Avatar

שלום אורח, באפשרותך להירשם או להתחבר

sp_LogInOut התחברות sp_Registration הרשמה

הרשמה | איבדת את הסיסמה?
חיפוש מתקדם

— באיזה פורומים —
— Match —

— אפשרויות פורום —

יש להקליד מילת חיפוש באורך של 3 עד 84 אותיות.

sp_Feed עדכוני RSS לשרשור sp_TopicIcon
שבתאי נכנס וימצא במזל גדי 3 שנים
Avatar
חיים ש
Member
Members
12/11/17 - 10:18
חבר מאז: 04/12/10
תגובות בפורום: 943
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

הכניסה האסטרולוגית הבאה עליה אני כותב היא כניסתו של כוכב שבתאי ממזל קשת למזל גדי.
המעבר ממזל המרחיב דברים למזל המצמצם אותם עושה טוב לכוכב שבתאי שליט מזל גדי, כאשר הוא במזל קשת הוא בוחן את כל אותם דברים שאנו רואים אותם כרחבים, נושאים כמו קיצור קייבה כתוצאה מהשמנת יתר.
כאשר שבתאי עובר לגדי הוא בוחן את הצימצום עצמו, האם הוא נכון או לא, המשך ההתקדמות שלו במזל גדי לאחר המעבר מעביר אות הנושאים להתמקדות באחריות, והכל נעשה כבד ,מקשה ומאתגר.

במפה המוצגת כאן של כניסת שבתאי למזל גדי מעל איזור ישראל ובמקרה הזה : תל-אביב, יש דבר מעניין, האופק באותו הזמן מצוי מעל תל-אביב במעלה 00:09 של גדי וכמובן השבתאי במעלה 00:00 של גדי אבל בבית 12 ולא 1, בפועל שבתאי יכול להיות בבית 1 ואו על האופק עצמו ממש באם המפה היא מעל אזורים אחרים בארץ ולא מעל תל-אביב, הוא כל-כך צמוד לאופק שכל תזוזה מעבירה אותו מבית 1 לבית 12.
לכן יש קושי לנתח אות המפה הקיימת מעל ישראל והנתונים עשויים להשתנות ממקום למקום בארץ.

עצם המצאותו של שבתאי על האופק עם הכניסה למזל גדי מדברת על נושאים של תדמית, התדמית של המדינה 3 השנים הקרובות מתאריך ה20/12/2017 ועד ה17/12/2020.
מזל גדי הוא מזל של שליטה וכן כל נושא של שליט ותדמית עולה כאן ונבחן כאן, לדוגמה העולם רואה את ישראל ככובשת את שטחי יו"ש, והשבתאי בוחן ומאתגר את התדמית הזו אל מולן העולם.
בבית 1 מזל גדי מצוי הירח שליט בית 7 בית של האויבים הגלויים של המדינה, הירח צמוד כוכב פלוטו שליט בית 11 של מפה זו בית הידידים, למעשה עולות כאן שתיי אפשרויות האחד שותפים נ[ירח שליט בית השותפים בית 7] וידידים [פלוטו שליט בית 11] בוחנים אותנו [מזל גדי], ואפשרות שניה אוייבים של ישראל [ירח שליט בית 7] יוצרים קשרי ידידות [צימודות ירח לפלוטו], ויתכן ואנו מדברים על קשרים עם סעודיה, אלה שהכל נבחן תחת השפעת השבתאי שיעבור במזל גדי ובעיקר כאשר הוא יצור צמידויות לירח ולפלוטו.
כל נושאי הכיבוש יהיו מודגשים בתקופה זו, יתכן ונראה ניסיון ללכת להסכם שלום ואף לדרישה כי ישראל תיסוג משטחי יו"ש, אלה שיתכן וישראל תציג גישה חדשה האומרת כי ערביי הארץ מהאסלם והנצרות הם צאצאי כובשים , שכבשו את הארץ האחד המשני פעמים כאשר בעלי הבית עם ישראל לא היו כאן ולכן הם , הערבי אינם בעלי הבית ואינם בעלי זכות למדינה בתחום הארץ.
המהפך המחשבתי הזה קשור לזווית 90 מעלות שיוצר האורנוס בבית 4 בית של הזיכרון וההיסטוריה של הארץ והעם כאן.

