Avatar

שלום אורח, באפשרותך להירשם או להתחבר

sp_LogInOut התחברות sp_Registration הרשמה

הרשמה | איבדת את הסיסמה?
חיפוש מתקדם

— באיזה פורומים —
— Match —

— אפשרויות פורום —

יש להקליד מילת חיפוש באורך של 3 עד 84 אותיות.

No permission to create posts
sp_Feed עדכוני RSS לשרשור sp_TopicIcon
פתיחה בקלפי טוטם לחג השבועות
Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
08/6/19 - 8:30
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9962
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

יגאל אמר

אשמח למסר בנוגע למקום עבודה חדש שאכנס אליו בשבועות הקרובים. 
תודה!   

יגאל - פנתר שחור (52)

קיבלת קלף כבד כל כך לשאלה שנשמעת דווקא יומיומית, מה שאומר שהעבודה הזו הולכת להיות עבורך הרבה יותר רצינית ועמוקה ותורמת להתפתחות ממה שנדמה במבט ראשון. יש בה משהו שיתפוס את כולך, יתחבר אליך בעומק.
הפנתר מייצג את הגורל. כשהוא מגיע כמסר הוא אומר - קפוץ אל הבלתי נודע בלי לחשוב, בלי לחשוש מתוצאות, מתוך אמונה שלימה ביקום שכיוון אותך לשם. לוותר על פחדים ותיסכולים וטראומות וכאבים וחשדנות, אלא פשוט להאמין שמה שהגיע אלי עכשיו, המקום החדש הזה, קשור בגורלי ועל כן הוא נכון עבורי בכל הרבדים, הפנימיים והחיצוניים, בין אם נעים שם או לא, בין אם מעניין לי שם או לא, בין אם משלמים לי כמו שצריך או לא. לדעת שהדברים מתרחשים כפי שהם צריכים להתרחש ולתת את עצמי לגורלי. לא להיאבק אלא לתת את המקסימום שבי, מתוך הביטחון שהקוסמוס יודע מה טוב בשבילי יותר ממני עצמי. דבר נוסף שהפנתר יכול לרמז הוא על נטייה שיש בך כלפי המקום, לראות את הדברים בשחור-לבן, טוב-רע, ואולי כדאי לשים לב ולהימנע מכך. 

בסך הכל הפנתר השחור שבא והופיע כתשובה לשאלתך הוא רציני וחשוב, ומציע להיענות למה שיידרש ממני ברצינות ובכובד ראש. 

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
08/6/19 - 8:37
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9962
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

talila אמר

אשמח למסר בעניין זוגיות
  

טלילה - ינשוף (21)

הינשוף מדבר על חוכמה, בעיקר חוכמה נשית. יכולת אבחנה, הבנה דקה. יכולת לזהות בחדות וחריפות כל זיוף ומרמה. הינשוף שומע קולות בלילה, לא פוחד מהלילה, ולעיתים קרובות יש לו כוח של קסם או כישוף. הוא חשדן וחסר אמון, והוא אסטרטג טוב מאד.
מאחר והינשוף הגיע אלייך כמסר, הוא מציע לך להיות פיקחית וחשדנית בנושא הזה, לא להאמין לכל מה שמספרים לך. להתייעץ הרבה עם אנשים חכמים או עם אנשים המכירים את הבחור המדובר. לנסות לראות את כל נפתולי התמונה ולא להתפתות למראית עין. בין אם את בזוגיות קיימת ובין אם את מצפה לזוגיות עתידית - יהיה עלייך להכין אסטרטגיה נבונה, לא לפעול באופן ישיר. דרכים פשוטות וגלויות אינן נכונות עם הינשוף. להיפך. להסתיר את הקלפים שלך בעודך מנסה להבין לעומקם את הקלפים של השני. ושוב - להקשיב לעצות. הינשוף הוא יועץ מעולה. (אם במקרה יש לך עכבר בטוטם האישי שלך - שימי לב. הינשוף אוכל את העכבר ולכן נדרש משנה זהירות).

בסך הכל הינשוף אומר - לגייס תבונה נשית, שהיא עתיקה כימי האדם. 
   

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
08/6/19 - 8:45
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9962
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

Rubella אמר
כמו קשת, אשמח לקבל מסר המדויק שלי. 

תודה מגי ♥️   

רובלה - כלב (14)

הכלב היא חיה מופלאה. כולה חוכמת לב, נאמנות, בהירות, יושר ללא סטייה, ולא משנה מה. כולו אהבה. מאחר והוא הגיע אלייך כמסר הוא מציע לפעול מאהבה, לפעול מהלב. לראות טוב בזולת. להימנע מביקורת, משפיטה, חשדנות. להיפך. להיפתח לטוב שבאחר, לראות את הטוב שבאחר. לדאוג לידידים, לדון כל אדם לכף זכות. 
את אמרת "כמו קשת, אשמח לקבל המסר המדוייק שלי" - קשת קיבלה את הסלומון הקשוב לעצמו, אבל עדיין מתחשב ומוכן לעשות הרבה למען אחרים. נראה שיש כאן עוד מסר, משום שלעיתים הכלב, בשל טוב-לבו, נוטה לשכוח מעצמו. "ואהבת לרעך - כמוך". לפעול מאהבה, כן, אבל לא לשכוח את ה"כמוך" בשעה שאני תורמת או מקשיבה או איכפתית לאחר.

