Avatar

שלום אורח, באפשרותך להירשם או להתחבר

sp_LogInOut התחברות sp_Registration הרשמה

הרשמה | איבדת את הסיסמה?
חיפוש מתקדם

— באיזה פורומים —
— Match —

— אפשרויות פורום —

יש להקליד מילת חיפוש באורך של 3 עד 84 אותיות.

sp_Feed עדכוני RSS לשרשור sp_TopicIcon
סאטורן ויופיטר נכנסו לבר
Avatar
Rubella
Member
Members
11/5/20 - 9:50
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 861
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

סוג של, נכנסו למפה שלי בכל מקרה.

חשבתי להסתכל על השפעות מעברים בצורה מסודרת, מראש ובדיעבד. אשתף כאן תוך כדי התקופה הזו ואעדכן את השרשור. אתם מאוד מוזמנים להעלות רעיונות וחוויות שלכם.

אני עכשיו במעברי סאטורן ויופיטר על ירח (צמידות) שמש (סקוויר). מגי כתבה פעם על מעברי הגדולים, שבאים לבקר שלוש פעמים, הפעם הראשונה זו הדפיקה על הדלת - ההתרחשות הראשונה לרוב תעיד על אופי המעבר עבורך. בפעם השנייה, אפשר לראות כיצד עבדת או הגבת למעבר הראשון. האם התנגדתי לשיעור או השכלתי ממנו? יש הזדמנות לשנות. המעבר השלישי חותם את השיעור, התוצאה הסופית. מגי, ממש פישטתי את זה אז תסלחי לי אם קילקלתי. 

אני מודעת למעברים האלו, אבל אין לי שליטה על מה שהם יביאו לחיי. כן יש לי את הפריווילגיה לנסות להבין מראש איך לעבוד איתם, להוציא מהם את המקסימום.

מיפיתי את התאריכים של כל אחד מהמגעים ומה חוויתי, כרגע סיימתי את המעבר הראשון (התאריכים זה היום של המגע המדויק):

ירח גדי 48'25 בבית 4 (שליט 10), ושמש טלה 59'29 בבית 7 (שליט 11):

6.2 - סאטורן צמוד ירח. 

מה חוויתי? ב1.1 התחלתי עבודה חדשה אחרי שנתיים שלא עבדתי וחזרתי משנה שוטטות וטיול באירופה. החלטתי להכנס למסגרת, עבודה רצינית, עם תכניות להתקדם הלאה. זמן לשורשים. בעבודה זו תקופת התלמדות והרבה השקעה, חזרתי מותשת כל יום הביתה. עם זאת, נהניתי והקושי היה עבורי מספק. מה שכן, עם כמה שבעבודה הרגשתי טוב, התחלתי להרגיש שאני באפיסת כוחות מול הקושי בבית וספציפית מול אבא שלי. אני זוכרת במיוחד ערב אחד שהלכתי חזרה הביתה אחרי העבודה ואמרתי לעצמי "אני פשוט לא מסוגלת להחזיק את זה יותר". 

22.3 - סאטורן סקוויר שמש.

יום למחרת הוציאו אותי לחל"ת עד ה31 במאי (אבל אין לדעת). יאללה, כמה בכיתי. כמה אהבתי את העבודה הזו והצוות הזה! ממש הרגשתי בקישקע שזה המקום עבורי. איך יכול להיות שהוציאו אותי לחל"ת? אותי ועוד 13 אחוז מהחברה. עם זאת, הבהירו לי שמאוד לא רצו להוציא אותי ויעשו הכל כדי להלחם להחזיר אותי. יום אחרי זה, דיברתי עם ראש צוות שלי לשעבר במקום העבודה הקודם והוא הציע לי לעבוד עבורו זמנית בתקופת החל"ת שלי! בשכר יותר נמוך אפילו ממה שקיבלתי כשעבדתי שם לפני כמה שנים, ועבודה מאוד לא מרגשת. אבל אומרים תודה על כל דבר ולא מרימים את האף. מה הסיכויים שאקבל דבר כזה? איזו מתנה. אמרתי כן, וב2 באפריל התחלתי לעבוד שם. 

