Avatar

שלום אורח. באפשרותך להירשם או להתחבר

חיפוש

— טווח —
— סגנון חיפוש —

— אפשרויות פורום —

אנא הקלד מילה באורך של לפחות 3 ועד 84 תווים

הרשמה שכחתי סיסמה
sp_Feed sp_TopicIcon
שאלות לשנה החדשה בקלפי טוטם
Avatar
talila
Member
Members
פוסטים שפורסמו: 100
הצטרף ב: 12/8/17
sp_UserOfflineSmall לא מחובר
41
08/9/18 - 18:24
sp_Permalink sp_Print

מגי אדם אמר

היי טלילה, קיבלת את הקויוט שהוא מלא הומור, טכסיסן, אוהב מתיחות. משעשע. פיקח. מצחיק, מחפש חוויות, לא יכול לשאת שעמום. בורח משגרה. כשהוא מגיע כמסר לגבי זוגיות יש כאן אזהרה מסויימת, שאולי את פוגשת יותר מדי גברים לא רציניים או משדרת משהו בכיוון הזה. אני לא יודעת, זה לך לדעת. בפרשנות אחרת הוא אומר לא לקחת את עצמי יותר מדי ברצינות. 

ובכל מקרה, הקויוט מזמין אותנו לצחוק על המצב.   

אוי לא!!

זה באמת מה שקורה לי! אני לא יודעת למה או אולי כן יודעת למה אבל אין לי הרבה מה לעשות. אולי זה מה שקורה אחרי טראומה מזוגיות...

תודה מגי

מקווה שאחלים בקרוב :)

שנה טובה!

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
פוסטים שפורסמו: 9103
הצטרף ב: 10/10/10
sp_UserOfflineSmall לא מחובר
42
08/9/18 - 20:01
sp_Permalink sp_Print

heart2_png

Avatar
Nofnof210
Member
Members
פוסטים שפורסמו: 321
הצטרף ב: 09/8/17
sp_UserOfflineSmall לא מחובר
43
08/9/18 - 20:15
sp_Permalink sp_Print

היי מגי, 

עדין יום שבת... אז מקווה שלא פיספסתי 🙏

אשמח בבקשה למסר בנושא - כיוון לקריירה?

מה הייעוד שלי ?

(אותו אני צריכה ללמוד ובו אני צריכה לעסוק)

מה עליי לעשות במהלך השנה הזאת - כדי לזכות ליישוב הדעת? להחלטיות/פוקוס/הסרת מיסוחים וחיבור לאני, להארה....

המון תודה ❤

וכמובן שנה טובה ומבורכת לכולם.

מגי יקרה, שנה של המשך סיפוק ומשמעות. תבורכי בכל מה שאת חפצה בו. ותודה על הפורום היקר שקיים בזכותך ובזכות האנשים הטובים שבו.

Avatar
shemmesh
Member
Members
פוסטים שפורסמו: 125
הצטרף ב: 28/1/16
sp_UserOfflineSmall לא מחובר
44
09/9/18 - 5:45
sp_Permalink sp_Print

מגי אדם אמר

shemmesh אמר
 
קיבלתי השבוע טיפול במגע מחבר, שפתח לי ערוצי אנרגיה בגוף, הרגשתי שהגוף שלי פתוח אבל שיש לי חסימה גדולה מסביב ללב, כמו מחוך שסוגר אותו בפנים וגם מקשה על הנשימה.. אין לי משהו ספציפי שאני יכולה להצביע עליו, אבל אני כן מרגישה את זה ביום יום שלי.. ואני מניחה שזה עניין של העלאת המודעות להתבונן בזה ולשחרר..  השאלה שלי היא מה יכול לעזור לי לשחרר את זה? 
 