הקלף הזה שהגיע אלייך מדבר על אהבה הקורנת ממך. על יכולת מופלאה לראות חיובי, לעשות חיובי, לחשוב חיובי. ולנהוג ביושר קיצוני. להתחבר לתכונות האלו, שבעצם כבר קיימות בתוכך, אלא שעכשיו יש להן את היכולת לנבוע ממך ללא חשש.   

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
08/6/19 - 8:49
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9962
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

leoleo אמר
אשמח למסר בקשר לאדם מסויים (טכ)

תודה  

לילו - פסיון (34)

מעניין. הפסיון מדבר על מעגלים. קשור בחניכה רוחנית, בטקסים. אבל כאן, כמסר, אני לא חושבת שהוא מדבר דווקא על טקסים רוחניים אלא על כך שהאדם ששאלת עליו כמו מרקיד אותך, הולך איתך במעגלים. גורם לך לפיזור אנרגיה או אולי מנהל אותך נגד רצונך, מוביל אותך מבלי שתוכלי להתנגד. אם אמנם זה נכון, אזי כדי להתגבר על כך הפסיון דורש התעלוּת. לפנות למדיטציה, לכוחות מלמעלה. להשתמש בכוח הרוחני שלך נגד הכוח הסוחף שלו. בהיבט חיובי, אפשר שהאדם הזה דווקא "מרקיד" אותך למקום טוב, מקום של התפתחות נפשית או רוחנית.
הפסיון גם קשור בבדידות. אפשר והאדם ששאלת עליו הוא בודד הוא שהוא גורם לך לחוש כך. את זה את יודעת. ובכל מקרה, מה שמתרחש לך איתו, הנעים והלא נעים, תרם בעבר ותורם עדיין לצמיחה הרוחנית שלך. 

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
08/6/19 - 8:59
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9962
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

alina אמר
מסר - איך להתנהל לנו כהורים עם הקטנה שלנו בנושא הלימודי.

תודה  

אלינה - סנאי (26)

הסנאי פועל בקטן. אוסף אגוז לאגוז. המסר שלו כאן הוא לא לחפש פתרונות גדולים ושינויים דרמטיים, אלא כל רגע לגופו, כל מקרה לגופו. זה מהצד שלך. מהצד של הילדה, זה מראה שהיא מבלבלת אתכם בדיוק כמו שהסנאי מבלבל את אויביו. יודעת לבחון כל 'אגוז ואגוז', מה כדאי לה ומה לא.
עוד משהו שהסנאי מצביע זה על יותר מדי חפצים ועניינים, ואולי היא אוגרת יותר מדי חפצים, רוצה יותר מדי דברים, אולי אתם נותנים לה יותר מדי. 
השאלה שלך היתה - איך להתנהל איתה כהורים, ובעיקר בצד הלימודי. הסנאי אומר לחשוב על העתיד, לא להתרגש כל כך מההווה. בסופו של דבר לחשוב עד כמה באמת העניינים הלימודיים בגיל הזה חשובים או לא חשובים לעתידה, ולהתרכז בזה. כלומר, לעזור לה רק בתחומים שבאמת חיוניים לעתיד (נניח אנגלית וחשבון) ולהניח לכל השאר. אם היא לא קוראת זה לא משנה, ואם היא כותבת בשגיאות זה לא משנה, ואם היא לא תדע ספרות או תנ"ך או היסטוריה או ביולוגיה זה לא משנה. אבל מה שפרקטי וחיוני לעתיד - כן להשקיע. להתרכז בתחום אחד, מקסימום שניים, ולהניח לשאר. 
עוד מסר שאני רואה כאן הוא הנושא של 'יותר מדי'. אולי התעסקות יתר בפרטים, בין אם מצדכם ובין אם מצידה. זוהי אחת הבעיות של הסנאי. אוסף יותר מדי. לכן יש כאן הצעה לעשות סדר, למיין - מה חשוב מה לא חשוב. מה שלא באמת חשוב, לעזוב. 
בת'כלס, הסנאי היא חיה פרקטית, והוא מציע להיות פרקטיים ומעשיים ומציאותיים, לא להיגרר אחרי תשוקות הלב או כעסים או מה.  לא לפעול מרגש אלא משכל. לא להיסחף אחרי מה שמרגישים, אלא להיות מעשיים ולראות מה ניתן לעשות עובדתית. 
ושוב, לחשוב על העתיד, כן, אבל לא מתוך דאגה וחשש אלא מתוך מחשבה של מה עושים למען זה. 

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
08/6/19 - 9:09
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9962
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

Lee אמר
אשמח מסר הכוונה בנוגע לבית.  