14.4 - יופיטר צמוד ירח.

אני בעבודה הזמנית שלי, וקיבלנו אישורים לבונוסים לחודש הזה - אני ממש פרודוקטיבית ומרוויחה אלפי שקלים נוספים למשכורת שלא ציפיתי להם. מאוד מרוצים ממני שם. ב7 במאי אני מקבלת שיחה מהדירקטור בחברה שהוציאה אותי לחל"ת, הוא אומר לי שהם מאוד חיוביים לגבי החזרה שלי. חברת צוות אחרת מספרת לי שממש נאבקים עליי בהנהלה, אני אמורה לקבל תשובה ביום חמישי הקרוב. תוך כדי, הראש צוות בעבודה הזמני אומר לי שאם יאריכו לי את החל"ת אז הם יאריכו לי את החוזה וכך אוכל לעבוד תוך כדי שאני מחפשת עבודה חדשה. לא יאומן שיש לי כזה מזל בתקופה כזו מחוסרת מזל עבור רבים.

 

אז בגדול, אם אני מסתכלת על המעברים הראשונים שלי, ציר 4-10 מופעל בצורה מאוד מובהקת. הקריירה היא זו שמקבלת הכי הרבה פוקוס (ירח שליט 10) והתחושות הקשות בבית (בית 4, ואבא שלי). מעניין שדווקא המכה (חל"ת) הגיעה בסקוויר סאטורן לשמש, ולא בירח. אולי כי השמש באופן מובהק יותר "חיצונית" והירח "פנימי"? אולי גם אופי הזווית, מדובר פה בסקוויר. אני לא רואה בינתיים השפעה על בית 7, שם יושבת השמש. 

דברים נוספים בתקופה הזו, יש לי משיכה עזה לדברים יפים וצורך עז לבזבז כסף. הרשיתי לעצמי קצת, קניתי כמה בגדים ותכשיטים. אבל זה לא מפסיק, אני רוצה עוד. אני מודעת לצורך הזה ועובדת איתו, לא מרשה לעצמי יותר. ונוס גם נכנסה עכשיו לרטרו, מקבלת החלטה לא להוציא כספים שלא צריך בכל תקופת הרטרו. זה לא פשוט :) אני גם בשלבי החזרת הלוואה להורים, העברתי להם תשלום שני וגדול במיוחד. אומרת לעצמי לנקות שולחן, להיות זהירה עם ההוצאות שלי. 

אני אוכלת יותר דברים טעימים, אין לי כוח לשמור. הורדתי 13 קילו בשנה האחרונה. אבל גם כאן, לא משחררת רסן. נותנת לעצמי הרבה יותר אבל גם מתאמנת יותר ודואגת לא להגזים. העליתי רק חצי קילו בכל תקופת הסגר, שמחתי מאוד. 

אני חושבת שאני עובדת בינתיים עם המעברים יפה. אני חווה קושי, אבל מודעת אליו. אני מחליטה להמשיך לעבוד קשה. אני לוקחת את ההזדמנויות שאני מקבלת ומודה עליהן, ומנסה לא להגזים עם "העושר". מה יביאו המעברים השניים? אני מניחה שאם עבדתי נכון אז המעברים השניים יביאו דברים שאוכל להתמודד איתם. אם אקבל כאפה גדולה, אז אולי טעיתי בתפיסה שלי של איך אני מתנהלת עם האנרגיות האלו. מה אתם אומרים על איך שאני מסתכלת על המעברים?

