שלום אורח, באפשרותך להירשם או להתחבר

sp_LogInOut התחברות sp_Registration הרשמה

הרשמה | איבדת את הסיסמה?
חיפוש מתקדם

— באיזה פורומים —

— Match —

— אפשרויות פורום —

יש להקליד מילת חיפוש באורך של 3 עד 84 אותיות.

No permission to create posts
sp_Feed עדכוני RSS לשרשור sp_TopicIcon
סולר ריטורן 2018
Givguv
Member
Members
28/7/18 - 14:56
חבר מאז: 11/1/17
תגובות בפורום: 716
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

תודה רבה לכל מי שהגיבו בשנה שעברה flower6_pngcute-critter_png

אלינה וסול - קלעתן בהרבה דברים - השנה עמדה בסימן מאמץ יצירתי (בתחום חדש שלא היה מרכזי בעבר) כדי ללמוד בחו"ל. במקביל, בחצי השני של השנה - קידום במקום עבודה ועבודה אינטנסיבית גם שם. [קודם כתבתי המון ואז הדף נתקע ומחק את הכל. שכחתי לשמור embarassed]

בעוד חודשיים אני מתחילה ללמוד בחו"ל (טפו טפו, צריך עוד כמה דברים בירוקרטיים). עד לא מזמן היו הרבה מתחים ואי ודאות, אבל הדברים הסתדרו. 

מה אתם אומרים על השנה הקרובה? אשמח לשמוע כל רעיון שעולה לכם מהמפה tuzki_2013_12

תודה מראש לכל המגיבים tuzki_028

SolarReturn2018.png

sp_PlupAttachments קבצים מצורפים
Givguv
Member
Members
28/7/18 - 15:20

אני מצרפת גם את מפת הלידה עם הסולר ריטורן כטרנזיטים (יש צמידויות לדרקונים הלידתיים, האופק, יופיטר, ונוס וכו').

Natal_SolarReturn2018.png

ara33
חבר
Members
28/7/18 - 16:26
חבר מאז: 07/4/11
תגובות בפורום: 3681

גבגוב בהצלחה

שימי לב שהאופק סרטן והירח בבית 5 צמוד ליופיטר זה ממש מגדיר את הנסיעה שקשורה ליצירה ,מדהים והצמידות הזאת יושבת על בית 4 של המפה הנטלית....מאלף

מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
28/7/18 - 17:13
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 12323

אכן שנת מפתח. עצם היות הירח (שהוא גם שליט האופק) בעקרב אומר שזו שנה שהרבה דברים מיותרים מסולקים. שנת פסח. אם זה מערכות יחסים שאני לא צריכה אותן יותר, דפוסי התנהגות שישנם בי ומיצו את עצמם, כל מיני רגשות וזכרונות שאני סוחבת - ואם זה סילוק ממשי של חפצים ובגדים, ספרים ורהיטים שלא אזדקק להם יותר. כל שמיצה את עצמו מסולק אחר כבוד ויוצא החוצה. 

מצד שני מה שאמרת שאת הולכת ללמוד בחו"ל מרומז בצמידות של הירח ליופיטר. וזה יהיה הרבה יותר משמעותי ואמיתי ונכון לך ממה שאת חושבת, בכל הרמות. מאחר וזו שנה עקרבית-קשתית, היא נוגעת באמת הכי נקייה שבאדם. השילוב הזה הוא שילוב החושף את האמת הפנימית. בנוסף פלוטו מול מרקורי יוצר ממש מהפכה בראש וחשיבה חדשה, עמוקה, נכונה לך יותר.  

האופק בסרטן אומר דרשני. יש להניח כי עם סאטורן מול האופק (ועל ראש הדרקון בטרנזיט) תעשי השנה שלום עם ההורים ועם זכרונות הילדות, שזה דבר חשוב ונחוץ להתפתחות של כל אדם. ברגע שבו אנחנו מבינים שלא אמא-אבא אשמים בזה או ההוא אלא קיבלנו את ההורים והתנאים ואת מה שהיה הכי נכון לנו. ומבינים שענייננו הוא מה אנחנו עושים עם החוויות הללו ואיך אנחנו מגדירים אותן לעצמנו, אז החיים מתחילים לקרות באמת. כשמפסיקים להאשים ולקטר ההתבגרות מתרחשת. 

אינני יודעת איפה את בחיים שלך בתחום הזוגי, אבל בונוס הצמודה לאופק הטבעי, ביחד עם סאטורן על הראש יש הבטחה. אם ייכנס קשר, הוא יהיה רציני ומכוון ליצור משפחה, ולא עוד רומן. ואם את כבר נמצאת בקשר יציב, הוא יתקדם לשלב הבא.  