מבחינת תנכית יתכן ואנו נכנסים לאותה התקופה עליה דיברו הנביאים ובעיקר יחזקאל, על כך שהעמים בעולם ידרשו את ירושלים ממדינת ישראל אך לא רק, כאשר השבתאי יצמד לכוכב פלוטו תהה נפילה כלכלית בכל העולם, בזמן שבישראל תהה יציבות ככלית, הדבר יגרום לכך שדברי הנבואה על בואם לשלול שלל ממדינה קטנה זו תצריך נפילה כלכלית גדולה ממש ביתר מדינות העולם.
והכוונה לבקש את ירושלים תהה רק הסיבה לבוא לכן ככובשים על-מנת לעשות שימוש באוצרות טבע המצויים בחזקת ישראל יתכן הגז שנמצא בים ויתכן גם נפט שעתיד להמצא גם.
המצאות הנפטון בדים בבית 2 לא רחוק מכירון בבית 3 מזל דגים מדבר על דבר זה כתרוץ.
כאשר שבתאי יתקרב לסיום המצאותו במזל גדי באצמע דצמבר 2020 נראה צמידות בין שבתאי ,צדק, פלוטו, וירח, באותו זמן ארה"ב תהה בעיצומה של מערכת בחירות שיתכן ותעלה דמות נשית למעמד של נשיא או להתקרבות לתפקיד נשיאה, אלה שיש היסטורה של זמנים עגולים בארה"ב בעיקר כאשר שבתאי וצדק נפגשים באותו זמן של בחירות, תחת השםעות אילו של שבתאי וצדק ראינו א מותם של מנהיגים ואו את הנסיון להתנקש בהם ואו לא סימו את תפקידם בשל מחלה והם: לינקולן, נרצח, גיימס גארפילד
נרצח, וויליאם מקנלי נרצח, פרנקלין רוזוולט נפטר ממחלה, גון קנדי נרצח, רונלד רייגן ניצל מהתנקשות,
הערה לגביו הוא היה מקושר באסטרולוגית שהזהירה אותו והוא הסתגר כ3 חודשים מבלי לצאת בבית הלבן באותו זמן] במקביל בעולם נרצח נשיא מצרים אנואר אסעדת תחת השפעות שבתאי וצדק במזל מאוזניים, זמן הבחירות של שנת 2000 לא יצרה השפע של שבתאי וצדק על מערכת הבחירות אז בגלל שצדק החל להתרחק כדי 10 מעלות ויותר משבתאי באותו זמן, במערכת הבחירות של שנת 2020 כן תהה השפע, ולכן מי שיבחר אז לא יסיים את תפקידו כנשיא, גם 1960 היו השבתאי והצדק צמודים במזל גדי כמו בשנת 2020, הרקע לרצח קנדי אז היההניסיון של קדני לסיים את מלחמה בדרום אסיה ולהחזיר את הצבא חזרה לארה"ב מהמלחמה, אז חברו גורמי כוח העוסקים ביצור אמצאי לחימה בדרום אסיה יחד עם יצרני נפט ואנשי מפייה בכדי להסיר את הנשיאשהיה גורם מפריע להם, התואה לאחר מכן הייתה התגברות הלחימה שם מצד הגורמים המעוניינים להרוויח כסף רב ממלחמה זו מצד אחד ומצד שני המפייה יתצרה מסלול של יבוא אופיום מאותו אזור בעולם, יצור ששימש בהמשך גם לחברות הטרופות, כתרופות משכחי כאבים, ונכון להיום שנים לאחר מכן הנשיא טראמפ בחר להלחם בטרופות אילו שהם ממכרות ומביאות למותם של 200 אלף אנשים בנשה בארה"ב.
באם טראמפ יבחר גם ב2020 הוא לא יסיים את תפיקו על רקע זה כאפשרות.
בכל מקרה מי שיבחר באותה התקופה לא יסיים את תפקידו על רקע צבאי או כל רקע שמזל גדי מדבר עליו.
בהמשך לאפשרויות על-פי התנך יתכן ונראה דמות במדינת ישראל שעולה לשלטון דמות ברמה התנכית עליה מדברים הנביאים , על אחרית הימים, גם הנושא של ברד של סלעים משמים, אבני אלגביש עליהם דיבר הנביא יחזקאל, אותם אבני אלגביש שיו גם מכת ברד במצריים העתיקה, הסיבה היא מפגש שבתאי עם פלוטו במזל גדי בשנתיים הקרובות, הדבר גם מתחבר לנושא כוכב ניבירו או בשמו המוכר כוכב X עליו מדברים מאז שנות החמישים של המאה הקודמת, ואף הותיקן בנה טלסקופ מיוחד לעקוב אחר תנועתו, ובשנים האחרונות מעצמות העל בנו בונקרים תת קרקעיים במרכז המדינות על מנת להעביר לשם את כל המקורבים על מנת להצילם מפני קטסטרופות אפשריות בשל מעבר כוכב ניבירו שהוא גדול מכדור הארץ פי 5,
על כוכב ניבירו מדברים גם בספר הזוהר כגורם שגרם לאסון המבול בתקופת נח.