לי - סוריקיטה (47)

הסוריקיטה היא השורדת האולטימטיבית, מצליחה להסתדר במקום שאין בו מים, אין צמחייה, אין פירות. מצליחה להתקיים במקומות שאף חיה אחרת לא מצליחה. שותה את הטל בבוקר, יודעת להוציא עסיס משורשים בשרניים, מצליחה למצוא מחסה מטורפים בדרכים יצירתיות. היא פיקחית ונבונה ורואה למרחוק, גם יודעת להזהיר את חברותיה כנגד כל טורף. כלומר, יודעת לקרוא את הקריאה הנכונה ברגע הנכון.

כיוון שביקשת כיוון בנוגע לבית, הסוריקיטה אומרת - קחי את המקום שאף אחד אחר לא חושב שאפשר לגור בו, והפכי אותו לנווה קסום. מקום ישן, לא יקר, לא מפותח - ודווקא שם תצליחי. לא להקשיב לאחרים, לא להקשיב למקצועי והמקובל, אלא להראות איך אפשר לעשות הרבה מכלום.  

הסוריקיטה היא חיה מאד חמודה, מאד פשוטה ואמיתית. רבת תושייה ויודעת לפתור כל בעיה באופן יצירתי. נראה שיש כאן רמז לעשות לעצמך בית חמוד ואמיתי דווקא במקום שעל פניו נראה שאין סיכוי. לא ללכת על חדש ומרכזי אלא על צדדי וישן, ולהפוך אותו לפנינה. לראות את הפוטנציאל הטוב דווקא במקום שאחרים חושבים שאין סיכוי. להשתמש בתושייה, בדימיון, בתבונת הכפיים, בחושים המיוחדים לך, שאין לאחרים. בטביעת עין והרבה מאד יצירתיות ודימיון. חיה קטנה - לפעול בקטן. מעט מעט, לא בתנופה ורעש. 

מסר מקסים לשאלה שנשאלה. 

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
08/6/19 - 9:15
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9962
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

jethra אמר
הי מגי, 

אשמח למסר בנושא ההתפתחות המקצועית בתחום שלמדתי - כיצד להתקדם ולהגשים את המטרה. (מקווה שזה מספיק מדויק)

תודה רבה!   

ג'הטרה - בונה (22)

אין יותר מדוייק מהבונה החרוץ והנבון כתשובה לשאלה על עבודה. הבונה יודע לממש, הוא יצרני, הוא מקושר לפרוייקטים גדולים. הוא לא בונה על חול אלא בונה נכון. כל שהוא עושה יהיה עמיד לדורות, מתוכנן בתבונה. יודע לעבוד גם לבד, גם בשיתוף פעולה. מצוייד בכל הדרוש לו, גם במים גם ביבשה. 

הבונה שהגיע אלייך כמסר מציע להיות מעשית וליישם בפועל. לתכנן את הדברים באופן מעשי. עוד הוא אומר שאת מצויידת כבר בכל מה שצריך, אינך צריכה ללמוד דברים חדשים או לחפש אנשים חדשים - להשתמש באנשים שאת מכירה ולהוציא לפועל את מה שכבר למדת. לממש מתוך מה שקיים. לתכנן פרוייקט לפרטיו, ואחר כך לממש אותו בפועל. לעשות מה שצריך בלי להתפלסף עם זה יותר מדי. פשוט לעשות. ולעשות ככה שיהיה לטווח ארוך, לא פתרונות זמניים. 

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
08/6/19 - 9:29
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9962
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

Nofnof210 אמר

* מה משמעות הקיום שלי? לשם מה הגעתי הנה? מה המטרה/ייעוד שעליי למלא? 

* מצבי הבריאותי

* מסר כללי מדויק עבורי לצלוח תקופה זו...

והמון תודה  

נופית - המצב הבריאותי - לוויתן (41)

הלוויתן מציע לשחות. לנשום. להקשיב למוסיקה. מאפשר ריפוי דרך צלילים. יוגה-מוסיקה. 
ברמה אחרת - לבדוק בעיות תורשתיות (הוא אחראי על הד.נ.א). 

מסר לתקופה - עורב אפור (24)

העורב האפור הוא איש החוק. מבין את חוקי הפיסיקה, חוקי החברה, חוקי מוסיקה, חוקי צדק. כלומר, בתקופה הלא קלה הזו צריך להכניס לחיים כמה חוקים ברורים, ולחיות לפיהם בדקדקנות. לא להתפזר. לעשות מה שנכון וצודק והכרחי, ולעזוב ענייני רגש ופסיכולוגיה וכאלה. בנוסף הוא אומר שיהיה עלייך להבין חוקים, ללמוד עניינים משפטיים, אולי ענייני צוואות וירושות. בנוסף לכך העורב האפור אומר לנו שהחיים הם לא שחור-לבן, טוב-רע, אלא הם הרבה יותר בגווני אפור. לכל מטבע שני צדדים, כל דבר ניתן לפרש לכאן או לכאן. כלומר, לקבוע לעצמך חוקים - כן - אבל לא לצפות שכל העולם סביבך יישמע להם. העולם נוהג כפי שהוא נוהג, אני עושה מה שבעיני נכון. כמו שאני לא תמיד טובה ולא תמיד רעה, אחרים לא תמיד טובים ולא תמיד רעים, אלא כל מקרה לגופו ובכל אדם וכל מצב יש רבדים שונים וצדדים שונים. 