הסבב השני:

14.6 - יופיטר צמוד ירח 

2.7 - סאטורן סקוויר שמש

5.9 - סאטורן צמוד ירח

הסבב השלישי:

23.10 - סאטורן צמוד ירח

29.11 - יופיטר צמוד ירח 

17.12 - סאטורן סקוויר שמש

19.12 - יופיטר סקוויר שמש (מעבר יחיד ומיוחד, לא יחזור עליו וחותם את התקופה הזו יחד עם סאטורן)

מחשבות של לפני הסבב השני - 

אני שמה לב שבין ה14.4 ל14.6 יש לי את שני מעברי יופיטר על ירח ורק הם, אין סאטורן. צופה שהחודשיים וחצי האלו עד תחילת יולי יהיו הממוזלים והטובים ביותר עבורי בתקופה הזו. אם זה נכון,  אני צופה יחזירו אותי לעבודה מהחל"ת ביום חמישי. אומרת לעצמי לתפוס כל הזדמנות בתקופה הזו, לממש את המזל כמה שיותר יחד עם הרבה עבודה קשה ולא לקחת את מה שאני מקבלת כמובן מאליו. אחר כך מתחילת ספטמבר עד סוף נובמבר יש לי פעמיים סאטורן על ירח, אני צופה שזו תהיה התקופה הכי מאתגרת וסוחטת רגשית ושתגיע הקלה כשיופיטר יגע שוב בירח ב29.11. יש משהו יפה בזה שסגירת התקופה הזו נעשית בסקוויר לשמש של יופיטר וסאטורן יחד, בהפרש של שיומיים. עברנו את המסע יחד וסוגרים אותו יחד.

מקווה שכל זה מעניין מישהו מכם! אעדכן את השרשור אחרי הסבב השני, אם יהיה משהו יוצא דופן תוך כדי - ארשום לכם tuzki_024

Avatar
Givguv
Member
Members
11/5/20 - 12:40
חבר מאז: 11/1/17
תגובות בפורום: 719
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

וואוו, איזה סדר ושיטתיות, כל הכבוד o-thumbcute-bunny_png וגם על הכוחות והעבודה (הפנימית והחיצונית). cute-critter_pngflower7_png

לא ממש יודעת להגיד על מעברים. אני מרגישה אותם אבל הם לא תמיד ברורים לי, במיוחד כל עוד הם מתרחשים. אני גם די בטוחה שהם משפיעים שונה אצל כל אחד, גם לפי מפת הלידה, גם לפי הקונסטלציות כולל קידומים וכו' וגם לפי הנסיבות. 

לגבי הצורך בדברים יפים - נשמע לי שזה קשור למפת הלידה שלך. היא מאוד ונוסית ובית 7 והDC מאוד מודגשים בה ולכן כשמבודדים וגם כשאת עובדת קשה מול מחשב (אני מניחה), הצורך הונוסי מתבטא בנסיבות הקיימות בצורך בדברים יפים. יכול להיות שבנסיבות אחרות זה היה מושך אותך יותר לאמנות ובנסיבות אחרות לבילוי ניכר עם אנשים אחרים.

tuzki_028

Avatar
Rubella
Member
Members
11/5/20 - 13:29
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 861
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

תודה גבגוב tuzki_028

מסכימה איתך, בדיוק בגלל שהמעברים של הגדולים הם ארוכים ולא תמיד קל לי להבין מה התרחש, החלטתי לנסות את העניין הזה. בינתיים הסתכלתי רק על הפלנטות המעורבות ואיפה הן שליטות ונראה לי מאוד מתאים למה שמתרחש בחיי. אם אקח בחשבון את מפת הלידה ומעברים משניים יותר שמתרחשים בו זמנית, אני אראה עוד דברים - אבל מצד שני אסתבך... עכשיו זה ניסיון "לבודד" כמה שאפשר את השפעות הכוכבים הללו. 

את צודקת לגבי הונוסיות שלי, אני תמיד נמשכת לדברים יפים :) באופן טבעי יש לי  נטייה לבזבז יותר מדי כסף, לאכול יותר מדי, ולרצות להראות במיטבי. עכשיו זה עוד יותר חזק. מעניין לגבי הנסיבות האחרות, אם באמת לא היינו בסגר הזה - אם כמו שאת אומרת, זה היה מתבטא בצורה שונה. אני עובדת מול מחשב ובגלל שאני בבית ולא במשרד אני תוך כדי מסתכלת על דברים לקנות אונליין. הרג אותי הסגר הזה.