בסך הכל לא הייתי מגדירה את השנה הזו כטובה או קלה אלא כחשובה. מפתחת. דורשת. מנקה. אמיתית. מכינה את הקרקע לשנים שיבואו. 

מצטרפת לארה - בהצלחה גיבגוש. flower2_png

Givguv
Member
Members
29/7/18 - 2:30

ara33 אמר
גבגוב בהצלחה

שימי לב שהאופק סרטן והירח בבית 5 צמוד ליופיטר זה ממש מגדיר את הנסיעה שקשורה ליצירה ,מדהים והצמידות הזאת יושבת על בית 4 של המפה הנטלית....מאלף  

תודה ארה laugh

את יכולה להסביר למה התכוונת בסוף - שהצמידות יושבת על בית 4 נטאלי? (לא הבנתי את הקשר למה שרשמת לפני כן). embarassed

Givguv
Member
Members
29/7/18 - 2:39

מגי תודה רבה cute-bunny_pngflower2_png

את צודקת, זה נכון, ואני מרגישה עד כמה זה נכון ומשמעותי.

שאלה: איך את רואה את שלושת הבי-קווינטייל 144 שבסולר? (שמש-מארס, ונוס- סטורן, ונוס-נפטון).

cute-sheep_png

מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
29/7/18 - 4:02

נהדר. זויות של גילויcute-owl_png

ara33
חבר
Members
29/7/18 - 11:00

הצמידות של הירח צמוד יופיטר בסולר יוצאת בעקרב שזה בית ארבע שלך במפת לידה

(הטבעי של הירח) זה מחזק את התכונות שלו יופיטר קשור למסעות והמיקום הזה מחזק את הצמידות שלו לירח 

Givguv
Member
Members
29/7/18 - 14:30

ארה,

כבית 4 הסרטני, הבנתי. וגם יופיטר מוציא את תכונותיו במלואן בסרטן, שם הוא נעלה. תודה smile flower5_png

מגי,

תודה smile גילוי במובן של הכרה ע"י הסביבה או לימוד של דברים חדשים? starcute-owl_png

אשמח לקרוא מעוד אנשים - גם כאלו שלא יצא להכיר וירטואלית t-happy

alina
מאשר
Moderators
29/7/18 - 15:50
חבר מאז: 17/11/10
תגובות בפורום: 1733

היי.. 

שמש על האופק ומולות לסטורן (שמתקרב לראש דרקון לידתי).. יש פה דרישה לא להתפשר וללכת על המטרה בלי להסס... מה שמעניין בסולר שסטורן עושה 150 לראש.. יש פה משהו שחייב להעשות.. התגייסות.. אז אם זה לימודים בחול שהחלטת שזה יקדם אותך לחלום - אז לימודים בחו"ל בלי קיצורי דרך..

בנוסף אהבתי כירון ב10 (זה גם מתקשר לאלה שציינתי).. שנת התמחות עמוקה עוד יותר.. שנת הוכחה והגשמה..

פלוטו מרקורי גם יכול לתרום למאמץ.. לחקירות, להתמקצעות..

ונוס במולות למרס יכולים להביא תחרותיות ונחישות במקום שתגיע... תצטרכי מרפקים שם כדי להוכיח את עצמך..

מה שבא לעזור כל הטריינים חמודים.. ויופיטר שמנסה להקל.. שימי לב גם שיש אפיפון כאן נפטון פלוטו ירח מרקורי - תני לו לשמור אליך..

מה עוד יכול להיות - כמובן תלוי במה קורה במשפחה - יכולים להיות עניינים או שמחות או הרחבות במשפחה (אולי סביב אחים - מרקורי פלוטו, ירח יופיטר).. יש אולי מצב להכיר בן זוג בחו'ל (שמש ב 12) הכוונה לא ישראלי...

אבל בעיניי הכי חשוב פה שמש סטורן(ברטרו)..

Lee
חבר
Members
29/7/18 - 17:46
חבר מאז: 13/12/12
תגובות בפורום: 1934

שמש ליד האופק תמיד נראתה לי כמו הדבר הפשוט שהיא - אפשרות להתחלה חדשה. המזלות קרדינליים והמעלות הראשונות מדגישים את האפשרות. לא פשוט, אבל הירח מקבל את התמיכה הרגשית שהוא צריך, אולי לא תמיד מהסביבה המידית, אבל מהשורשים. 

והמיקומים של כירון וסאטורן מספרים על לאט אבל בטוח (בטוח אם ממשיכים ביסודיות).