מה משמעות הקיום שלי, מה הייעוד שעלי למלא - ארמדילו (28)

איזו שאלה גדולה. הארמדילו מדבר על גבולות ותחומים. סומך על עצמו, מלא מתוך עצמו. השריון שלו עבה וחזק, מגן על תוכן רך. הארמדילו יודע או לומד איך לאזן בין חשיפת יתר להסתרת יתר. להגן על עצמי תוך שאני מכבדת את הגבולות של האנשים סביבי, נותנת כבוד לפרטיות שלי ושל זולתי. גבולות היא מילת הקסם (ואיך זה מתחבר יפה לחוקים של העורב). לזכור שאני לא צריכה לדעת הכל ולא צריכה לספר הכל. לא לאפשר לסביבה לפלוש אלי ולא לפלוש אליה. לא להיות אינטימית מדי, לא עם קרובים ולא עם זרים. בנוסף הארמדילו מחובר לאבירים העתיקים. נוהג באצילות. יודע היטב איך להגן על עצמו וגם להגן על החלשים ממנו. נאמן ביותר לבני בריתו ומתרחק ממי שאינו שלו.

ובמשפט אחד - הארמדילו אומר שבחיים אלה יהיה עלייך ללמוד להבחין מה שלי ומה לא שלי. פשוט מאד. בכל מצב, בכל עניין שהחיים מביאים אלייך - לשאול את השאלה הזו. האם זה ענייני או לא ענייני. מה שלי מה לא שלי. 

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
08/6/19 - 9:37
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9962
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

Givguv אמר

אשמח למסר להמשך הדרך   

תודה רבה    

גיבגוב - אופוסום (23)

האופוסום היא חיה קטנה ופיקחית, יודעת להינצל דרך העמדת פנים שהיא חלשה יותר ממה שהיא באמת. יש בה פיקחות נשית. מוכשרת מאד בהערכה נכונה של המצב ומה יש לעשות. יודעת לבלבל את האויב, להסיח את הדעת, להרחיק את אלה שאינם רצויים לה מבלי להילחם בהם. להסתלק או להיעלם או לא להגיב. האופוסום הוא חביב ונעים אבל לא פראייר. מכיוון שהוא הגיע אלייך כמסר לעכשיו, הוא מציע להיות מידתית ובררנית כלפי מי את טובה וממי כדאי להתרחק, מה לספר ומה לא לספר, איך להסיח את דעתך שלך או את דעת הסביבה ממה שאינו תורם. מצד שני, כן לחשוף את הכוונות של האחר. ברגע האמת כן להגיד לשני שאת מבינה בדיוק אותו ואת כוונותיו. מראה לאחר מי הוא באמת. 

בסך הכל האופוסום מציע לבנות אסטרטגיה נבונה לתקופה, אם זה כרוך בלהעמיד פנים של אדישות או של אומץ, של פיקחות או של תמימות, לא משנה. בתוך תוכך לדעת שקודם כל והכי חשוב זה לדאוג לענייניך שלך ולא לצפות מאף אחד לשום עזרה או עצה. את עצמך יודעת מה נכון לך. הכי חשוב עכשיו, לפני כל דבר אחר, הוא לשמור על עצמך בעצמך.   

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
08/6/19 - 9:42
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9962
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

NocheBlanca אמר

אשמח לקבל מסר כללי עבור הדרך שעליי לצעוד בה.  

חן - צפרדע (38)

חיה מדהימה. כולה התנקות, טוהר, זיכוך. אומרת להתנקות פיסית ונפשית. קשורה ישירות במים. להיכנס למים, ללמוד לשחות, לבלות במקומות של מים, לשהות באמבטיה מרגיעה. אפילו לבכות הרבה אם זה מה שמרגיש, לא לחשוש מדמעות ובכי, זה מה שמטהר את הנפש. ולא רק. חשוב הניקיון הפיסי. לנקות את גופי ואת הסביבה שלי, לסדר מחדש את החדר שלי, להיפטר מכל מיני חפצים, לנקות את הספרים שבספרייה אחד אחד.

הצפרדע יודעת להוריד גשם כשהיא רוצה, כלומר, יודעת לגרום לדברים לקרות, בעיקר מבחינה רגשית. מבינה את רגשותיה שלה ורגשות האחרים. כשהיא באה כמסר היא עלולה לרמז שאולי האדם נמצא בבוץ רגשי. ואת שאלת על "הדרך שעלי לצעוד בה". הצפרדע אומרת - להיענות לרגש, לא לשכל. לפתוח את הרגש. זה מה שיביא קפיצה התפתחותית. 

