Avatar

שלום אורח, באפשרותך להירשם או להתחבר

sp_LogInOut התחברות sp_Registration הרשמה

הרשמה | איבדת את הסיסמה?
חיפוש מתקדם

— באיזה פורומים —
— Match —

— אפשרויות פורום —

יש להקליד מילת חיפוש באורך של 3 עד 84 אותיות.

No permission to create posts
sp_Feed עדכוני RSS לשרשור sp_TopicIcon
שאלות לשבת בקלפי טוטם
Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
18/7/17 - 9:11
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9714
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

יש פריסה בדיוק כזו בטארות, אבל אף פעם לא חשבתי לעשות אותה עם קלפי טוטם.

בכל אופן, בפעם הבאה תשים גם קלף אמצעי. תמיד צריך איזשהו קלף שיהיה 'השורה התחתונה'. 

אני אתאושש קצת ואסתכל על זה בעיון בהמשך היום. 

Avatar
sphinx
Member
Members
18/7/17 - 16:38
חבר מאז: 31/3/14
תגובות בפורום: 276
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

תודה מגי. פעם הבאה אשים :)

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
18/7/17 - 20:19
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9714
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

טוב, ספינקס יקר, אחרי שנת ג'ט לג של 4 שעות רצופות שהוציאה ואידתה ממני את כל העייפות שהצטברה, אני שוב מסוגלת לחשוב. 

בוא נראה מה הבאת: 

בית 1 - דביבון/ראקון (46)

בית ראשון מייצג את האני המתהווה ואת האני המוצג לעולם. איך אני דוחף את עצמי ומוצא את מקומי בעולם. דרך הדביבון היא דרך של נדיבות, איכפתיות, הקשבה ועזרה לחלש ולזקוק. מעלתו הגדולה - אדם היודע לעזור לשני מבלי ליצור תלות. בסופו של דבר מציע לאחר דרך בה ישתמש בכוח של עצמו, ולא יהיה נעזר לנצח. לא נותן דג לרעב, מלמד אותו לדוג. 

בית 2 - צב (10)

בית זה מייצג את 'ההון' שלנו. מה יש בתוכנו, אם זה כשרון או תכונה או ערכים מובנים לפיהם אנו חיים. ההון של הצב היא העתיקות שלו. חוכמה הקיימת לנצח. יכול להיות בתוך מה שאני עושה ולשכוח מכל השאר. לא להתפזר אלא להישאר עם שלי ומה שבתוכי. 

בית 3 - נובחנית/כלב ערבה/סוריקיטה (47)

הבית השלישי מייצג את המעורבות בסביבה, ההסתגלות למציאות האנושית והפיסית, יכולת הניווט. עניינה של הסוריקיטה שהיא מתבודדת, מסוגלת לחיות במדבר ולמצוא מים במקומות שלא יאומנו, ולמעשה לשרוד בכל מקום. מה שאומר שיש כאן יכולת להסתגל לכל אדם ומצב בכל מקום. ואולי גם למצוא בו את 'המים', את הטוב, לא רק את הדרך איך להסתדר איתו. ועם זאת, כמו שכבר עלה מהבית השני, לא בהכרח זקוק לאחרים. יכול עם כשצריך, ויכול גם בלי.

בית 4 - נחש (6)

בית רביעי מייצג את המקום שנותן לנו כוח, תמיכה. המקום אליו אנו חוזרים על מנת לעבד את חוויותינו ולהתחזק בטרם נשוב לפגוש בעולם. עניינו של הנחש היא ההתחדשות. היכולת להיוולד מחדש. אם הוא מייצג פה את הבית הרביעי, הרי שמקור הכוח הפנימי היא דווקא היכולת הזו, שאינה אופיינית לבית זה של שורשים - היכולת להתחדש בתוכי. לא להיאחז במה שיש, לא להיאחז ברגשות, זכרונות, חוויות ילדות או בסיפור שאני מספר לעצמי. הנחש במיקום זה מאד מעניין. מאפשר לפתח כל פעם מבט חדש על חוויה ישנה. לראות את אותה חוויה רגשית, כואבת או לא, כל פעם בדרך חדשה. אולי כמשהו הכרחי לתהליך, אולי כמשהו מרפא. משהו שנתפס פעם כשובר הופך למשהו טוב, משהו שנחשב טוב נראה אולי מרדים, וכאלה. ברמה פשוטה יותר זה מאפשר גם לשנות מקומות מגורים, משפחה או בית, ועובד בתואם עם הסוריקיטה בבית 3.

