שלום אורח, באפשרותך להירשם או להתחבר

sp_LogInOut התחברות sp_Registration הרשמה

הרשמה | איבדת את הסיסמה?
חיפוש מתקדם

— באיזה פורומים —

— Match —

— אפשרויות פורום —

יש להקליד מילת חיפוש באורך של 3 עד 84 אותיות.

No permission to create posts
sp_Feed עדכוני RSS לשרשור sp_TopicIcon
סולר ריטורן 2019
Lee
חבר
Members
13/11/19 - 14:09
חבר מאז: 13/12/12
תגובות בפורום: 1680
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

גבגוב, לא הספקתי להסתכל על חזרת הונוס - אבל שני דברים:

קודם כול - הצמידות של סאטורן ופלוטו מדברת על משהו שדורש עבודה, השקעה ומאמץ. רק לאחרונה הבנתי עד כמה! ניקוי עומק של האורוות הפנימיות, רק אחרי שיש שינוי פנימי שלאחריו שום דבר לא ייראה אותו הדבר, אז מגיע השינוי החיצוני (אם כי התביעה מגיעה לעתים מהחוץ לפני הכול, בלית בררה). זה שילוב קשוח, וזה בבית 5 שלך. 

דבר שני, זו פחות או יותר מפה פיקסית. ונדמה לי שלפעמים שנים פיקסיות מתרוממות לאט יותר. בחצי השני, שלא לומר בשליש השלישי, מתחילים לראות משהו זז. 

alina
חבר
Members
13/11/19 - 19:23
חבר מאז: 17/11/10
תגובות בפורום: 1246

אריה זה לא רק אהבה.. ירח על נפטון רוצה אהבה מתגעגע אך לא תמיד משיג... זאת שנה עם דגש על ההגשמה... בעיניי אם שמים דגש על הנושא המרכזי - על דרך יכולים לצוץ דברים.. זרמי עם נפטון - תשתחררי.. לא לחשוב יותר מדי - לתת לו להוביל אותך יחד עם האופק..

יגאל
חבר
Members
13/11/19 - 22:40
חבר מאז: 23/10/10
תגובות בפורום: 2079

אופק בתאומים, ונוס ב 3, שמש צמודת מרקורי ב 3, יופיטר ב 7 --- פלירטוטים, היכרויות, נחמד וכיף, לא מתחייבים ולא מביאים לארוחת שישי אצל ההורים.

ara33
חבר
Members
16/11/19 - 13:54
חבר מאז: 07/4/11
תגובות בפורום: 3118

גיב

לי נראה דווקה שחזרת ונוס בשילוב עם חזרת השמש

אולי מראה על תקופה של מערכת יחסים (או כמיהה לכזאת) עם אדם שזה רק בינך ובינו ושמסיבות אלו או אחרות לא בחשיפה

מישהו בקרבתך  הפיזית (יום יום בעבודה או אפילו בשכנות)

Givguv
Member
Members
16/11/19 - 20:06
חבר מאז: 10/1/17
תגובות בפורום: 515

תודה רבה לכולכם 🤗😍

מטבע הדברים הבלבול מעט נרגע ואני חושבת שבמקרים של בלבול (לפחות אצלי) ובמיוחד בהתחלה, התשובה היא לא...

היכרות בסביבה הקרובה, ניקוי אורוות, נחמד וכיף ולשחרר בהחלט נשמעים לי כמתארים את הצד הרומנטי עכשיו. אני לפעמים מסתכלת על חזרת ונוס גם כמראה על הצד היצירתי, גם אתם?

יגאל
חבר
Members
16/11/19 - 22:32
חבר מאז: 23/10/10
תגובות בפורום: 2079

לא יצא לי לבחון הרבה מפות חזרת ונוס, אבל אין סיבה שהן לא יתארו גם את הצד האומנותי של ונוס. 

ara33
חבר
Members
16/11/19 - 23:17
חבר מאז: 07/4/11
תגובות בפורום: 3118

Givguv אמר
תודה רבה לכולכם 🤗😍

מטבע הדברים הבלבול מעט נרגע ואני חושבת שבמקרים של בלבול (לפחות אצלי) ובמיוחד בהתחלה, התשובה היא לא...

היכרות בסביבה הקרובה, ניקוי אורוות, נחמד וכיף ולשחרר בהחלט נשמעים לי כמתארים את הצד הרומנטי עכשיו. אני לפעמים מסתכלת על חזרת ונוס גם כמראה על הצד היצירתי, גם אתם?  

ברור

Givguv
Member
Members
16/11/19 - 23:30

אז אם בוחנים את הצד היצירתי נשמע לי הגיוני להעביר את המוקד מבית 7 (מאזניים, מערכות יחסים) לבית 2 (שור, כשרונות אמנותיים).

ואז בעצם להסתכל גם על השליט של בית 2 ועל בית 2 במקום על בית 7 (או בעדיפות קודמת לבית 7). נשמע הגיוני, נכון? איך הייתם ניגשים לניתוח?

alina
חבר
Members
17/11/19 - 11:30
חבר מאז: 17/11/10
תגובות בפורום: 1246

Givguv_VenusReturn2019.png  

אין לי ניסיון גדול במפות חזרה של ונוס... אבל דבר הראשון שעולה לי מהמפה זאת - נושא של כספים, איך אני עם הכסף, עד כמה מאוזנת, איך משתמשת ועל מה... מעורבים כאן בית 2-8, ונוס במולות לפלוטו, סטורן ב8, אופק פחות אישי, ירח אומנם בדגים איך בבית 11... כל הקונסטרוקציה.. ומול זה מרס חמוד באריה אך עוד פעם בבית 3 (שכלי/המוונים)..  

אך את עם גביית כספים? האם יש מאז חזרה משהו מיוחד בנושאים כספים?  

Givguv
Member
Members
17/11/19 - 13:30

תודה אלינה, 

אהבתי את ההסבר אבל הבתים על העוקם כאן. המולות החזקה היא בין בתים 3-9 (ושמש-מרקיורי קרובים לic), סטורן בבית 9.

אז ירח בדגים בבית 11, ציר 3-9, ונוס מולות פלוטו, יופיטר בשבע ומרקיורי בשלוש, ציר אופק מרקיורי-קשת. לימודים-סביבה קרובה-חו"ל (וגם בית- קרוב לic). השליט של בית 3 שבו נמצאת ונוס נמצא בבית 11... (תודה אלינה, אני בד"כ לא מסתכלת ככה, זה מלמד הרבה).

אז מה זה אומר בקשר ליחסים? נשמע מה שיגאל אמר- חברויות, לא משהו רציני. ובאמנות? דווקא הסטליום בתחתית המפה נראה לי נחמד...

אבל... בחזרה למה שכתבת, זה מצחיק, כי עלה משהו בימים האחרונים שקשור לכספים עם המשפחה. אני מאוד מקווה שלא יהיה ככה כל השנה embarassed אני לא מתה על ההתעסקות הזאת.

No permission to create posts
איזור הזמן של הפורום: Asia/Jerusalem

מקסימום משתמשים שהתחברו במקביל: 265

כרגע און-ליין: קשת, snait chushanit
20 אורחים

כרגע נמצאים בעמוד זה:
1 אורחים

המשתמשים המובחרים:

Morgan: 2488

ara33: 2285

יגאל: 1813

Lee: 1462