הצפרדע היא חיה רוחנית משום עתיקותה. אומרת להתחבר למקומות הילדיים העמוקים או העתיקים שלי, ולשאוב מהם כוח ונחמה. 

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
08/6/19 - 9:46
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9962
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מגי אדם אמר

מסר כללי לתקופה.  

איזה מדהים! בגלל ריבוי השאלות עשיתי כמה סשנים, מתוך החשש שאולי שני אנשים יהיו זקוקים לאותו קלף. ובכל זאת - כל אדם פה קיבל קלף אחר לגמרי. צריך לדעת לסמוך על היקום. ובלי להתכוון יותר מדי הוספתי גם את עצמי בסוף, וידעתי כשרשמתי את השאלה שאני אקבל כנראה קלף מתוך הטוטם שלי. ומה - אני היחידה שקיבלתי קלף שגם מישהו אחר קיבל - את הארמדילו, שאכן נמצא גם בטוטם שלי. מסר ברור. לשים גבולות. להגן על עצמי. להתחבר לאותו המיקום שלו בטוטם שלי. איזה יופי. 

תודה לכולם. חג שמח ואוהבflower2_png

Avatar
Rubella
Member
Members
08/6/19 - 12:35
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 638
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מגי אדם אמר

Rubella אמר
כמו קשת, אשמח לקבל מסר המדויק שלי. 

תודה מגי ♥️   

רובלה - כלב (14)

הכלב היא חיה מופלאה. כולה חוכמת לב, נאמנות, בהירות, יושר ללא סטייה, ולא משנה מה. כולו אהבה. מאחר והוא הגיע אלייך כמסר הוא מציע לפעול מאהבה, לפעול מהלב. לראות טוב בזולת. להימנע מביקורת, משפיטה, חשדנות. להיפך. להיפתח לטוב שבאחר, לראות את הטוב שבאחר. לדאוג לידידים, לדון כל אדם לכף זכות. 
את אמרת "כמו קשת, אשמח לקבל המסר המדוייק שלי" - קשת קיבלה את הסלומון הקשוב לעצמו, אבל עדיין מתחשב ומוכן לעשות הרבה למען אחרים. נראה שיש כאן עוד מסר, משום שלעיתים הכלב, בשל טוב-לבו, נוטה לשכוח מעצמו. "ואהבת לרעך - כמוך". לפעול מאהבה, כן, אבל לא לשכוח את ה"כמוך" בשעה שאני תורמת או מקשיבה או איכפתית לאחר.

הקלף הזה שהגיע אלייך מדבר על אהבה הקורנת ממך. על יכולת מופלאה לראות חיובי, לעשות חיובי, לחשוב חיובי. ולנהוג ביושר קיצוני. להתחבר לתכונות האלו, שבעצם כבר קיימות בתוכך, אלא שעכשיו יש להן את היכולת לנבוע ממך ללא חשש.   
  

תודה מגי, על המסר החשוב. 

לפני ראש השנה פתחת בקלפים, וגם אז קיבלתי את הכלב. אני תוהה אם יש פה חשיבות לכך שקיבלתי אותו הקלף. אז ביקשתי מסר על הדרך עליה אני נמצאת. ובאמת בהסתכלות אחורה, בחרתי במודע לאמץ הרבה מתכונות הכלב שפירטת כאן. בעיקר בזכות ההתקרבות שלי לבודהיזם, הדגש שאני שמה כיום על נתינה מלב שלם, פחות להסתכל על עצמי ויותר על האחר, והבחירה היומיומית להסתכל על היופי שסביבי ולהוקיר תודה. 

מעניין מה שרשמת על לעשות עבור אחרים אבל לשכוח את עצמך. אני בבית בחודשיים האחרונים מתוך החלטה לבסס מערכת יחסים אחרת עם ההורים, קרובה יותר. יותר מהלב. סלחתי להם ובייחוד לאבא שלי, על כל מה שהיה. והיה ועוד יש הרבה. אבל בשבוע האחרון התחלתי לשאול את עצמי אם הנתינה שלי אליו נכונה. הוא אדם לא פשוט, וממש שלשום אמר לי משהו שדי הכאיב לי. מבחינתו בת טובה שעוזרת לו, היא למעשה בת צייתנית, כמו כלב. וככה הוא רואה אותי. שאלתי את עצמי מה זה אומר שכך הוא מסתכל על הנתינה והמסירות שלי, מפני שעבורי היא מגיעה ממקום של חמלה ונתינה, אני לא בטוחה בתשובה עדיין.

אני לוקחת מפה מסר של לפעול מהלב ולא מהראש, ולהאמין שאם אפעל מתוך יושרה ואמונה באחר, אפעל נכון. 