היי שמש, קיבלת את הבופאלו, העשיר, הנדיב, המחובר לשפע. הבופאלו הוא המקודש בין החיות כולן. מבטיח כי תפילותינו נענות. מסמן זמנים טובים, יציבות, הגנה, הכרת תודה. מזמין אותנו לנהוג בשלווה. לכבד את הקצב הטבעי של החיים, של עצמך ושל זולתך. להתנהל מתוך אמון הבא ממלאות. מכיוון שהגיע כמסר לשאלה מאד מסויימת, נראה לי שהוא אומר שאת צריכה פשוט להיפתח אל כל הטוב שכבר קיים ופשוט להתעלם ממה שנראה לך שאין. להאמין בעושר הנפשי, הרגשי, המעשי, המסוגלות הקיימים בך כבר עתה. להתמיר את מה שלא יהיה שגורם לאותה חסימה - למקור של עושר, בדיוק כמו שהבוץ הוא שמביא את פריחת הנרקיס והדשן או שמזין את הירקות. להתמיר במחשבתך את כל מה שמרגיש לך כחוסר - להתבונן בו כעושר. להכיר תודה על כל הטוב שכן קיים, לראות כי כוסך הטובה מלאה עד גדותיה, את עצמך מלאה בהמון טוב ויש לך כל מה שצריך. ובעיקר, להתנהל בשלווה, לדעת כי את מוגנת ויש לך כל מה שצריך, ויותר.   

וואו מגי.. זה כל כך מורגש לי בתקופה האחרונה. בדיוק זה.  האנרגיה הזאת של שפע. זה בא אלי מהרבה כיוונים. מתנות מבני משפחה. עבודה טובה וגמישה. יציבות בחיים. זוגיות עם חבר טוב. שלווה. יחד עם זה שאני מודה על מה שיש, בכלל שמה לב אליו ומקבלת את זה בשמחה.   סבתא שלי פתחה קבוצת ווצאפ שבה בני המשפחה משתפים ואומרים תודה על דברים טובים- שקורים להם, שיש להם,  מאחרים ושבעצמם. וזה מזכיר לי. לומר תודה על מה שיש לי, על דברים שאולי אחרת הייתי מקבלת כמובנים מאליהם ונופלת למחשבות שליליות.  גם העניין של שלווה וקצב איטי הוא משהו שממש הבנתי בתקופה האחרונה.. שאין לי לאן למהר.. בסך הכל החיים הם זמן להעביר עד המוות. וזה מחזיר אותי לרגע, לכאן ועכשיו, אם המחשבות שלי רצות קדימה למה אני אעשה.. מה אני צריכה לעשות.. מה אני רוצה לעשות..  ולפעמים יכולות להיות לי מחשבות אובססיביות על זה.. והקצב האיטי קשור גם להחלטה מודעת שקיבלתי להאט קצב בבחירות מסויימות.. להשתהות.. לתת לעצמי להתבונן בדברים במקום לקפוץ למים ולהגיב.  כנראה שאני על דרך נכונה, ומה שהרגשתי מסביב ללב שלי רק אומר לי להמשיך.. לשחרר עוד.. להודות עוד, להאמין, לראות כמה טוב יש. גם השבת קיבלתי מסר כזה. שאנשים הם טובים, העולם טוב, ומה שיכול להראות לנו כרע באדם אחר בא מהמורכבות האנושית, הקושי לגשר על ראיית עולם וחוייה אחרת משלנו. 

ועוד משהו- בסינסטרי שלי השנה יש ירח בשור ואופק סרטן.. 

Avatar
leoleo
Member
Members
פוסטים שפורסמו: 265
הצטרף ב: 21/8/11
sp_UserOfflineSmall לא מחובר
45
09/9/18 - 9:18
sp_Permalink sp_Print

מגי אדם אמר

leoleo אמר
אשמח למסר/ הכוונה לגבי מקום עבודתיtuzki_2013_21

היי לילו, קיבלת את הסמור הפיקח. מרגל, נחבא, מתוחכם. מלא יצירתיות וכוח המצאה. לא מגלה את תוכניותיו. שנון. חשאי. יודע לרדת לעומק הדברים. רואה את החבוי והנסתר, את מה שמנסים להסתיר ממנו. מבין תחבולות ואסטרטגיות. מה נחבא מאחורי הדברים. יודע מי הוא, מיהם האנשים שלו ומי האוייב. במי לתת אמון ובמי לא.
זה כל כך נשמע לי מה שקורה לעיתים במקומות עבודה! דורש ממך להיות פיקחית, לדעת מי בעדך ומי לא, וזה בסדר לא לספר הכל ואפילו לנהוג קצת בהעמדת פנים לעיתים על מנת לגלות סודות חשובים או עניינים הנוגעים לך שלא מספרים לך. ואז לעשות הערכת מצב מתוך מקום של מי שיודעת. לא להיות תמימה ונאיבית, אלא עמוקה וחריפה. לאסוף מידע, לא לחכות שמישהו יסביר לך או יגיש לך אותו. לשמוע אך לא לספר. לאסוף מידע אך לא לחשוף את הקלפים שלך עצמך. ואם את עושה טוב למישהו - הקפידי שיהיה מתן בסתר. לא להכריז בקול.
הסמור מבקש ממך לגלות את מה שמתחת לפני השטח, והגילויים הללו יבהירו לך מהי הדרך הנכונה ביותר. להיות ישרה כלפי עצמך הוא הדבר החשוב.
ב ה צ ל ח ה flower5_png