בית 5 - עכבר (20)

הבית החמישי מייצג את הביטוי היצירתי האישי שלי. מה שמאפיין במיוחד את העכבר היא יכולת האבחנה החדה שלו. סדר, שיטתיות. יודע לקרוא לדבר בשמו. חסרונו - הולך לאיבוד בפרטים. נראה שכאן הכוח היצירתי המיוחד שלך. היכולת לדייק, לקרוא לדבר בשמו. ותמיד תמיד נדרשת עריכה יסודית. בכל יצירה, כתיבה או אחרת.

בית 6 - סלמון (49)

הבית השישי הוא הבית של השגרה, התחזוקה היומיומית, הבריאות. ברמה אחרת -  הבית של מידות. ריכוז. התנזרות. הבית המוביל אותנו לקדושה. עניינו של הסלמון היא השחייה נגד הזרם. מה שמאפשר לסלמון לשחות נגד הזרם היא הידע הפנימי שבו, הזיכרון של האמת שלי. היותו כאן מרמז כי בשני נושאים אלה - הן השגרה והן הדרך לקדושה - מדובר באדם שאינו הולך אחרי מורה או רב אלא מלמד את עצמו. דבר זה עובד יפה עם הצב בבית השני. שניהם מראים על ידע עמוק ורציני שהוא שלך מימים ימימה, והוא שמנחה אותך בחיי היומיום. 

בית 7 - ברבור (39)

במבט ראשון אהבתי את הברבור בבית זה. הבית השביעי הוא הבית של האחר העוזר לנו לראות את עצמנו. דרך השוואה ודרך התחברות עם השווה לנו אנו מעלים את ערכנו ואת ערך השני תוך כדי. הברבור היפה, כולו חן, חסד, רצון טוב, יופי שקט. זרימה. בעיקר זרימה. יודע להתיישב על הזרם ולנוע איתו. מה שאומר שאתה בוחר אנשים יפים וזורמים כבני זוג, שלווים ונעימים, או שהם אדישים ושטחיים ודלילי רגש שאין להם דעה משל עצמם. בנוסף כל העניין של חן והרמוניה ושקט חשובים לך במערכות יחסים אינטימיות. 

בית 8 - אריה הרים/פומה (17)

אהה. התעוררנו. בתוך כל ההסתגרות שראינו עד כה, קשב עצמי, אני עוזר אבל לא נעזר, אני מלא מעצמי ונעים עם אחרים אבל לא באמת נותן את עצמי - בא הפומה ושואג מלמטה, מבית 8. הבית השמיני הוא הבית של המעבדה הפסיכולוגית העמוקה ביותר שלנו. מה מניע אותנו מחדרי בטן, זכרונות עתיקים מגלגולים קודמים. פה נמצאת החיה החזקה הזו. מרמז על מי שהיה מנהיג חזק, כולו אמת, כולו אצילות נפש, הולך עם האמת שלו ולא מעניין אותו מאף אחד. הפומה בבית 8 מסביר העאב מאיפה באו הידע, הכוח לעזור והאבחנה המדוייקת שיוצגו עד כה בצב, ובעכבר, ובסלמון. החוסר תלות באחרים שמייצגים גם הם, גם הברבור בשבע. מתוך כוח עתיק, מתוך מי שעמד בעברו הקדום בחירוף נפש על האמת שלו, הנהיג את עצמו ואחרים על פי דרכו, ולא משנה אילו עיכובים וקשיים עמדו בפניו. היה מכובד ונערץ והיום אינו זקוק לזה יותר. 