Avatar
קשת
Member
Members
08/6/19 - 12:47
חבר מאז: 05/2/12
תגובות בפורום: 41
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מגי אדם אמר

קשת אמר

אשמח גם למסר שמדוייק לי

 

קשת - סלומון (49)

המסר של הסלומון - להקשיב לידע הנמצא בזיכרון. לחזור אל עצמי, אל המקום בו נולדתי. ובעיקר, הסלומון אומר ללכת נגד הזרם. לא לשכוח את המטרה הפנימית, בלי קשר למתרחש מסביב. זוהי גדולתו של הסלומון - היכולת המופלאה להקשיב לעצמו ולא להיסחף אחרי הסביבה, לחשוב בכוחות עצמו, להשתמש בידע או חוכמה קדומים הנמצאים בו עצמו. כשהוא מאוזן הוא אוגר חוכמה מכל מפגש שלו עם החיים, מכל רושם וחוויה, ומעשיר את הידע הקיים בתוכו. כשהסולומון מקשיב לעצמו אין הוא יכול לטעות.  
יחד עם זאת בשרו של הסלומון ורוד ורך, הרבה נמשכים אליו ולו עצמו קל לדאוג לאחרים. אין בו קשב לעצמו הנובע מאנוכיות אלא מהקשבה לקול פנימי, לכן אין לו בעיה לדאוג לאחרים, מבלי לאבד את הקשב לעצמו. בנוסף לאלה הסלומון מזהיר מפני פזיזות יתר או מפני המקום הדווקאי, האאוטסיידר.  

כלומר, בסך הכל המסר שהביא אלייך הסלומון הוא ברור - זה בסדר ללכת נגד כולם, אם זה משרת את ההבנה הפנימית, אבל בפזיזות ולא בדווקאיות. וזה בסדר לחפש את הדרך שלך, לשחות נגד הזרם. בנוסף נכון לשוב אל השורשים של לידתי ולראות מה נכון לי לקבל מהם ומה לא. ובסך הכל זוהי תקופה שמחזקת בך את האינדיבידואליות.  

תודה רבה מגי heart5_pngזה מאד מדוייק, האינדיבידואליות וההקשבה לעצמי.

חג שמחflower6_png

Avatar
sphinx
Member
Members
08/6/19 - 14:16
חבר מאז: 31/3/14
תגובות בפורום: 297
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מגי אדם אמר

sphinx אמר

היי, אשמח למסר בתחום המקצועי  

ספינקס - בופאלו (19)

הבופאלו מדבר על שפע ועל קדושה. המקודש שבין כל החיות. מבטיח כי תפילותינו ייענו, יוצר קשר עם מקור הכל. מסמן זמנים טובים. קלף נפלא, מסר נפלא. מדבר על יציבות, הגנה, אפשרויות. מאפשר לשרוד את החורף הארוך. עצם העובדה שקיבלת אותו כרגע בנושא המקצועי אומר או שבעבודה שיש לך היום גלומים התרחבות ושפע, או שבקרוב מאד תגיע אליך עבודה כזו. ובכל מקרה, עבודה קיימת או חדש, יהיה עליה להיות מתגמלת, מעניקה, נוחה - ועדיין מתאימה לרוחך. זאת משום שיש בבופאלו גם קדושה, בצד השפע והביטחון שהוא מעניק. בהיבט אחר יכול להציע זאת מצד שני. להיות בעצמך נדיב, להאמין בטוב, לקבל את הטוב שמגיע אלי בלי ביקורת או שפיטה. ובכל מקרה להכיר ביקום ככמקור השפע, מקור הכל, ולדעת שהגיע גם הזמן שלי. 

 

מגי תודה רבה

זה מסר מדוייק באופן מדהים. אני עובד עכשיו בעבודה שאני מאוד מרוצה ממנה והמסר הזה מחזק את מה שאני מרגיש כלפיה.

אני מדריך של בני נוער, חינוך דרך מסע ושטח ודרך דיונים פתוחים ודיבור מהלב, ואני מרגיש שמדובר ביותר מסתם עבודה, מדובר מבחינתי

בהגשמה עצמית. עבודה שבה כלי העבודה המרכזי שלי, הוא האישיות שלי. זה מתאים גם למעבר של יופיטר בבית 1 במפה שלי.

תודה מקרב לב וחג שמח.

Avatar
Daniela
Member
Members
08/6/19 - 14:53
חבר מאז: 22/3/18
תגובות בפורום: 21
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

אשמח למסר בנושא זוגיות חדשה. מתי מי איך... 💚

Avatar
Givguv
Member
Members
08/6/19 - 14:57
חבר מאז: 11/1/17
תגובות בפורום: 438
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מגי אדם אמר

גיבגוב - אופוסום (23)

האופוסום היא חיה קטנה ופיקחית, יודעת להינצל דרך העמדת פנים שהיא חלשה יותר ממה שהיא באמת. יש בה פיקחות נשית. מוכשרת מאד בהערכה נכונה של המצב ומה יש לעשות. יודעת לבלבל את האויב, להסיח את הדעת, להרחיק את אלה שאינם רצויים לה מבלי להילחם בהם. להסתלק או להיעלם או לא להגיב. האופוסום הוא חביב ונעים אבל לא פראייר. מכיוון שהוא הגיע אלייך כמסר לעכשיו, הוא מציע להיות מידתית ובררנית כלפי מי את טובה וממי כדאי להתרחק, מה לספר ומה לא לספר, איך להסיח את דעתך שלך או את דעת הסביבה ממה שאינו תורם. מצד שני, כן לחשוף את הכוונות של האחר. ברגע האמת כן להגיד לשני שאת מבינה בדיוק אותו ואת כוונותיו. מראה לאחר מי הוא באמת. 