  

אני פשוט נדהמת מהדיוק של התשובה!!!

זו בעצם הייתה מהות השאלה שלי. אני כרגע במשא ומתן עם המנהלת שלי לגבי המשך תנאי העבודה שלי (לא שכר) והקלף עונה במדויק על המצב בו אני נמצאת.

היא טיפוס מאוד מניפולטיבי וצריך לשקול כל מילה וכל דפוס התנהגות איתה, ככל שנותנים יותר- היא מנצלת יותר וצריך לשים גבולות ברורים מאוד.

שקלתי לתומי לתת מעצמי משהו נוסף, למרות שידעתי שזה יכול לבוא לרעתי והתשובה שלך חיזקה את מה שהרגשתי.

התחברתי מאוד גם למתן בסתר משום שהעבודה כוללת צוות שלם.

 

תודה רבה רבה מגיheart3_png

שתהיה שנה טובה ופוריהflower6_png

Avatar
avi88
Member
Members
פוסטים שפורסמו: 52
הצטרף ב: 18/8/14
sp_UserOfflineSmall לא מחובר
46
09/9/18 - 9:55
sp_Permalink sp_Print

מגי אדם אמר

avi88 אמר
 
אני מתחיל תהליך של הורות משותפת עם מישהי, אנחנו בתחילת הדרך ורציתי לדעת האם נצליח.
 

שלום אבי, איזה פרוייקט חשוב! וקיבלת את השועל. הרואה ואינו נראה. מציע לך לראות הכל, לשמוע הכל, לדעת הכל - אבל להיות מתחת לרדאר. לא להפגין יותר מדי נוכחות, יותר מדי דרישות. לנהוג בצניעות וללמוד דרך התבוננות באחרים ולא דרך שאלות. השועל עירני אך אינו לחוץ. יודע להתחבא מבלי שיראו אותו אבל גם חיה משפחתית. אוהב את השבט שלו, משתף את המשפחה במידע שאסף. יצירתי מאד. יודע ללבוש כל דמות נחוצה, יש לו דמויות רבות. יודע איך גם להיות גם לא להיות במקום שהוא נמצא בו. 

איכשהו, ההנחייה של השועל העדין נשמעת לי מתאימה להפליא לנושא עליו שאלת. להיות שם מבלי ללחוץ. לקלוט כמה שיותר מידע, לראות ולשמוע, והרבה פחות לדבר.  flower7_png  

תודה רבה!

זה נשמע חיובי, אני לא לוחץ מכיר לאט לאט, מתעניין. וגם הצד השני משדר ואומר שהכל יהיה בקצב שלו.

שנה טובה!

Avatar
alina
חבר
Members
פוסטים שפורסמו: 1005
הצטרף ב: 17/11/10
sp_UserOfflineSmall לא מחובר
47
09/9/18 - 13:41
sp_Permalink sp_Print

צריכה לחשוב איך לעשות זאת.. לשתוק נושא בעייתי אצלי חחח

תודה רבה מגי ושנה מעולה לך ולמשפחתך❤️

Avatar
jethra
Member
Members
פוסטים שפורסמו: 144
הצטרף ב: 14/8/16
sp_UserOfflineSmall לא מחובר
48
09/9/18 - 13:44
sp_Permalink sp_Print

מגי אדם אמר

jethra אמר
הי מגי, אשמח לקבל מסר והדרכה לגבי התפתחות בתחום המקצועי שלמדתי אותו והתמחיתי בו השנה. מרגישה מאד חסומה ומעוכבת בתחומים הקרובים ללבי (ובפרט במקצוע זה ובפרוייקטים של כתיבה שעוסקת בהם כבר זמן רב),  בקיצור כיצד לפרוץ את החסימה או להתמודד אתה, כיצד להתפתח בתחומים הנ"ל.  
 