מאד מעניין איך בתי המים חוזרים על עצמם - נחש, פומה, נץ - כולן חיות של עוצמה. בתי האדמה חוזרים על עצמם - צב, סלמון, עורב שחור. חיות העבר החזקות מעניקות את הידע הרוחני וההבנה שקיימים היום ככשרונות בבתי האדמה. 

נמשיך. 

בית 9 - בופאלו (19)

הבית התשיעי מייצג את המורה, את פילוסופיית החיים הנותנת לנו משמעות ומנחה את חיינו. אין זו ההנחיה של בית 2, המייצג ערכים הטבועים בנו מלידה ומנחים את חיינו הרגילים. ההנחיה של בית 9 מבקשת מאיתנו להגיע גבוה יותר, לזהות ערכים נעלים יותר, לחיות למען משמעות גבוהה. הבופאלו עיקרו שפע ועושר והוא המקודש בין החיות כולן. כיצד הוא מתחבר לבית התשיעי? האחת, מרמז שוב על ידע רוחני גבוה, ובעיקר מגוון. אומר כי יש כאן ישות המכירה עושר של תורות רוחניות, של אמיתות שונות זו מזו, וכל אחת מעשירה את השנייה. מכיוון שהבופאלו גם מעריך דברים, הרי שהאדם מעריך את הידע שברשותו, אינו מקבל אותו כמובן מאליו ואינו לוקח את זה כמשהו המרומם ומנשא אותו מעל אחרים, אלא כזכות שיש להודות עליה. דבר אחר שמעורר בי הבופאלו במיקום זה היא שלהיות מורה - לא משנה איך ולא משנה באיזו צורה - היא דרך שלא רק תעמיק את התבונה הקיימת אלא גם תביא שפע ושגשוג.  

בית 10 - עורב שחור (16)

הבית העשירי הוא כוכב הצפון שלנו. היעד. המעמד. אלה מושגים באמצעות הציפור הזו, שכולה מיסטיקה. יש בעורב השחור עוצמת ריפוי כעוצמת השאמאן או המכשף. בכוח המחשבה יוכל להגשים דברים. ועיקרו - היכולת להזהיר מפני סכנה. מאד מתחבר לי עם העכבר בבית החמישי ויכולת האבחנה שבו.  

בית 11 - לטאה (36)

בית זה, הבית של אידיאלים, של קבוצות שייכות ושל רעיונות גבוהים - מתחבר אל החלום של הלטאה וכוח המדיטציה שבה. כמו הצב, גם הלטאה היא חיה עתיקה מאד. נראה לי שהרעיונות הטובים ביותר יבואו דרך חלומות ודרך מדיטציה. כמו כן נראה לי שהלטאה כאן מרמזת כי השתייכות לקבוצת מדיטציה או קבוצה כמו של גורודייף - כלומר, דרך שמכבדת אינדיבידואליות - תהיה נכונה. מכיוון שהפומה והצב ובמידה מסויימת גם הנחש ב-4 מרמזים עד כמה חשוב לך שאחרים לא יסיטו אותך מן האמת שלך (ואולי מכאן הבחירה בברבור בבית 7) - עדיין, אפשרי ורצוי להיות חלק מקבוצה שמצד אחד לא מתערבת באמת האישית אבל בכל זאת מאפשרת התקדמות רוחנית ולא להישאר רק במה שכבר הושג וקיים בתוכך. משהו שיפרה וירענן את הידע הקיים, בלי לפלוש ובלי לנסות לשנותו.