Avatar
alina
מאשר
Moderators
11/5/20 - 13:41
חבר מאז: 17/11/10
תגובות בפורום: 1590
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מרתק... נמשיך לעקוב... תודה על השיתוף...

הלכתי לבדוק מעברים שלי התברר שאני מזמן באיזה מעבר מעניין וגם כפול כאשר כירון יופיטר מעורבים בו... פספסתי  חחח.. אלך לחשוב איך להוציא ממנו מקסימום...  עכשיו שאני רואה זוויות ודברים מסתדרים לי בראש עבור כל התקופה האחרונה...

Avatar
Rubella
Member
Members
11/5/20 - 13:53
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 861
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

תודה אלינה :)

תרגישי חופשי לחלוק אם מתחשק לך. אעדכן cool

Avatar
Rubella
Member
Members
11/10/20 - 9:58
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 861
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

שלום לכולם,

אני בסוף המעברים בסבב השני (עוד פחות משבועיים מתחיל המעבר השלישי). כמו שהבטחתי, חוזרת לספר מה היה.

14.6 - יופיטר צמוד ירח 

פתחתי את השרשור הזה ב11 במאי. עבדתי אז בעבודה זמנית במקום העבודה הקודם וחיכיתי לתשובה אם יחזירו אותי מהחל"ת או לא. המעבר הראשון האחרון ב14.4 גם היה יופיטר צמוד ירח, הנחתי שהחודשיים האלו יהיו ממוזלים ויחזירו אותי מחל"ת. צדקתי! בסוף מאי, התקשרו להודיע לי שאני חוזרת לעבודה. באותו יום, קיבלתי הודעה שהאחיין שלי נולד והפכתי לדודה. מתאים מאוד, גם ההרחבה של ילד חדש למשפחה (ירח, אצלי בבית 4) וגם החזרה לעבודה (ירח שליט בית 10). 

מה עוד הביאה איתה הצמידות הזו? בזבזנות נוראית... באמת. קניתי מלא בגדים יפים ותכשיטים. השמנתי כמה קילו ( אל תדאגו, איזנתי בסוף והורדתי אותם). פשוט לא הייתי מסוגלת להגביל את עצמי, רציתי דברים כל כך.

2.7 - סאטורן סקוויר שמש

אני מותשת וקשה לי. תקופה לא קלה, באמת. הסבב הראשון שלי בעבודה (אותה התחלתי בינואר 2020 עד החל"ת בסוף מרץ 2020), היה הרבה יותר קל עבורי. גם אז עבדתי קשה, אבל עכשיו התקדמתי וכבר נתנו לי להתמודד עם דברים מורכבים יותר, מתוך אמונה של המנהלים שאני יכולה על זה. לעבוד 12 שעות ביום, לא מילה גסה. כל הזמן רציתי חופש ולברוח מפה. למה ביקשתי לעצמי עבודה עם אחריות? לא מתאים לי, אני רוצה להיות חופשייה.

5.9 - סאטורן צמוד ירח

התקופה הקשה ממשיכה. אני די בדיכאון, נהייתי די חרדתית - אף פעם לא הייתי חרדתית. גם פתאום הבנתי כמה שההערכה העצמית שלי ירדה, או שתמיד היה בי החוסר בטחון הזה ולא שמתי לב? פער גדול בין איך שאני תופסת את עצמי לבין הסביבה. מאוד מרוצים ממני בעבודה, אני עובדת קשה. אני מרגישה שכל מה שאני עושה לא טוב מספיק. אני מודעת לפער אבל לא מצליחה לגשר עליו. כל פעם שיש משימה חדשה, אני כל כך חרדה שאני לא ישנה בלילה. אני מודעת לזה שהחרדה שלי לא הגיונית, ושאני תמיד מספקת את הסחורה. לקחתי כמה ימי חופש בחודש הזה, מלא ים. נתתי לעצמי להנות מאוכל יותר. 