אל תשכחי מקלדת בעברית :-) נתגעגע!  flower5_png

ara33
חבר
Members
29/7/18 - 20:41

אלינה 

"כל הטריינים חמודים"

אימצתי את ההגדרה

cool

alina
מאשר
Moderators
30/7/18 - 10:20
חבר מאז: 17/11/10
תגובות בפורום: 1733

ara33 אמר
אלינה 

"כל הטריינים חמודים"

אימצתי את ההגדרה

cool  

חחח

לאדם סטורני שמרגיש הכי נוח עם דיסהרמניים זויות האחרות זה רק תוספת נחמדה חח

Givguv
Member
Members
31/7/18 - 9:45

אלינה t-happy תודה רבה tuzki_028

באמת תהיתי לגבי העפיפון... (גם בנטאלית יש לי עפיפון עם פלוטו בקודקוד אבל חלק מהאורבים גדולים - כאלה שמגי לא מאשרת laugh).

Givguv
Member
Members
31/7/18 - 9:47

תודה רבה לך LEE heart3_png

לא אשכח, מקסימום אפשר להוריד cute-girl_png

מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
31/7/18 - 18:22

Givguv אמר

באמת תהיתי לגבי העפיפון... (גם בנטאלית יש לי עפיפון עם פלוטו בקודקוד אבל חלק מהאורבים גדולים - כאלה שמגי לא מאשרת laugh).  

כשמדובר במבנה יש להוריד מהאורב של הזוית. (כלומר, אם זה נניח סקוויר, שבדרך כלל מקבל 6+ מעלות - להוריד ל 4+. ואם 150, שמקבל 2.8 מעלות אורב - להוריד ל-2. אם זה טריין או סקסטייל, שמקבלים 4-5 מעלות אורב, להוריד ל-3).

אנסה להסביר למה.

ניתן לדמות מבנה של זויות לכמה אנשים העומדים כל אחד בפינתו ומתמסרים בכדור. כל אחד קולט את הכדור וגם שולח אותו למישהו הממוקם בנקודה אחרת. אם המישהו הזה רחוק מדי, הכדור יתפספס, וכל המבנה יקרוס. 

זאת גם הסיבה מדוע במבנים יכולים להשתתף אך ורק פלנטות, ולא נקודות אנגולריות, אסטרואידים, דרקונים. חייבים שהנקודה תאייש מישהו שמסוגל "גם לתפוס גם לשלוח את הכדור". היינו, גם מושך גם קורן. (נקודות אנגולריות, נקודת מזל או הדרקונים - מושכים אבל לא קורנים. והקרינה-משיכה של אסטרואידים היא חלשה מדי). 

מבין האנגולריות האופק כן שותף במבנה, משום ששם נמצאת השמש, כך שהאופק כמוהו כפלנטה. אבל כל שאר השלוש לא. 

Givguv
Member
Members
02/8/18 - 3:43

תודה מגי flower4_png  אז למבנה עם אורבים גדולים אפשר לקרוא משחק בפוטנציה או כמה חברים משחקים בשכונה עם כדור מאולתר? (אורבים קרובים זה כבר ספורט מקצועי...laugh).

starstar

בימים האחרונים חשבתי לשים את המפה של חזרת ונוס ברגע שיהיה לי זמן, ועכשיו ראיתי את השרשור על ונוסsmile. אז ברוח הדברים אני מוסיפה לכאן את המפה של חזרת ונוס השנה. מה היא יכולה להוסיף? (אלינה, המפה מחזקת את מה שרשמת על שמש ב-12 בסולר?). 

תודה cute-bunny_pngflower2_png

venus_return_2018.png

מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
03/8/18 - 18:47

מפה עם הרבה הבטחה.

אופק מאזניים, ירח בבית 5 ובדגים, וונוס עצמה מול פלוטו ובטריין לירח. שלא לדבר על השמש בשמונה. 

כל מרכיבי האהבה האפשריים נמצאים בה. 5, 7, 8, 12. 

מפה מלאת הבטחה. 

Rubella
חבר
Members
04/8/18 - 11:56
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 1030

גבגוב, 

כתבו לך כבר הכל, נותר רק לאחל לך שנה נהדרת. גם הסולר וגם חזרת ונוס נראות מלאות כל טוב ? יש לי הרגשה שאת תהיי אחרת אחרי השנה הזו ?

Givguv
Member
Members
04/8/18 - 14:47

מגי, שוב תודה לךtuzki_028

ותודה רבה רובלה heart3_png

ולכל מי שכתבו, חיממתן לי את הלבcute-bunny_pngflower8_png

No permission to create posts
איזור הזמן של הפורום: Asia/Jerusalem