בסך הכל האופוסום מציע לבנות אסטרטגיה נבונה לתקופה, אם זה כרוך בלהעמיד פנים של אדישות או של אומץ, של פיקחות או של תמימות, לא משנה. בתוך תוכך לדעת שקודם כל והכי חשוב זה לדאוג לענייניך שלך ולא לצפות מאף אחד לשום עזרה או עצה. את עצמך יודעת מה נכון לך. הכי חשוב עכשיו, לפני כל דבר אחר, הוא לשמור על עצמך בעצמך.     

תודה רבה מגס, מסר נהדר (ובעיקר הדרך שבה כתבת אותו). flower4_pngheart2_pngheart3_png
בגדול, הוא מתאים לתחושת הבטן שלי. יופי smile

Avatar
יגאל
חבר
Members
08/6/19 - 16:56
חבר מאז: 23/10/10
תגובות בפורום: 1946
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מגי יקרה תודה 

המסר מתחבר לי מאוד עם סוג העבודה, שהיא בתחום בריאות הנפש. עבדתי בתחום הזה מספר שנים בעבר ואני יודע בערך לקראת מה אני הולך ואני יכול לראות כיצד הדברים שכתבת מתחברים. 

חג שמח heart2_png

Avatar
Batman
Member
Members
08/6/19 - 22:59
חבר מאז: 25/1/17
תגובות בפורום: 266
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מגי אדם אמר

Batman אמר

אשמח למסר בעניין הזוגיות. תודה  

באטמן - דולפין (40)

הדולפין מלא שמחת חיים, אנרגיית חיים, מאנה. מחבר אותנו לנשימה, לצליל, לקצב. הוא שובב, הוא פליי-פול, אך יחד עם זאת אין הוא קל דעת. הדולפין מחזיק גבוה את התדר של העולם. אינו ישן. המסר שהביא לך כאן הוא לקחת את הדברים בקלות, בשובבות, בהומור. לצאת. ליהנות, להיות אופטימי אבל לא באופן זול וקליל אלא מתוך אהבת החיים. לחיות באינטנסיביות. לצאת. לראות טוב במה שקורה, לחייך, להאמין בטוב. לשחרר את המתח דרך השתובבות. לשחות הרבה, לבלות בבריכה ובים. בנוסף הדולפין קשור בשירה. אם זה להקשיב לשירה, ללכת למקום בו שרים או פשוט לשיר לעצמי. בלי סיבה, פשוט כי אני חי. 

הדולפין היא חיה נבונה ביותר שאינה מפגינה את חוכמתה. יודעת להיות במקום שצריך ברגע שצריך ולצקת חיים בכל מקום בו היא נמצאת. חיה נהדרת.   

נחמד אהבתי:) זה הקלף התחתון אצלי בטוטם. 

תודה וחג שמח שיהיה 💕

Avatar
leoleo
Member
Members
09/6/19 - 8:22
חבר מאז: 21/8/11
תגובות בפורום: 310
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מגי אדם אמר

leoleo אמר
אשמח למסר בקשר לאדם מסויים (טכ)

תודה  

לילו - פסיון (34)

מעניין. הפסיון מדבר על מעגלים. קשור בחניכה רוחנית, בטקסים. אבל כאן, כמסר, אני לא חושבת שהוא מדבר דווקא על טקסים רוחניים אלא על כך שהאדם ששאלת עליו כמו מרקיד אותך, הולך איתך במעגלים. גורם לך לפיזור אנרגיה או אולי מנהל אותך נגד רצונך, מוביל אותך מבלי שתוכלי להתנגד. אם אמנם זה נכון, אזי כדי להתגבר על כך הפסיון דורש התעלוּת. לפנות למדיטציה, לכוחות מלמעלה. להשתמש בכוח הרוחני שלך נגד הכוח הסוחף שלו. בהיבט חיובי, אפשר שהאדם הזה דווקא "מרקיד" אותך למקום טוב, מקום של התפתחות נפשית או רוחנית.
הפסיון גם קשור בבדידות. אפשר והאדם ששאלת עליו הוא בודד הוא שהוא גורם לך לחוש כך. את זה את יודעת. ובכל מקרה, מה שמתרחש לך איתו, הנעים והלא נעים, תרם בעבר ותורם עדיין לצמיחה הרוחנית שלך.   

תודה רבה מגי🌻

בפעם הראשונה שקשה לי להבין מה המסר שקיבלתי,כנראה בדיוק כמו בחיים- שמאוד קשה לי להבין מה ולמה כל מה שמתרחש עם האדם הזה. 