בית 12 - נץ/עיט/הוק (2)

ההתעוררות שמסמל הנץ, שליח האלים, בבית זה של התחברות לאלוהים סוגרת את הפריסה בצורה יפה. האינטואיציה האוראנית של ההוק, היכולת שבו לראות רחוק, מאשרת את כל שנאמר עד כה. מרמז על ראייה למרחוק ומגדיר יפה את הייעוד של העורב השחור בבית העשירי. להביא מסרים שמתרים ומזהירים את החברה כולה מפני טעויות. להשתמש בידע הרב שנאסף, בכוח האבחנה, בדייקנות הכתיבה - על מנת להגיד צלול וברור את מה שאתה רואה. להגיד מדוייק, חד, קצר וברור את מה שאתה רואה ויודע. להביע דעות שהולכות נגד הזרם אבל יכולות להנחות ולהשפיע על הרבים ולעזור לכולם. לא לברוח אל פרטיות הצב ולא לדאוג לאבד את ההרמוניה של הברבור, וגם לא להסתפק בעזרה לחלש של הראקון. לעזור גם לחזקים. בעזרת המורה הבופאלו, היצירתיות המדוייקת של העכבר, הראייה האחרת של הסלמון, הידע המיסטי של העורב, הלטאה והצב - ההוק אומר להביא את המסרים שאתה יודע אל הרבים. בית 12.
כלומר, הסך הכל שהוא מציע, בהבנה שלי, הוא לכתוב טור קבוע שבו ייאמרו דעות לא קונבנצליות שמטרתן אינה להתנגד או להתפלסף או להישמע חכם אלא להזהיר חד וברור מפני סכנה וסחיפה ועיוורון. הנץ עיניו פקוחות והמסרים שהוא מביא מדוייקים מאד. בית 12, הבית של התת מודע הקולקטיבי, מציע להגיע לרבים, חלשים או חזקים. לא להסתפק בבודדים או נזקקים או באנשי שלומנו שגם הם 'רוחניים', אבל להגיע אל הציבור הרחב. לכתוב ככה שכולם ירצו לקרוא, שכולם ייעזרו, יקבלו השראה וימצאו בתוכם את הכוח לשנות ולראות אחרת, כמו שעשה בשבילך הנחש וכמו שמאפשר לך העורב השחור. הצורך להתחבא בתוך שריון הצב ולהישאר בשקט של הלטאה הוא המנחה שלך בחיים אלה, אולי בעקבות חיים סוערים שמייצגים הפומה והנחש. עם זאת, עדיין שניהם מניעים אותך מבפנים, והם לא יסתפקו באני יודע וזה מספיק לי ולא רוצה להסתבך. צריך להגיע אל הרבים ולהביא את המסרים שלך ואת נקודת המבט שלך, המרחיקה ראות, את הציבור הרגיל והרחב. בלי פחד.

עד כאן. 

Avatar
sphinx
Member
Members
18/7/17 - 21:07
חבר מאז: 31/3/14
תגובות בפורום: 276
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

וואו מגי

דיבר אליי ממש. הכול, ובמיוחד הנץ בסוף

הבעיה היא שלפי התחושה שלי אני לא מצליח להגיע להמונים

אני מרגיש שאני קצת שקוף. מעטים מקשיבים לי ומקשיבים היטב

אבל הקול שלי לא מצליח להישמע ברקע (מרקורי הזה ברטרו במפה שלי)

שוב תודה.

השאלה אם הפריסה הזאת מתאימה רק לכאן ועכשיו או לכל החיים, כי דיברת פה על דברים גלגוליים

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
18/7/17 - 21:17
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9714
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

כיוון שהצגת את זה כפריסת מפה, אני מאמינה שמדובר בלכל החיים. ומרקורי ברטרו רק מאפשר חשיבה מקורית יותר ושונה מהזרם הרגיל. מרקורי ברטרו הוא לא פופולרי. אנשים עם מרקורי ברטרו לא מדברים בקול של ההמון כי החשיבה שלהם שונה, מקורית, קרובה לעצמם ולא למה שמקובל. אבל דווקא הרטרו שלו תואם להפליא את מכלול המפה כפי שהובאה פה. 

לא משנה מי שומע ומי לא. צריך לדבר חד וברור ומדוייק, להיזהר מיותר מדי פרטים, וזה יגיע וישפיע על הרבים בסתר (בית 8 ובית 12) גם אם לא על פני השטח. והכתיבה שלך נהדרת. 

