Avatar

שלום אורח, באפשרותך להירשם או להתחבר

sp_LogInOut התחברות sp_Registration הרשמה

הרשמה | איבדת את הסיסמה?
חיפוש מתקדם

— באיזה פורומים —
— Match —

— אפשרויות פורום —

יש להקליד מילת חיפוש באורך של 3 עד 84 אותיות.

No permission to create posts
sp_Feed עדכוני RSS לשרשור sp_TopicIcon
ליקויים
Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
27/7/18 - 21:55
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 11520
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

חלק מסיכום בן 8 עמודים שכתבתי ב2013 לגבי ליקויים:

מהותם של הליקויים

מולות מדוייקת שמש-ירח (מולד ירח) או צמידות מדוייקת (ירח מלא) נוצרות אחת לחודש מידי חודש. אבל פעם בכמה חודשים מצטרפים הדרקונים לתוך המולות או הצמידות ויוצרים את האקליפס, את הליקוי. למולד הירח (צמידות שמש-ירח) ולירח המלא (מולות שמש-ירח) יש הפרשנויות שלהם. זהו חיבור מלא אנרגיה ותנועה, מלא בצורך לחדש, לחפש, להניע דברים.

ההצטרפות של הדרקונים למולד או למלאות של הירח-שמש משנה את כללי המשחק. הדרקונים מוסיפים לאירוע את טעם הלא נודע, את טעם הדחף ההתפתחותי הסמוי ואת העומס הגורלי. הצמידות או המולות של שמש-ירח – כשהם חשים את קרבתם של הדרקונים (בכפוף לאורבים שנמנו לעיל) – יוצרים חיבור שהוא הרבה יותר דרמטי, קדום, עוצמתי, מוחלט ולא ניתן לשליטה או תכנון. הדרקונים מטבעם הראשון כבר מחברים ביחד אנרגיה עכשווית עם אנרגיה עתיקה, וקושרים עבר רחוק עם עתיד רחוק. הדרקונים מוציאים את הדברים משליטתו ובחירתו הקטנה של האדם עצמו, ויוצקים בליקוי טעם מיָדו של הנסתר.

כלומר, הצטרפות הירח לצמידות של השמש עם הדרקונים יוצרת אירוע.

הצטרפות הדרקונים לצמידות או מולות שמש-ירח מחברת את האירוע לגורליות, לנסתר. 

ליקוי יוצר נקודת מגע משולשת בין כדור הארץ, השמש והירח. ומתוך המגע הזה משהו חדש מגיח לעולם.

אפשר לתאר זאת כך:

ירח מלא – מולות רגילה בין שמש וירח – זוהי פגישה רומנטית בין השמש והירח

מולד ירח – צמידות רגילה בין שמש וירח – איחוד המיני ביניהם

ליקוי ירח או ליקוי חמה – הולדה

 

על מה מדברים הליקויים

ליקויים מדברים על חיבור בין עבר (זנב-ירח) , הווה (ירח-שמש) , עתיד (שמש-ראש).

השילוש הזה – שמש-ירח-דרקונים, המחבר בין שמש-ירח-ארץ, מחבר גם בין שלושת הזמנים. מעלה דברים מן העבר אל ההווה, ויוצר התנָעה של משהו המשפיע ומעצב את העתיד. הליקויים משנים דברים בנו או משנים אותנו, משנים את גורלנו, את מערכות היחסים שלנו, את הגוף שלנו, את מצבנו הכלכלי, הרגשי, השכלי. מערערים את ההגדרה הנוחה של עצמנו שהתרגלנו אליה, ועל ידי הזעזוע שהם יוצרים הם מאפשרים למשהו אחר לצאת ולעלות.   

הליקויים נוגעים בו-זמנית בעבר, בהווה ובעתיד שלנו. ברגע טעון אחד שלושתם מתאחדים.

ליקוי חמה או ליקוי ירח מתארים נקודת עומס המחייבת התייחסות של כל אחד ואחת, משהו עולמי כללי. אבל באופן מיוחד נקודה זו משפיעה על אנשים שהליקוי נוגע באחת הנקודות האנגולריות במפה שלהם ((Asc, Dc, Ic, Mc או בשליט האופק, בשליט המפה, בשמש, בירח, במרס, בדרקונים ובכל כוכב. אנשים יכולים שלא לחוות ליקוי משך שנים על שנים – ואז בבת אחת מגיע ליקוי אחד או כמה, ומשנה את כיוון החיים.

וכך, אירוע המתרחש בסמוך לליקוי – שבועיים לפני נקודת הדיוק ושבועיים לאחריה – הוא האות לתחילתו של התהליך. כלומר, כל החודש סביב הליקוי יהיה משנה ומשפיע.  