היי ג'הטרה, קיבלת את הלטאה בתשובה לשאלתך. הלטאה מנחה אותנו לחלום, לעשות מדיטציה, לחכות להשראה. לא לפעול, לא לזוז יותר מדי, לא להסעיר את הגלים. חיה עתיקה. מדברת על מסרים הבאים בחלומות. לכתוב את חלומותייך. לכתוב חוויות הבאות במדיטציה. לא להיות מטרתית ויעילה אלא קשובה ושקטה. להבין סמלים. הלטאה גם אומרת להתחבר לקונדליני, מה שאומר אולי לעשות יוגה. תרגילי נשימה. את אומרת שאת מרגישה חסומה ומעוכבת, והלטאה אומרת - אולי את מבלבלת את עצמך? מסבכת את עצמך ביותר מדי מחשבות במקום פשוט להיות ולהסתכל בשלווה? להפעיל את הדימיון. לישון יותר. לישון הרבה. לאפשר ללחצים להשתחרר דרך חלומות. 

שנה טובה!  

 

הי מגי, תודה רבה על התשובה! קלף מעניין והנחייה מפתיעה! אני נוהגת לרשום חלומות, עושה תרגילי תנועה ונשימה  ואשמח מאד לישון הרבה (תקופה של אינסומניה...).

חיבור פנימה, והקשבה לדמיון ומסרים של חלומות כדרך להתפתח - אוהבת את ההנחיה הזאת. ביחוד האימאג' של לטאה הרובצת בשמש  המדברית ומניפה את פלג הגוף העליון מעט למעלה מושך אותי. כנראה באמת זקוקה לזה.

 

תודה רבה לך ושנה טובה והלוואי וכל חלומותינו יתגשמו לברכה!

Avatar
Lee
חבר
Members
פוסטים שפורסמו: 1592
הצטרף ב: 13/12/12
sp_UserOfflineSmall לא מחובר
49
09/9/18 - 15:06
sp_Permalink sp_Print

תודה גדולה גדולה, מגי! שנה טובה.

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
פוסטים שפורסמו: 9103
הצטרף ב: 10/10/10
sp_UserOfflineSmall לא מחובר
50
09/9/18 - 15:15
sp_Permalink sp_Print sp_EditHistory

תודה רבה לכולם על כל הפידבקים!! זה חשוב ומשמעותי בשביליheart3_png

קשת ונופית - כתבתן קצת מאוחר, אבל מן הסתם יהיה סשן נוסף בחגים ואנסה אז לענות לשאלות שלכן. 

cute-whale_pngחיבוק ושנה טובה!

Avatar
mares_nest
Member
Members
פוסטים שפורסמו: 973
הצטרף ב: 09/9/11
sp_UserOfflineSmall לא מחובר
51
09/9/18 - 17:09
sp_Permalink sp_Print

מגי אדם אמר

היי מארסט, קיבלת את הצב הסבלני, העתיק, החכם מאד, קיים מששת ימי בראשית. בואי ננסה ביחד לראות כיצד הוא עונה לשאלה שלך. הצב שומר על פרטיותו ועל ביתו, עוסק בעניינים שלו ואינו מתערב בענייני זולתו. האם הוא מרמז פה על עבודה בבית? עבודה פרטית שאת עושה אותה בעצמך מתחילה ועד הסוף? הצב גם סבלני מאד - האם הוא מתכוון שעלייך לחכות בסבלנות לדבר המתאים שיופיע או שהוא מדבר על עבודה הדורשת סבלנות רבה? זה חומר לך לחשוב עליו. בנוסף לכך הצב מכיר את כל סודותיה של אמא אדמה, מבין בפרחים ומזהה צמחים זעירים ביותר - האם זה מתקשר למשהו מהכישורים או הכיוונים המקצועיים שמתאימים לך? ובכל מקרה, הוא אומר לבנות בית, לטפח את סביבתך הקרובה, ללכת לאט ולא בסערה. הצב גם אינו יודע מהו שקר או תיחמון, אינו מרבה לדבר, אינו מחפש לשתף ולהשתתף. אמיתי מאד. כלומר, יהיה עלייך לעשות משהו שהוא לגמרי לגמרי את, לא קשור בעבודת צוות או מה.

