רוחניות ומזלות

רוחניות שבאדם לעולם לא תיראה מהמפה שלו, אלא היא תוצאה מרמת ההוויה שלו. לא אופי המזלות שלו יספר על מידת הרוחניות שבו, כי אם רמת ההתפתחות אליה הספיק להגיע. אנשים מיוחדים ומופלאים, שכבר הגיעו לרמה רוחנית גבוהה, יבטאו אותה לפי המזל שלהם, ובמיוחד שמש ואופק. (מתוך לומדים אסטרולוגיה כרך ראשון).

טלה ברמה רוחנית יעניק לאדם שליטה מלאה באנרגיה שלו, בדחף וביצר. מלא שמחה ואמון, חיוניות אינסופית, אומץ מרוכז ויכולת להינצל מכל סכנה. יודע לפתוח באנשים את הנאמנות לעצמם ולעורר אותם לפעולה. מנהיג רוחני המתבטא דרך הגוף, מלמד יוגה, מקצועות לחימה מן המזרח וכל עבודה גופנית המקדמת התפתחות. מנהיג חכם לעת קרב ועושה הכל בעיתוי נכון. שולט באש. (113)

שור ברמה רוחנית יהיו ענקי רוח וזכורים לנצח, שולטים לחלוטין בגופם הם ובעולם סביבם. מכירים את כדור הארץ מראשיתו. מקנים לאחרים ערכים יציבים וטובים, יודעים לשלוט בכל חומר ולעצבו כרצונם, להפוך אבל לקלה או כבדה לרצונם, לצקת חיים בעץ, בחיה ובאדם. אדונים להחלטותיהם ומחזקים את זולתם. משתמשים לטובה בבחירה החופשית ומלמדים זאת לאחרים. (118)

לתאומים ברמה רוחנית תהיה שליטה מלאה בשכלו, בדיבורו, באצבעותיו ובתנועותיו. מבין לעומק כל שפה וכל אדם, יש לו ידע עצום ויכולת קליטה אינסופית. מבין את הזמן וכיצד מתחברים ביניהם עבר, הווה ועתיד. שולט בנשימה ובתרגילי נשימה. יכול ללמד כל דבר לכל אחד. מביא את תורתו לכל מקום, נוגע בכל אדם, בכל מצב בו יימצא. שומע את עצמו, את זולתו ואת כל המתרחש – ללא מעורבות אישית ומבלי לאבד קשב. פתוח טלפתית, יודע לקרוא מחשבות ולהעביר מחשבות. לעיתים יוכל אפילו להיראות בשני מקומות בבת אחת (122-123)

סרטן ברמה רוחנית יהיה אדם הבונה את זהותו האישית סביב ערכים של טוב וחסד, ליבו טהור כשל ילד ורחב כאם הגדולה. יש לו עיניים טובות ושוחקות, מגע מיטיב, חיוך חם, שליטה מלאה ברגשותיו, זיכרון אינסופי שאינו מאבד דבר ויכולת לראות אל נבכי העבר. יכולת מדיומית חזקה. מכיר את ראשית הדברים ואחריתם. מביא נחמה ומזין לכל, לאדם , לחי ולצומח. יודע לרפא לנפש, מאחד ומחבר בין כל החלקים שנפגעו ומחזיר לזה שליבו נסגר את היכולת להרגיש ולחוות. מרפא ללב בעצם הווייתו. קל לצחוק ולהבין לרגשות אחרים. שולט במים ובכוח המרפא של המים. (129)

אריה ברמה רוחנית יהיה אדם שרצונו הברור משפיע על הטבע ועל הפעולה ומכוונם. יצירתי ביותר ומשלב מסרים נצחיים ביצירתו. מלכותי, נדיב ומלא הוד, כולו אור וחיוניות. יש בו היכולת ללבוש כל דמות שיחפוץ, דמות מרשימה או שקטה, גדולה או קטנה. יש בו הכוח להחיות את הגווע, לצקת חיים באדם או דבר. אישיותו הפרטית מוקדשת להנהגת העולם בדרך רוחנית ולבו לב ילד, שלם ומואר. (132)

בתולה ברמה רוחנית יהיה אדם ממוקד ומרוכז בכל תנאי, בעל חוזק עדין, שולט בכל פעולה. כל שעושה, עושה מושלם וכמו ללא מאמץ. מכוון ומלא בדריכות שקטה ועירנות לא מתבלטת לצורכי האחר. בעל אבחנה דקה כחוט השׂערה ויכולת ריפוי לכל מחלה, פיסית או נפשית. בקי בצמחי מרפא ובזכרונו קיימות שיטות ריפוי עתיקות מכל הדורות. מתנזר מרצון. מדוייק, טהור, צנוע, קשוב לרגע ושולט בגופו בצורה מושלמת, גם באבריו הפנימיים. שולט במכשירים מורכבים. מתמודד בשיוויון נפש עם כל אי-נוחות פיסית. ממושמע מתוך בחירתו שלו. נענה לצורכי הרגע, מגיב בדייקנות ובמהירות שקטה ואסופה. דבריו מצומצמים וחדים לנקודה. (137)