מצד שני, שמתי סטופ לקניות. הגעתי למצב שכיסיתי את המינוס בבנק, החזרתי הלוואה גדולה להורים. קניתי דברים יפים. עכשיו? לחסוך. חייבת לחסוך. 

סיכום כללי לתקופה הזו:

מבחינה רגשית, תחושות דיכאוניות ותחושת חוסר ערך. לא רשמתי למעלה, כי זה נוגע לכל התקופה - אבל גם זעם. אני ממש מרגישה צורך לבעוט במשפחה שלי קיבינימט. חזרתי לגור איתם בשנה פלוס האחרונות מאז שחזרתי לארץ, התכוונתי לצאת למקום משלי אבל החל"ת והקורונה גרמו לי להבין שזה חכם כלכלית להשאר פה ולהבין לאן הרוח נושבת. לא לצאת מהבית בלי חסכון בצד שיאפשר לי לחיות עצמאית כמה חודשים אם אאבד את העבודה שלי. נשמע לכם הגיוני מאוד, אבל מעולם לא הייתי כזו חכמה :) אני מרגישה שהמשפחה שלי מעמסה אדירה. אני יודעת שזה לא פייר מצידי, שהתחושות האלו לא משקפות את המציאות בצורה כנה. עם זאת, אלו התחושות. אני שוקלת לחזור לטיפול, בתקווה שזה יעזור.

תחושה של אובדן כיוון בחיים. כשחזרתי לארץ ידעתי שאני רוצה עבודה טובה, החלטתי שאני רוצה ילדים והחלטתי להכנס למסלול שיאפשר לי דבר כזה. עכשיו... יש עבודה טובה, סגרתי חובות ואני חוסכת. לא בטוחה במאה אחוז יותר לגבי אמהות... מפחדת מאוד להיות אם כושלת. גם פתאום לא בטוחה אם אני יכולה על זה לבד כמו שחשבתי. 

מה הלאה? סבב שלישי ואחרון למגעים:

23.10 - סאטורן צמוד ירח

29.11 - יופיטר צמוד ירח 

17.12 - סאטורן סקוויר שמש

19.12 - יופיטר סקוויר שמש (מעבר יחיד ומיוחד, לא יחזור עליו וחותם את התקופה הזו יחד עם סאטורן)

הסבב השלישי, מתחיל עוד 12 יום. מה זה אומר, מבחינת התבוננות על מה שהמעברים הביאו לחיי? אז סבב ראשון, חטפתי טלטלות אבל יצאתי מזה כמו גדולה. הסבב השני היה קשה, אבל התמדתי. לא ברחתי מהקושי, וחוויתי אותו בהחלט... אבל סגרתי חובות, שמרתי על העבודה שלי, מרוצים ממני. האם זה אומר שצלחתי בשיעור שהביאו אליי המורים? אם סבב ראשון הוא פעמון אזהרה, סבב שני הוא קוצרים פירות או אוכלים מרורים בהתאם להתמודדות בסבב השני - אז השלישי הוא הפינאלה. זה מה שהרווחת, זה מה שנותר מהעבודה שלי.

עשיתי טוב? עשיתי רע? אולי אין לא טוב ולא רע. באמת שלא יודעת.

בסוף דצמבר 2020 אדווח על הסבב השלישי. תרגישי חופשי לשאול שאלות או לכתוב כל מה שעולה לכם, בתקווה שמעניין אתכם השרשור הזה tuzki_024

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
11/10/20 - 16:50
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 11608
sp_UserOnlineSmall און-ליין

פנטסטי, רובלה. עבודה טובה

Avatar
Rubella
Member
Members
12/10/20 - 11:18
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 861
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

תודה מגי tuzki_028

אשמח לתובנות ממך לגבי צורת ההסתכלות על המעברים, אם יש לך הערות כלשהו.

Avatar
alina
מאשר
Moderators
12/10/20 - 16:24
חבר מאז: 17/11/10
תגובות בפורום: 1590
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

תשמעי זה מעבר לא פשוט בכלל. וכל הכבוד לך על ההתמודדות.. תמשיכי להפיק ממנו את המקסימום.