Avatar
יגאל
חבר
Members
18/7/17 - 21:34
חבר מאז: 23/10/10
תגובות בפורום: 1858
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

איזה רעיון מעניין לפריסה! ואיזה פריסה וניתוח מעניינים :-)

Avatar
יגאל
חבר
Members
18/7/17 - 22:07
חבר מאז: 23/10/10
תגובות בפורום: 1858
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

טוב אז לא התאפקתי ועשיתי גם פריסה כזו :) זה מה שיצא לי:

בית 1 - דביבון

בית 2 - זאב

בית 3 - צבי

בית 4 - נץ

בית 5 - דולפין

בית 6 - ארמדיל

בית 7 - ברבור

בית 8 - סוס

בית 9 - אופוסום

בית 10 - נחש

בית 11 - דוב

בית 12 - שפירית

 

וקלף 'שורה תחתונה' - בופאלו.

מעניין שבבתים 1 ו- 7 יצאו לנו אותן חיות, ספינקס. וגם הנץ, הנחש והבופאלו משותפים. 

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
18/7/17 - 22:44
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9714
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

אני בהחלט חושבת שספינקס עלה פה על משהו. בכל אופן, אצלו זה עבד נפלא. 

בוא נראה איך זה עבד אצלך, יגאל:

בית 1 - למצוא את מקומי דרך עזרה לחלש ולזקוק, לנהוג בנדיבות ואיכפתיות. 

בית 2 - מה שטמון בי היא גם היכולת להיות מורה, גם נאמנות רבה.  

בית 3 - ההתנהגות החברתית יש בה עדינות, הרפתקנות, חמלה וסקרנות של האיילה. הסביבה, החברה ודרך המחשבה משתנות כל חמש שנים.  

בית 4 - מסרים מדוייקים וחשובים מגיעים דרך הרגש, דרך זכרונות. הנץ ב-4 מרמז על כוח מדיומי חזק. 

בית 5 - דרך היצירה היא הצליל (הדבר הראשון שחיפשתי - ומה זה התלהבתי שראיתי את הדולפין בבית 5 שלך), המוסיקה, הנשימה. תרגילי נשימה מעצימים את כוח היצירה. באמצעות מוסיקה מביא את טביעת החותם הייחודי לך. 

בית 6 - בחיי היומיום זקוק נואשות לגבולות ברורים. הדרך לקדושה נשענת על דרך קודמת, אותה דרך בה עסק בגלגולים קודמים. 

בית 7 - מחפש בשני את ההרמוניה, השקט, הזרימה. או מחפש אדם כזה או רוצה במערכת יחסים כזו שאין בה מאבקים ורגשות סוערים מדי. הכל זורם בסבבה ומה שלא, מתעלמים. 

בית 8 - המניע הפנימי הוא הסוס, הצורך בחופש, כוח, תמיכה בזולת, לקרב בין רחוקים. חוכמה, בינה ודעת או הצורך בהם מניעים את האישיות. 

בית 9 - העניין של המורה, שעלה בבית 2, משתנה כאן, עם האופוסום. האופוסום נאמן להישרדות ויש תחושה שהתעסקות במשמעויות גבוהות לא תעזור להישרדות. אף שיש את זה בך, זה יותר כמו משחק, לא משהו שבאמת מעניין אותך או שאתה רוצה בו. עלול להיות גם שנפגעת ממורים מסויימים, בין אם היו מורים למוסיקה או אחרים, מורים שלא האמינו בכוח או בכשרון שלך ולכן אתה חשדן כלפיהם ולא באמת מוכן לקבל הנחיה משום מורה שהוא. באותה מידה גם לא מעוניין ללמד אחרים. יש כאן סוג של ריקוד לא פתור של בעד ונגד, סביב כלהנושא של פילוסופיית חיים, לימודים, במה באמת אני מאמין ואיך ואם זה משרת אותי או אחרים. נקודה כואבת, בהתחשב בזה שיש את הזאב בבית השני. יכול אפילו לעבוד כמורה בעצמך, אבל לא בטוח שאוהב את זה. עם זאת, ללמד, ממש, לעמוד מול כיתה או תלמיד אחד או שניים וללמד משהו, תורם הרבה מאד להישרדות. 