 

האסטרולוגים העתיקים ייחסו לליקויים אסונות וצרות ואופי היסוד בו התרחש הליקוי סיפר על אופי האירועים: ליקויים במזלות אש דיברו על מלחמה ורצח ותוקפנות, ליקויים במזלות אדמה על מחסור, שממה, בצורת ורעידות אדמה. ליקויים במזלות אויר על הוריקן וסערות ובמזלות מים על גשמי זעף, צונאמי וטביעה. נבואות לגמרי לא סימפטיות.

אולם האמת היא שהליקויים, כמו שהם מביאים אירועים שליליים דרמטיים, כך הם מביאים אירועים חיוביים דרמטיים. ליקויים יכולים לבשר על הכתרה, תפקיד משמעותי, אהבה, היכרות, מערכת יחסים המשנה את החיים, לידה, חתונה, מעבר דירה, לימוד, גילוי, זכייה. הליקויים יוצקים באדם מרץ ואומץ להשתנות, לצאת מדָלת אמות של המוכר.

כמו האלים, מטרת הליקוי היא להניע את תהליך ההתפתחות. כשאדם נקלע לאירוע קשה בחייו – אובדן, עקירה, פרידה, מחסור, בצורת, מחלה, מלחמה, אונס, המרת דת כפויה, גזל, מיסים כבדים וכל קושי – על כורחו הוא פונה אל כוחות גדולים ממנו, על כורחו הוא מפנה פניו השמיימה ושואל מנהמת ליבו איפה טעיתי. במה ארָצה את פני האלים, מדוע הם כועסים. צרות טבען שהן מעוררות חשבון נפש. וכשהאדם עושה את חשבון הנפש שלו, כמו שנאמר, "וישמע אלהים את זעקתם ויעבֵר מעליהם את רוע הגזירה"... כלומר, התכוונות ושיתוף הפעולה הם חשובים, והם שיביאו את התוצאה הרצויה. הליקוי אינו בחירה. התייחסות האדם לליקוי – כולה בחירה. גם אם אינו יכול לשנות את מה שקורה, הוא יכול לשנות את ההתייחסות שלו לא מה שקורה, וזה שייצור את ההבדל.

הליקויים מולידים את מה שהם מולידים לחיוב או לשלילה, וטמונה בהם הזדמנות לשינוי וגדילה. הם פותחים הזדמנויות משמחות או מאתגרות – וכך או כך, יוצרים עומס נקודתי, שהולך ומקבל את הצורה הסופית שלו לאורך תקופה מסויימת, והופך לחלק מהחיים. (על תקופת ההשפעה של כל ליקוי ידובר בהמשך).

הנה כי כן, עניינם של הליקויים למשוך החוצה משהו שהיה שרוי מתחת ולקדם את תוכנית העולם ותוכנית האדם. הם דומים למעיין מים חיים שהיה חבוי באדמה, ועתה פורץ ומרווה אותה, או למשהו דלוּח ומאד לא נעים הפורץ ממנה וחורך אותה... כך או כך, היה זה משהו שהיה קיים שם והגיע שעתו לצאת. אולי בשבילנו זה חדש, אבל זה חלק מתוכנית גדולה יותר. משהו שהיה קיים באפלה ויצא אל האור. יצא מן התת-מודע אל המודע, ודורש מאיתנו התייחסות ושיתוף פעולה.

איך מפרשים ליקוי  

בין אם עולמי או אישי, ליקוי מפרשים לפי המזל או לפי ציר המזלות בו הוא מתרחש ; לפי שליט הליקוי ; לפי הבית/הבתים בו הוא נופל במפה אישית או במפת המדינה ; לפי הכוכבים או הקרנות שהוא נוגע בהם במפה.

  1. המאפיינים והתכנים נקבעים קודם כל לפי המזל. נושאי המזל הם נושאי הליקוי – אם זה בקשת או בתאומים הנושאים יהיו מסעות, לימודים, אמונה, הרחבת החיים. אם זה בשור או עקרב יהיה קשור בכסף, גוף, מיניות, ערך עצמי, טריטוריה. אם זה בטלה או מאזניים – עימותים, יחסים, חוזים, דעות, מלחמות. בסרטן או גדי משפחה, בית, קריירה, אחריות, בנייה, מסגרת, הורים. אריה ודלי – תפקידים, גילויים, יצירתיות, ילדים, הכתרה. בתולה דגים – עבודה, דת, בריאות, טיהור, התנזרות.
  2. שליט הליקוי - The Lord of the Eclipse יהיה או שליט המזל בו נמצאת השמש בעת הליקוי – או כוכב הצמוד אליה עד 3 מעלות. הנושאים אליהם קשור שליט זה במפה שלנו יצביעו על תחום ההתרחשות.
  3. הבית או ציר הבתים בהם נופל הליקוי במפה שלנו (או המדינה) מוסיפים את המידע שלהם.