פעם הבא זה יהיה עוד 35 שנה.. נצלי תקופה עד הסוף..

רעיון של טיפול חשוב בעיניי. לדבר לפתוח נושאים של הורים, כסף, דכאון, הורות שלך.. לא לטאטא כלום מתחת לשטיח. 

להכנס בכל הכוח בנושאים שחשובים לך..

תמשיכי לעדכן.. ככה לומדים!

Avatar
Rubella
Member
Members
22/2/21 - 15:47
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 861
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

חזרתי לשרשור הזה כמה זמן אחרי הסבב השלישי כדי לסכם. אז מה היה לי הפעם?

23.10 - סאטורן צמוד ירח

ניסיון אובדני נוסף של אבא שלי ועוד אשפוז בפסיכיאטרית. הוא השתחרר אחרי שבוע הביתה, זה לא היה אשפוז ארוך הפעם. זו תמיד טלטלה, אין מה לומר. לא תקופה פשוטה בבית אבל אני גם רגילה לזה כבר אחרי כל כך הרבה שנים.

29.11 - יופיטר צמוד ירח 

קצת השמנתי, אני מודה. אני עובדת הרבה שעות ובהייטק יש פיצויים פחממתיים וזה לא פשוט. אני גם קונה דברים יפים שוב.

17.12 - סאטורן סקוויר שמש

19.12 - יופיטר סקוויר שמש (מעבר יחיד ומיוחד, לא יחזור עליו וחותם את התקופה הזו יחד עם סאטורן)

אסכם את אלו יחד, מאחר והם למעשה התרחשו יחד. החלטתי שאני ב2021 יוצאת מהבית של ההורים אחרי שהקורונה החזיקה אותי שם שנה מעבר למתוכנן. ובאמת שבוע הבא אני עוברת דירה :) התקופה המאוד דכאונית שהייתה עברה. בהסתכלות אחורה בהתחלה היו חודשים ממש קשים, ואני במצב הרבה יותר טוב. גם עשיתי לעצמי גמילת קניות, יש לי תקציב חודשי ואת רוב המשכורת אני חוסכת. 

טוב, אז אולי אני אסכם בגדול את כל מה שהיה לי כאן. מעברי סאטורן יופיטר על השמש ירח שלי.

זו שנה שבה עבדתי קשה מאוד, המון שעות, הרבה אחריות, לגעת בתחומים שלא קלים לי - כמו פרזנטציות מול בכירים. התקדמתי כל כך הרבה כשאני חושבת על זה, צמחתי מבחינת היכולת שלי. בהסתכלות על עצמי עכשיו מול שנה שעברה. בעבודה מרוצים ממני, ועוד שבועיים אמורה להיות לי שיחת שכר... מקווה שלא אתאכזב. היה לי יויו עם המשקל בתקופה הזו כיאה ליופיטר על ירח אבל אני די סגרתי את זה בטווח של עד 3 קילו לשם ולפה שזה מעולה. בעבר הייתי מסוגלת להכנס ליויו הרבה יותר רציני מבחינת עלייה וירידה. מבחינת בזבוזים, היו בזבוזים - אבל עכשיו אני במקום של הרבה שליטה עצמית. אני מרגישה שהצלחתי להגיע לאיזון עם האוכל ועם הבזבוזים. מאפשרת, אבל בשליטה. מבחינת תחושת החנק והמעמסה של המשפחה שלי, עברתי הרבה איתם. אני יכולה לומר עכשיו, כשאני בעצם עוד מעט יוצאת מהבית שוב, שעם כל הכעס והמרמור והמעמסה שהם מביאים - אני גם מאוד אוהבת ומעריכה אותם. וזה הכל ביחד, וכנראה שזה לא ישתנה. ככה זה משפחה, לא?

אשמח לשמוע ממי שליווה אותי בשרשור הזה לאורך כל התקופה הארוכה הזו heart2_png אם יש שאלות או הערות. כל דבר אקבל בשמחה.