והייתי אומרת אולי גם להתבונן סביבך, בחדר שלך, בבית בו את גרה, בספרים הנמצאים על המדפים שלך - נסי לראות מה שם מרמז לך. מה שם מסמן לך מהו הכיוון הנכון.

flower6_pngflower5_pngflower4_pngflower2_png    

היי מגי,

תודה

זה ממש מתחבר לי לאיטיות שהתפתחה אצלי בנושא העבודה,
פעם היתי מוצאת עבודות מהר וזורמת איתן כמו שהן בלי לחשוב בכלל מה מתאים לי
רק הפעם זה מתחיל לתפוס כובד מסוים, לא יכולה עוד להתפשר, חייבת למצוא משהו שממש מתאים לי
ולא שאני מתאימה את אצלי אליו. אני בוחרת ממש בקפידה מה מתאים לי ולא מוכנה לשנות את עצמי בשביל אף אחד
אולי גם זה מכוון לכיוון של פרילנס.. יכול להיות

Avatar
Esteban
Member
Members
פוסטים שפורסמו: 161
הצטרף ב: 01/3/11
sp_UserOfflineSmall לא מחובר
52
10/9/18 - 3:14
sp_Permalink sp_Print

מגי אדם אמר

Esteban אמר
 
 אשמח לקבל מסר והדרכה כללית לשנה הקרובה , גם יומהולדת לפני כמה ימים וגם אוטוטו עומד להפוך לאבא :-) 
 

היי אסטבן, שיהיה בשעה טובהcute-owl_png

קיבלת את הינשוף החכם, היועץ האולטימטיבי. מבחין היטב בכל מרמה וזיוף. הוא מציע להיות השנה חשדן וחריף. להתייעץ עם אנשים חכמים. לנהוג באסטרטגיות מפורטות ונבונות, לא להגיב אוטומטית אלא להיות שקול ולדעת מדוע אתה אומר או עושה דבר. לשים לב למסרים הבאים בחלום. לא לחשוש להיות ער בלילות (עם תינוק חדש, נו...) לשים לב לכוונות שמתחת לפני הדברים. להיות מחושב במילים, הבעת רגשות. פשוט לא להיסחף.   

היי מגי , 

תודה !! 

זה נשמע אחלה כיוון להתפתחות .

זה מעניין שכתבת לא לחשוש מהלילות כי זה באמת משהו שמעסיק אותי בחיים (והנה עכשיו אני כותב ב3:00 לפנות בוקר) . 

חייב לציין שזה אפילו משמח אותי להעצים את היכולות האלו והן בעיני מאוד חשובות שעוזרות  להגיע פתרונות ולהסיר מכשולים ולקבל החלטות ממקום נכון שמבין את המצב לעומק שלו .

 

שנה טובה ומתוקה לכולם

Avatar
Lee
חבר
Members
פוסטים שפורסמו: 1592
הצטרף ב: 13/12/12
sp_UserOfflineSmall לא מחובר
53
30/11/18 - 13:51
sp_Permalink sp_Print

מגי, מתאים לך לעשות קריאה לחנוכה?

אני זוכרת שכתבת שזה זמן טוב

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
פוסטים שפורסמו: 9103
הצטרף ב: 10/10/10
sp_UserOfflineSmall לא מחובר
54
30/11/18 - 23:32
sp_Permalink sp_Print

רעיון טוב, לי. אפתח אשכול

אזור זמן של הפורום:Asia/Jerusalem

הכי הרבה משתמשים מחוברים בו-זמנית:265

מחוברים כרגע:
9 אורחים

נמצאים כרגע בעמוד זה:
1 אורחים

המשתתפים ביותר:

Morgan: 2488

ara33: 2285

יגאל: 1813

Lee: 1462

kafe: 1115

Sol: 936

החדשים ביותר:

Aviv

shemesh1

yanki

Noa134

avivit232

ELLA

סטטיסטיקות:

קבוצות:1

פורומים:1

שרשורים:3556

פוסטים:40547

 

סטטיסטיקות:

כמות אורחים שהשתתפו: 174

כמות חברים: 89

כמות עורכים: 1

כמות אדמינים: 1

אדמינים:אורי אדם

עורכים:מגי אדם

    

Comments are closed.