על כל פנים, אני ניהיה עדים לתופעות אסטרונומיות שישפעיו על כדור הארץ בצורות שונות.
בעולם הרפואה נראה נושאים הנוגעים לשיניים, עצמות, ועור, הזדקנות והתוצאות הנלוות לכך, בעיקר נראה עליה במחלות עור יתכן סרטן העור כתוצאה מעליית הקרינה [כוכב פלוטו]אבל גם את ההתמודדות מול מחלות עור אילו [שבתאי] ואף ריפוי מהם כאשר צדק יכנס למזל גדי, או צורך גדול יותר לעסוק בחיפוש אחר תרופות במחלות אילו כאשר צדק ימצא בגדי.

על כל פנים התקופה של 3 השנים הקרובות תהה מאד מאתגרת מעניינת לכל האנושות.

 

astro_w2gw_1_1.75329.14656.png

sp_PlupAttachments קבצים מצורפים

כל אדם שופט את האחרים

לפי איך שהוא רואה עצמו

Avatar
ara33
חבר
Members
12/11/17 - 10:38
חבר מאז: 07/4/11
תגובות בפורום: 2739
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

וואו חיים איזו השקעה

תודה רבה

Avatar
חיים ש
Member
Members
19/12/17 - 19:17
חבר מאז: 04/12/10
תגובות בפורום: 943
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מחר שבתאי עובר ממזל קשת לגדי ויום לאחר מכן השמש עוברת אף-היא מקשת לגדי. 

מעברה של השמש ביום חמישי מתחיל לא רק את השפעות מזל גדי אלה גם את מפת החורף הצפוי למדינה בתקופה של 3 חודשים הקרובים, ועל כך באשכול אחר.

כל אדם שופט את האחרים

לפי איך שהוא רואה עצמו

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
20/12/17 - 9:38
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 9206
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

שבתאי שב לביתו ביחד עם השמש. נחמד. ליווי מלכותי. 

יימצא בגדי מ-20 לדצמבר 2017 ועד 21 למרץ 2020, שבו ייגע לראשונה בדלי. יחזור לרטרו וייכנס סופית לדלי החל מ-16 לדצמבר 2020. אכן, 3 שנים בדיוק. טוב לו שם. 

בדלי ישהה מ-17 לדצמבר 2020 וייכנס לדגים ב-8 למרץ 2023 - שנתיים ורבע. 

איזור הזמן של הפורום: Asia/Jerusalem

מקסימום משתמשים שהתחברו במקביל: 265

כרגע און-ליין:
8 אורחים

כרגע נמצאים בעמוד זה:
1 אורחים

המשתמשים המובחרים:

Morgan: 2488

ara33: 2285

יגאל: 1813

Lee: 1462

kafe: 1115

Sol: 936

סטטיסטיקות של המשתמש:

אורחים שכתבו: 174

מספר חברים: 89

מאשרים: 1

מנהלים: 1

סטטיסטיקות של הפורום:

קבוצות:1

פורומים:1

שרשורים:3556

תגובות:40547

המשתמשים שנרשמו לאחרונה:

chanine28, Liberty, shelly, Aviv, shemesh1, yanki

מאשרים:מגי אדם: 8175

מנהלים:אורי אדם: 33

    

Comments are closed.