Avatar
alina
מאשר
Moderators
22/2/21 - 23:04
חבר מאז: 17/11/10
תגובות בפורום: 1590
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

תודה רובלה..בהחלט שנה מאתגרת..

מה הרגשת יותר משמעותי מעבר על השמש או על הירח?..

עוד מעט פלוטו עושה 90 לשמש... עוד אתגר רציני..

Avatar
Rubella
Member
Members
22/2/21 - 23:35
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 861
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

alina אמר
תודה רובלה..בהחלט שנה מאתגרת..

מה הרגשת יותר משמעותי מעבר על השמש או על הירח?..

עוד מעט פלוטו עושה 90 לשמש... עוד אתגר רציני..  

היי אלינה, תודה ♥️

הרגשתי חזק את סאטורן על הירח מבחינת דיכאון ותחושת מחנק, אבל האירועים היותר משמעותיים התרחשו כשסאטורן היה בסקוויר לשמש.

האתגר כבר התחיל, אתמול פלוטו נישק לי את הירח לראשונה ב25 מעלות גדי. עברתי את סאטורן ויופיטר ועכשיו תורו של פלוטו.

אני מודה שחששתי פחד מוות מהמעבר הזה. חלק ממני חשב שיפול עליי פסנתר באמצע הרחוב מהשמיים.

Avatar
alina
מאשר
Moderators
23/2/21 - 10:15
חבר מאז: 17/11/10
תגובות בפורום: 1590
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

אז את בתקופה שלשים אותך...

הכי חשוב תזרמי ותשפתי הכי פעולה עם כל מהלך..

לא לברוח, לא לטאטא כלום מתחת שטיח... 

איך את מרגישה עכשיו עם הרצון להתחדשות?

Avatar
alina
מאשר
Moderators
23/2/21 - 10:36
חבר מאז: 17/11/10
תגובות בפורום: 1590
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

אגב פלוטו היה במעלה 25 באפריל 2020... אז אולי את כבר שנה איתו...

Avatar
Rubella
Member
Members
23/2/21 - 16:18
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 861
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

אלינה,

זו שאלה באמת מתי מתחילים להסתכל על מעבר. אני תמיד מסתכלת על הרגע המדויק - אז הירח שלי ב48'25 גדי וזה היה ב20.2.21 - מפה אני מחשיבה את פלוטו בצמידות לירח. בגלל שהוא כוכב כזה איטי, אם הוא היה במעלה שלי אבל לא נגע ממש מבחינתי המעבר לא התחיל.

מה את חושבת?

אהבתי את התיאור, לגמרי בתקופה שלשים אותי :) אני מרגישה עכשיו מוכנה סוף סוף לצאת החוצה ולהעז שוב, לפתוח את הגבולות ולשנות דברים. כשאצא מהבית גם אתחיל טיפול שוב.

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
23/2/21 - 17:21
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 11608
sp_UserOnlineSmall און-ליין

אחרי המגע הראשון - ואם הוא עדיין צפוי לחזור - המעבר נמשך ואפילו התרחק מהמקור 4 או 5 מעלות או יותר.

כלומר, שמדובר בפלוטו, מעבר אחד יכול לקחת שנה ואפילו שנתיים לפעמים. 

מרגע שמסתיימים הרטרואים והוא כבר לא צפוי לחזור, אחרי פחות ממעלה המעבר כבר לא קיים. כאילו נסגרה הדלת מאחוריו.  

ככה זה עם כל הדוריים, מיופיטר ועד פלוטו. 

Avatar
Rubella
Member
Members
23/2/21 - 18:08
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 861
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מגי אדם אמר
אחרי המגע הראשון - ואם הוא עדיין צפוי לחזור - המעבר נמשך ואפילו התרחק מהמקור 4 או 5 מעלות או יותר.

כלומר, שמדובר בפלוטו, מעבר אחד יכול לקחת שנה ואפילו שנתיים לפעמים. 