בית 10 - היעדים משתנים ומתחדשים אחת לתקופה. אם זה כל חמש שנים, כמו שרמזה האיילה, או תקופה אחרת, כמו שאומר הנחש. משהו ממצה את עצמו, ומתחילים מחדש. יעדים שהיו חשובים ומרכזיים אתמול הופכים חסרי חשיבות היום. דברים שחתרתי לקראתם במלוא המרץ, מפסיקים לעניין, נראים פתאום אחרת, ומחפש דרך חדשה.  

בית 11 - בבית של החברים יש את הדוב, המתבודד במערתו, יכול לבד ולא צריך אף אחד, ובטח שלא ארגונים כאלה ואחרים. האידיאלים נובעים מתוך מה שאני מבין, ואני מתעסק בהם זמן, ועוזב אותם לזמן, נח מהם לשנה שנתיים, ושוב חוזר. מתאים להתחדשות שסימל הנחש הקודם. בכל מקרה נע בין צורך באנשים ומנוחה מאנשים לתקופה. לא כל הזמן. גם העניין של רעיונות עובד כך. עוסק ברעיון מסויים זמן, ואחר כך צריך לנוח ממנו למשך תקופה מקבילה לזמן שעסקת בו. 

בית 12 - מדבר בלי ספק על נשמה עדינה, אמנותית מאד, רגישה ליופי ורואה יופי בזולת (הברבור ב-7). קולט אינטואיטיבית את הקסם שבחיים, את הקשר בין כוחות הטבע השונים (שפירית) ויכול להביע אותם בצליל (הדולפין ב-5) בחלום (הדוב ב-11) ולהשפיע דרך היצירה שלווה ועדינות על אחרים (האיילה ב-3). כיוון שהנושא של הוראה כל כך מורכב, אולי צריך ללמד מוסיקה או כל קסם אחר, להביא משהו דרך השפירית, דרך היכולת שבה לראות צבעים ויופי בכל מקום, היכולת שלה לפתוח את הלבבות לאהבה. 

שורה תחתונה - בופאלו. הצורך בשפע, בחיים טובים, בנוחות חומרית ונפשית, במגוון של אפשרויות בכל התחומים, הרצון להתברך בדברים רבים ושלא יחסר דבר, הוא המניע של כל הבתים כולם. הסוס והדביבון ב-8 ו-1 מרמזים על רצון בשפע לא רק לעצמי אלא לכולם, לכל מי שאני מכיר, לכל מי שצריך.   

cute-whale_png

Avatar
sphinx
Member
Members
18/7/17 - 23:12
חבר מאז: 31/3/14
תגובות בפורום: 276
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

כן יגאל, גם אני שמתי לב לזה. והנחש שאצלי בבית 4 אצלך בבית 10 ממול

פריסה מעניינת יצאה לך

מגי, שאפו. ותודה על המאמץ 

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
18/7/17 - 23:44
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9714
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין
Avatar
יגאל
חבר
Members
19/7/17 - 10:30
חבר מאז: 23/10/10
תגובות בפורום: 1858
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

תודה מגי על ההתייחסות וההשקעה, זה חומר למחשבה. 

Avatar
Esteban
Member
Members
21/7/17 - 1:36
חבר מאז: 01/3/11
תגובות בפורום: 162
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

הועבר לאשכול חדשeqsmile

Avatar
Lee
חבר
Members
24/4/18 - 19:39
חבר מאז: 13/12/12
תגובות בפורום: 1627
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מגי, את יכולה בבקשה לכתוב קצת על טוטם העטלף? עד היום, מעולם לא קיבלתי אותו. 

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
25/4/18 - 0:53
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9714
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

היי לי,

העטלף מאד מעניין כשהוא מגיע! מדבר על לידה מחדש. מציע לאדם להמית את הישן על מנת לאפשר לעצמו להיות מה שבאמת נועד להיות. מדבר על מבחני חניכה קשים שמטרתם לשבור את האגו. השינויים שהוא מביא חדים וקשים ומאלצים להיפרד ולשכוח ממה שהיה, ממי שהייתי, על מנת להתפתח. הכרח לחסל תבניות ישנות ודפוסים מושרשים. 

