסכם - ממשיכה להגשים חלום, צריכה להיות צנועה בהוצאות, יהיה מעניין וסוער (כל המולויות) ולראות כל הזמן את המטרה מולך כי זה מה שחשוב - בשביל זה התחלת את המסע..
Givguv
Member
Members
27/6/19 - 0:10

תודה רבה אלינה heart5_png

פירוט מרתק! זה הזכיר לי שכשראיתי את המפה בהתחלה לפי המיקום בארץ (לפני ששיניתי למקום בו אני נמצאת), ונוס נצמדה לMC ויופיטר לDC, וירח-נפטון ל-DC. צמידויות מדוייקות, ונקודת המזל בבית 9. וחשבתי על זה שאם הייתי בארץ, בעצם לא הייתי בארץ, כי המפה ההיא מראה שאהיה בחו"ל laugh וזה קצת ענה לי על השאלה - האם אפשר לבחור היכן להיות לפי המפה? יכול להיות שמפות של מקומות אחרים יראו את המיקום של האדם? או שאולי התשובה היא - מה זה משנה בעצם. צריך לעשות את מה שהכי מרגיש נכון ולפעמים אפשר לראות את זה במפה בצורות מפתיעותstarstarstar

Givguv
Member
Members
05/7/19 - 18:47

תודה רבה למי שכתבו tuzki_028
אשמח לקרוא מעוד אנשים (אתם לא חייבים להכיר אותי. אם המפה אומרת לכם משהו, לכו על זה, כי לי היא נראית סתומה לגמרי - הסנדלר הולך יחף. הסנדלר החובבן במקרה זהcool).

מגס, אם יש לך זמן וחשק אשמח אם תכתבי smile

אני מצרפת גם את מפת חזרת ונוס. בעוד שבועיים ונוס היקרה שנמצאת בנטאלית בבית 12 בצמידות למרקיורי חוזרת למעלתה. המפה מזכירה לדעתי את הסולר, ויש בה צמידויות למפת הלידה: הDC צמוד לנפטון לידתי, מארס צמוד לאופק לידתי והסטליום בסרטן ליד הDC יושב על הצמידות הלידתית ונוס-מרקיורי שלי. הכוכבים האיטיים - טרנזיט אורנוס על MC לידתי, טרנזיט כירון במרכז הצמידות הלידתית מארס-ירח, וכפי שאפשר לראות פלוטו מול ונוס כבר זמן מה.

Givguv_VenusReturn2019.png

sp_PlupAttachments קבצים מצורפים
Givguv
Member
Members
18/7/19 - 16:49

מקפיצה  cute-frog_png 

כרגע אני לומדת לעבודה הגדולה של סוף התואר ומחפשת דירה.  תודה למגיבים smile

מגי t-happy אם יש לך זמן אשמח לשמוע מה יש לך להגיד (על הסולר או הונוס ריטורן, או שתיהן).

Givguv
Member
Members
23/7/19 - 18:42

מקפיצה שוב t-happy

Givguv
Member
Members
12/11/19 - 23:37

Givguv אמר
מגס, אם יש לך זמן וחשק אשמח אם תכתבי smile

אני מצרפת גם את מפת חזרת ונוס. בעוד שבועיים ונוס היקרה שנמצאת בנטאלית בבית 12 בצמידות למרקיורי חוזרת למעלתה. המפה מזכירה לדעתי את הסולר, ויש בה צמידויות למפת הלידה: הDC צמוד לנפטון לידתי, מארס צמוד לאופק לידתי והסטליום בסרטן ליד הDC יושב על הצמידות הלידתית ונוס-מרקיורי שלי. הכוכבים האיטיים - טרנזיט אורנוס על MC לידתי, טרנזיט כירון במרכז הצמידות הלידתית מארס-ירח, וכפי שאפשר לראות פלוטו מול ונוס כבר זמן מה.

Givguv_VenusReturn2019.png  

דיברתם על אהבה השנה בסולר, וקורים לי דברים מוזרים (בקושי התחיל משהו ונראה לי שלא ממש בא לי אבל אני לא בטוחה אולי כי מרקיורי בנסיגה או שסתם אבל הוא ממש נחמד וגם ידיד). זאת מפת החזרה של ונוס. אולי אפשר לראות משהו שיסדר לי קצת את העניינים? 😔 

No permission to create posts
איזור הזמן של הפורום: Asia/Jerusalem

מקסימום משתמשים שהתחברו במקביל: 265

כרגע און-ליין: snait chushanit
17 אורחים

כרגע נמצאים בעמוד זה:
1 אורחים

המשתמשים המובחרים:

Morgan: 2488

ara33: 2285

יגאל: 1813

Lee: 1462