מרגע שמסתיימים הרטרואים והוא כבר לא צפוי לחזור, אחרי פחות ממעלה המעבר כבר לא קיים. כאילו נסגרה הדלת מאחוריו.  

ככה זה עם כל הדוריים, מיופיטר ועד פלוטו.   

תודה מגי!

לא הצלחתי להבין עד הסוף מתי התקופה מתחילה ומסתיימת:

20.2 - נגיעה מדויקת ראשונה במעלה 48'25 גדי

8.7 - נגיעה מדויקת שנייה

28.12  - נגיעה מדויקת שלישית ואחרונה

יש לי 3 מגעים סך הכל אם מתיייחסים לשנייה המדויקת. אם כמו שאלינה אומרת מסתכלים על המעלה כולה, אז הוא נגע במעלה 25 בגדי כבר באפריל 2020.

מתי מתחילה ומתי נגמרת השפעת הצמידות של פלוטו על הירח שלי? מה20 בפברואר 2021 למשך שנה? או שהיא התחילה לפני כן?

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
24/2/21 - 6:25
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 11608
sp_UserOnlineSmall און-ליין

באפריל 2020 פלוטו נגע  במעלה 25 והחל את הרטרו הארוך שלו, כך שזה לא רלוונטי.
נעשה מדוייק לראשונה על הירח שלך עכשיו, בפברואר 2021 ויישאר עד דצמבר 2021.
עשרה חודשים. 
מה שצריך לזכור בכל מעבר של פלוטו על כוכב אישי -
לא בהכרח יהיה לזה ביטוי חיצוני. פלוטו עובד על הפנימיות,
מקדם התפתחות. הרבה פעמים השינוי הפנימי שחולל לו ככה בשקט,
ייראה בחוץ רק אחרי שהוא נפרד לשלום. 
לפעמים כן לפעמים לא. בכל מקרה הוא מביא מה שכתוב.

Avatar
Rubella
Member
Members
24/2/21 - 22:08
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 861
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מגי אדם אמר
באפריל 2020 פלוטו נגע  במעלה 25 והחל את הרטרו הארוך שלו, כך שזה לא רלוונטי.
נעשה מדוייק לראשונה על הירח שלך עכשיו, בפברואר 2021 ויישאר עד דצמבר 2021.
עשרה חודשים. 
מה שצריך לזכור בכל מעבר של פלוטו על כוכב אישי -
לא בהכרח יהיה לזה ביטוי חיצוני. פלוטו עובד על הפנימיות,
מקדם התפתחות. הרבה פעמים השינוי הפנימי שחולל לו ככה בשקט,
ייראה בחוץ רק אחרי שהוא נפרד לשלום. 
לפעמים כן לפעמים לא. בכל מקרה הוא מביא מה שכתוב.  

תודה מגי!

אולי המעברים של סאטורן ויופיטר על הירח היו הכנה לעבודה של פלוטו. 

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
25/2/21 - 6:38
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 11608
sp_UserOnlineSmall און-ליין

Rubella אמר

תודה מגי!

אולי המעברים של סאטורן ויופיטר על הירח היו הכנה לעבודה של פלוטו.   

חשיבה נכונה. אהבתי 

איזור הזמן של הפורום: Asia/Jerusalem

מקסימום משתמשים שהתחברו במקביל: 265

כרגע און-ליין: מגי אדם
16 אורחים

כרגע נמצאים בעמוד זה:
1 אורחים

המשתמשים המובחרים:

ara33: 3265

Morgan: 2498

יגאל: 2084

Lee: 1756

alina: 1409

mares_nest: 1197

סטטיסטיקות של המשתמש:

אורחים שכתבו: 174

מספר חברים: 232

מאשרים: 1

מנהלים: 1

סטטיסטיקות של הפורום:

קבוצות:1

פורומים:1

שרשורים:4407

תגובות:48918

המשתמשים שנרשמו לאחרונה:

kinamonit, Anna, sagiv27, alma, xrdya, gil

מאשרים:מגי אדם: 10573

מנהלים:אורי אדם: 35

    

Comments are closed.