אם מתנגדים לו הרי שהתנאים עלולים להיות מכאיבים. אבל שיתוף פעולה עימו מביא לטרנספורמציה מבורכת. התקדמות חזקה. מכל מקום, אם קיבלת את העטלף זה אומר שאין ברירה, חייבים לזנוח את הישן, להיפרד, לצאת מהדפוסים הישנים. לוותר על נוח ולא נוח, ככה אני רגילה. להפוך את נקודת המבט. לא לפחד מסוף. סוף מביא לתחייה. להתחלה חדשה שהיא חיונית להתפתחות, חיונית לדרך המיוחדת לך. 

Avatar
Batman
Member
Members
26/4/18 - 18:22
חבר מאז: 25/1/17
תגובות בפורום: 217
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מה שאני ככה יכול לנסות להוסיף:

צלילה אל תוך האופל של התת-מודע, מתוך איזה כח גורל, ואין ממש מנוס אלא מלהתמודד.

שיוט במחוזות נסתרים, שהם הכי אתה אבל גם הכי זרים בעת ובעונה אחת.

כמו העטלף, אתה דואה שם בחושך ואמור להסתמך על איזה רדאר פנימי, אינטואיציה, שתכוון אותך בתוך כל הלא נודע הזה.

ואז להסכים למות.

לקבל את המוות ולהבין שהוא פיקציה.

Avatar
jethra
Member
Members
27/4/18 - 9:46
חבר מאז: 14/8/16
תגובות בפורום: 146
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

הי מגי, אם ניתן להוסיף עוד שאלה (ראיתי רק כעת את השרשור) אז שואלת האם עלי לעשות משהו בנוגע ל - י (נפגשנו לא מזמן שוב לאחר שהקשר נותק והתבלבלתי..)

Avatar
Lee
חבר
Members
01/5/18 - 16:51
חבר מאז: 13/12/12
תגובות בפורום: 1627
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

תודה רבה מגי ובאטמן, 

נדמה לי שזו פעם ראשונה שנתקלתי בקלף הזה. הוא תובעני...

מגי, האם זה נכון שאנשים מסוימים מקבלים קלפים מסוימים שוב ושוב?

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
01/5/18 - 23:47
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9714
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

הגיוני...

Avatar
Lee
חבר
Members
22/6/18 - 14:56
חבר מאז: 13/12/12
תגובות בפורום: 1627
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מגי, יש מצב מבחינתך לעשות סבב שאלות? לכבוד כניסת הקיץ והשבוע הארוך ביותר בשנה?

(אני פותחת הרבה לבד, אבל זה שונה. הקלפים שאני מקבלת לבד הם הרבה פעמים נקודתיים יותר. מה שמגיע דרך פתיחה שלך מסמן תקופה :-) )

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
22/6/18 - 16:56
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9714
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

סבבה. פותחת אשכול...

No permission to create posts
איזור הזמן של הפורום: Asia/Jerusalem

מקסימום משתמשים שהתחברו במקביל: 265

כרגע און-ליין: heaven
14 אורחים

כרגע נמצאים בעמוד זה:
1 אורחים

המשתמשים המובחרים:

Morgan: 2488

ara33: 2285

יגאל: 1813

Lee: 1462

kafe: 1115

Sol: 936

סטטיסטיקות של המשתמש:

אורחים שכתבו: 174

מספר חברים: 89

מאשרים: 1

מנהלים: 1

סטטיסטיקות של הפורום:

קבוצות:1

פורומים:1

שרשורים:3556

תגובות:40547

המשתמשים שנרשמו לאחרונה:

susi1806, talya, netacon, Netaco, iacov haimovici, scorpion

מאשרים:מגי אדם: 8175

מנהלים:אורי אדם: 33

    

Comments are closed.