מאזניים ברמה רוחנית יהיו שופטים בעלי חוש צדק מפליא בחוכמתו, מלאי הבנה לאחרים ויודעים להקשיב לעומק וברצינות. מפיצים אהבה ויופי בעולם, כותבים ספרים עברי-כרס ויוצרים אמנות שהיא מעבר לזמן ולמקום בתוכה יצפינו אמיתות רוחניות. מבינים לעומק את הקשרים שבין עמים שונים כמו גם בין פרטים. יוצרים חוקים לטובת הכלל, חוקי צדק מלאים בתבונה ואהבת אדם. (140) 

עקרב ברמה רוחנית יהיה אדם בעל כוח פיסי ונפשי ושליטה עצמית מושלמת. מסוגל לגרום לדברים לקרות, לעצור מלחמה, להוריד גשם. לשלוט בכל דחף, להכניע אדם אחר במכה ובכל זאת לא להשתמש בזה כשהוא מותקף. להוריד בולדוג מסתער על ברכיו, לעמוד לבדו מול חמישה אנשים ולהציל מידיהם אדם זר לו לחלוטין. יידע לעמוד בכל סבל, פיסי או נפשי, ולהתגבר על כל דחף ותשוקה. אדם המשנה אותך ומאפשר לך לראות האמת העירומה על עצמך. רואה לעומק הגלגולים של עצמו ואחרים, יודע לטהר קארמה ולהאיץ התפתחות. משנה גורלות לטובה. אנשים עוצמתיים, מסתוריים, ולרוב נחבאים ונסתרים מן הבריות. יכולים ללבוש כל דמות שירצו, לפי צורכי המקום והרגע. (145)

קשת ברמה רוחנית יהיה אדם הקשוב לגמרי לדרישות הקוסמוס ממנו, גדוש ומלא בחוכמה עתיקה וחדשה, מכיר לעומק את הטבע וסתריו ויודע את שפת החיות. שופע טוב וחסד, אופטימיות וחיוניות ויש לו חיוך הממיס כל התנגדות ומפרק כל קושי ולחץ. מנהיג רוחני רב-כוח השולט בטקסים עתיקים. יש בו היכולת לעשות ניסים, לגרש את הדיבוק וכל מחלה באמצעות הטקסים הנכונים. סַט-גורו של אמת שמנהגו פשוט וטבעי ועיניו צוחקות. מביא אור, תקווה ושלום לרבים ויודע לחבר את היחיד אל הידע והנועם הקיימים בו עצמו  מראשיתו. (150)

גדי ברמה רוחנית יהיה אדם הפותר כל בעיה, פרטית או כללית, מעשית או רגשית. יודע לבנות כל דבר ולעשות כל דבר. מבין לעומק את החוקים אשר ביסוד הדברים. מכיר את צפונותיו ומסתריו של מבנה האדם ואת המבנה ההיררכי של היקום, על כל רבדיו. שופט צדק וגומל צדק. מפתח באנשים את היכולת לקחת אחריות על עצמם ולגבש את עצמם. דורש עבודה. יודע בדיוק אנה מועדות פניו ומאפשר לאחרים לגלות את ייעודם ומטרתם שלהם. מנהיג ומורה רוחני, סוגר קארמה, של עצמו ושל אחרים. (156)

דלי ברמה רוחנית יהיה אדם היודע את כל העולמות ואת כל המעשים. רואה דרך ענני הזמן ויש בו יכולת טלפטית ונבואית חזקה ובהירה. מזהה את שחר ההיסטוריה ומתנבא במדוייק למאות שנים קדימה. אדם שחוכמתו רבה מני חקר בכל תחומי המדע והחברה, יכול לברוא וליצור כל שירצה. פתוח אל אותו מקם נעלם המכונה 'הספרייה האקאשית', האמור להיות קיים ברבדים אחרים ובו כל הידע שהיה ויהיה. מבין את כיווניה ומטרתה של התוכנית האלוהית הגדולה. שולט באויר. גופו קל ומסוגל להתגבר על כוח המשיכה. (162)

דגים ברמה רוחנית יהיו קדושים שכבר אין בהם כל רצון או צורך אישי, אין בהם כל תאווה או תשוקה. מרפאים לגוף ולנפש בעצם נוכחותם הזכה, במגע יד או בנשימה. חרישיים ועטופי הילה, מקרינים אהבה אינסופית, חמלה, עדנה והכלה. מקבלים את כולם ואת הכל, חשים את החיים סביבם על כל דקויותיהם, אדם, צמחייה וחי. פותחים את האדם להארה בעצם היותם. ל"ו צדיקים נסתרים, מלאכים בלבוש אנושי המתקיימים כאן למעננו בלבד. (168)

יש למה לחכות, לקראת מה לעבוד. לכל אחד ואחת מאיתנו. חיבוק. 

One Response to רוחניות ומזלות

כתיבת תגובה