4. הכי חשובים לפרשנות – הקרנות או הכוכבים אליהם הליקוי צמוד או נמצא ממול. אם הליקוי נוגע באופק זה יהיה קשור לאדם עצמו, לDC למערכות היחסים או הקהל שלו, לIC לבית והמולדת, ואילו לMC לקריירה והיעדים (ושניהם גם להורים). הכוכב שמקבל את הליקוי חייב להגיב, לפי האופי והתפקידים שלו במפה. וחשובים מכל מעברים על מרס או שבתאי. ליקוי המתרחש על מרס מעורר את האדם להסתכן, לחדש, להילחם על האמת שלו. על סאטורן – להתחייב, לבנות, ליצור, לארגן את החיים מחדש. הליקוי צריך להיות צמוד לכוכב או לקרנות עד 5 מעלות. יותר מדוייק – יותר עוצמתי.

Avatar
ara33
חבר
Members
28/7/18 - 9:36
חבר מאז: 07/4/11
תגובות בפורום: 3501
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

תודה מגי

אהבתי את המשפט-"הליקוי אינו בחירה. התייחסות האדם לליקוי – כולה בחירה. גם אם אינו יכול לשנות את מה שקורה, הוא יכול לשנות את ההתייחסות שלו אל מה שקורה, וזה שייצור את ההבדל" 

וזה נכון לגבי כל הקיום והיחס שלנו לקיום שלנו 

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
28/7/18 - 17:05
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 11520
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין
Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
28/7/18 - 17:26
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 11520
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

אואאו, חשבתי שאכנס לפורום ואמצא ערימות של פוסטים בקשר לליקוי היפהפה שהיה אתמול, מדוייק על הירח של המדינה (יש קשר לזה שראו את זה הכי טוב אצלנו? מעניין) והנה דווקא די שקט. אבל אולי זו השבת. 

יאללה, דברו. מעניין אותי מה אתם אומרים על הליקוי הזה, מה אחרים אומרים. מצד אחד אני יודעת שיש לליקוי ארוך כזה (7 דקות ו-17 שניות!) משמעות רבה, ותמיד מייחסים לכל ליקוי, גם קטן יותר, ניסים ונפלאות. מאידך אני עצמי אף פעם לא נוכחתי שזה עובד, לפחות לא כמו שאני רואה תוצאות ברורות ממפות יומהולדת או טרנזיטים או קידומים. בגלל זה חשוב לי לשמוע דעות נוספות. 

t-hmm

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
28/7/18 - 17:47
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 11520
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

חיימקה, תוכל לתמצת את הפוסט שכתבת בפייסבוק ל 2-3 שורות?

הבנתי שאתה מתייחס להפגנות של הלהט"בים ולשינויים בחינוך. תוכל להוסיף מה עוד לדעתך עתיד לקרות? 

(בבקשה, בלי להסביר אסטרולוגית איך הגעת לזה. רק הדבר עצמו)

Avatar
Alin
Member
Members
28/7/18 - 18:29
חבר מאז: 02/12/17
תגובות בפורום: 1000
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

בזמן הליקוי היתי בחוץ חחחח הוא ממש יפה אדום חום כזה ...מיוחד...

התחלתי להרגיש לא עייפות אבל כאילו האש בתוכי נעשת קטנה ...לא יודעת איך להסביר.

פעם הייתי אדם שכל שאיפה שלו , ברגע שהחלטתי ללכת לכבוש את הפסגה הזאת הייתי כמו אש ממש חדה ולא נותנת לשום דבר לעצור אותי.

עכשו אני מרגישה כמו אדם שעומד מול קיר של ערפל שניתן לראות את השאיפות שלי אבל כבר לא בחדות כזאת האש ( הרדיפה אחרי המטרה) קצת מטריד אותי. הפכתי גם לקצת עייפה ישנונית עצלנית - משהו שאני לא מכירה.

והיום, אני מרגישה עדין עייפה אבל כאילו שאפו ממני כוחות כדי שאוכל למלא את הגוף שוב בכוחות חדשים ( משהו כמו אחרי הים)

Avatar
alina
מאשר
Moderators
28/7/18 - 22:03
חבר מאז: 17/11/10
תגובות בפורום: 1555
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

ירח ומרס היו מהממים אתמול. כתבה מאוד מעניינת מגי! תודה..

מרס היה The Lord of the Eclipse?   

83E43A38-3AE8-42FD-8AE0-81DB75797866.jpeg

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
29/7/18 - 4:00
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 11520
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

כן, היה יפהפה. 

Avatar
MooNeptune
New Member
Members
30/7/18 - 14:18
חבר מאז: 30/7/18
תגובות בפורום: 1
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

היי מגי קוראים לי גילה

ממש אהבתי את ההסבר

יש לי שאלה

למה ההשפעה של הליקוי מתקיימת גם שבועיים לפניו ואחריו?