זה אדם שאין ביננו אינטרקציה אמיתית. אך הוא מופיע בכל מקום בו אני נמצאת (לחלוטין במקריות), כולל בחופשה שהייתי בה עם בעלי ונאלצנו להיות איתו ועם אשתו רוב החופשה.

ועל אילו טקסים רוחניים בדרך כלל זה מעיד?

שוב תודה רבה וחג שמח🌼🌼🌼

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
09/6/19 - 14:39
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9962
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

Rubella אמר

מגי אדם אמר

Rubella אמר
כמו קשת, אשמח לקבל מסר המדויק שלי. 

תודה מגי ♥️   

רובלה - כלב (14)

הכלב היא חיה מופלאה. כולה חוכמת לב, נאמנות, בהירות, יושר ללא סטייה, ולא משנה מה. כולו אהבה. מאחר והוא הגיע אלייך כמסר הוא מציע לפעול מאהבה, לפעול מהלב. לראות טוב בזולת. להימנע מביקורת, משפיטה, חשדנות. להיפך. להיפתח לטוב שבאחר, לראות את הטוב שבאחר. לדאוג לידידים, לדון כל אדם לכף זכות. 
את אמרת "כמו קשת, אשמח לקבל המסר המדוייק שלי" - קשת קיבלה את הסלומון הקשוב לעצמו, אבל עדיין מתחשב ומוכן לעשות הרבה למען אחרים. נראה שיש כאן עוד מסר, משום שלעיתים הכלב, בשל טוב-לבו, נוטה לשכוח מעצמו. "ואהבת לרעך - כמוך". לפעול מאהבה, כן, אבל לא לשכוח את ה"כמוך" בשעה שאני תורמת או מקשיבה או איכפתית לאחר.

הקלף הזה שהגיע אלייך מדבר על אהבה הקורנת ממך. על יכולת מופלאה לראות חיובי, לעשות חיובי, לחשוב חיובי. ולנהוג ביושר קיצוני. להתחבר לתכונות האלו, שבעצם כבר קיימות בתוכך, אלא שעכשיו יש להן את היכולת לנבוע ממך ללא חשש.   
  

תודה מגי, על המסר החשוב. 

לפני ראש השנה פתחת בקלפים, וגם אז קיבלתי את הכלב. אני תוהה אם יש פה חשיבות לכך שקיבלתי אותו הקלף. אז ביקשתי מסר על הדרך עליה אני נמצאת. ובאמת בהסתכלות אחורה, בחרתי במודע לאמץ הרבה מתכונות הכלב שפירטת כאן. בעיקר בזכות ההתקרבות שלי לבודהיזם, הדגש שאני שמה כיום על נתינה מלב שלם, פחות להסתכל על עצמי ויותר על האחר, והבחירה היומיומית להסתכל על היופי שסביבי ולהוקיר תודה. 

מעניין מה שרשמת על לעשות עבור אחרים אבל לשכוח את עצמך. אני בבית בחודשיים האחרונים מתוך החלטה לבסס מערכת יחסים אחרת עם ההורים, קרובה יותר. יותר מהלב. סלחתי להם ובייחוד לאבא שלי, על כל מה שהיה. והיה ועוד יש הרבה. אבל בשבוע האחרון התחלתי לשאול את עצמי אם הנתינה שלי אליו נכונה. הוא אדם לא פשוט, וממש שלשום אמר לי משהו שדי הכאיב לי. מבחינתו בת טובה שעוזרת לו, היא למעשה בת צייתנית, כמו כלב. וככה הוא רואה אותי. שאלתי את עצמי מה זה אומר שכך הוא מסתכל על הנתינה והמסירות שלי, מפני שעבורי היא מגיעה ממקום של חמלה ונתינה, אני לא בטוחה בתשובה עדיין.

אני לוקחת מפה מסר של לפעול מהלב ולא מהראש, ולהאמין שאם אפעל מתוך יושרה ואמונה באחר, אפעל נכון.   

לפעול מהלב זה גם להתחשב בעצמך, לא רק בזולתsmile

No permission to create posts
איזור הזמן של הפורום: Asia/Jerusalem

מקסימום משתמשים שהתחברו במקביל: 265

כרגע און-ליין:
22 אורחים

כרגע נמצאים בעמוד זה:
1 אורחים

המשתמשים המובחרים:

Morgan: 2488

ara33: 2285

יגאל: 1813

Lee: 1462

kafe: 1115

Sol: 936

סטטיסטיקות של המשתמש:

אורחים שכתבו: 174

מספר חברים: 89

מאשרים: 1

מנהלים: 1

סטטיסטיקות של הפורום:

קבוצות:1

פורומים:1

שרשורים:3556

תגובות:40547

המשתמשים שנרשמו לאחרונה:

emathiesokenn, rsylermauro, Mia, eveningpatterns, riobrentleporfi, nbonventrcorn

מאשרים:מגי אדם: 8175

מנהלים:אורי אדם: 33

    

Comments are closed.