האם יש לזה הסבר אסטרונומי?

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
30/7/18 - 21:06
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 11520
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

היי גילה, ברוכה הבאהflower2_png

ממולד ירח הקודם עד מולד ירח הבא. יש לזה כמובן השפעה ארוכת טווח משום שמביא שינוי, אבל האירועים אמורים להיות בתוך הזמן הזה.  

Avatar
Lee
חבר
Members
31/7/18 - 12:29
חבר מאז: 13/12/12
תגובות בפורום: 1891
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

אופק ב1 דלי - בטווח השפעת הליקוי?

(המעלות הראשונים של הפיקסים הם הגרנדסקוויר שלי: אופק ב-1 דלי, סאטורן ב-2 אריה, ונוס ב-2 עקרב ואורנוס ב-5 עקרב).

Avatar
Morgan
חבר
Members
03/8/18 - 17:13
חבר מאז: 17/10/10
תגובות בפורום: 2498
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מגי אדם אמר
חלק מסיכום בן 8 עמודים שכתבתי ב2013 לגבי ליקויים:

מהותם של הליקויים

מולות מדוייקת שמש-ירח (מולד ירח) או צמידות מדוייקת (ירח מלא) נוצרות אחת לחודש מידי חודש. אבל פעם בכמה חודשים מצטרפים הדרקונים לתוך המולות או הצמידות ויוצרים את האקליפס, את הליקוי. למולד הירח (צמידות שמש-ירח) ולירח המלא (מולות שמש-ירח) יש הפרשנויות שלהם. זהו חיבור מלא אנרגיה ותנועה, מלא בצורך לחדש, לחפש, להניע דברים.

ההצטרפות של הדרקונים למולד או למלאות של הירח-שמש משנה את כללי המשחק. הדרקונים מוסיפים לאירוע את טעם הלא נודע, את טעם הדחף ההתפתחותי הסמוי ואת העומס הגורלי. הצמידות או המולות של שמש-ירח – כשהם חשים את קרבתם של הדרקונים (בכפוף לאורבים שנמנו לעיל) – יוצרים חיבור שהוא הרבה יותר דרמטי, קדום, עוצמתי, מוחלט ולא ניתן לשליטה או תכנון. הדרקונים מטבעם הראשון כבר מחברים ביחד אנרגיה עכשווית עם אנרגיה עתיקה, וקושרים עבר רחוק עם עתיד רחוק. הדרקונים מוציאים את הדברים משליטתו ובחירתו הקטנה של האדם עצמו, ויוצקים בליקוי טעם מיָדו של הנסתר.

כלומר, הצטרפות הירח לצמידות של השמש עם הדרקונים יוצרת אירוע.

הצטרפות הדרקונים לצמידות או מולות שמש-ירח מחברת את האירוע לגורליות, לנסתר. 

ליקוי יוצר נקודת מגע משולשת בין כדור הארץ, השמש והירח. ומתוך המגע הזה משהו חדש מגיח לעולם.

אפשר לתאר זאת כך:

ירח מלא – מולות רגילה בין שמש וירח – זוהי פגישה רומנטית בין השמש והירח

מולד ירח – צמידות רגילה בין שמש וירח – איחוד המיני ביניהם

ליקוי ירח או ליקוי חמה – הולדה

 

על מה מדברים הליקויים

ליקויים מדברים על חיבור בין עבר (זנב-ירח) , הווה (ירח-שמש) , עתיד (שמש-ראש).

השילוש הזה – שמש-ירח-דרקונים, המחבר בין שמש-ירח-ארץ, מחבר גם בין שלושת הזמנים. מעלה דברים מן העבר אל ההווה, ויוצר התנָעה של משהו המשפיע ומעצב את העתיד. הליקויים משנים דברים בנו או משנים אותנו, משנים את גורלנו, את מערכות היחסים שלנו, את הגוף שלנו, את מצבנו הכלכלי, הרגשי, השכלי. מערערים את ההגדרה הנוחה של עצמנו שהתרגלנו אליה, ועל ידי הזעזוע שהם יוצרים הם מאפשרים למשהו אחר לצאת ולעלות.   

הליקויים נוגעים בו-זמנית בעבר, בהווה ובעתיד שלנו. ברגע טעון אחד שלושתם מתאחדים.

ליקוי חמה או ליקוי ירח מתארים נקודת עומס המחייבת התייחסות של כל אחד ואחת, משהו עולמי כללי. אבל באופן מיוחד נקודה זו משפיעה על אנשים שהליקוי נוגע באחת הנקודות האנגולריות במפה שלהם ((Asc, Dc, Ic, Mc או בשליט האופק, בשליט המפה, בשמש, בירח, במרס, בדרקונים ובכל כוכב. אנשים יכולים שלא לחוות ליקוי משך שנים על שנים – ואז בבת אחת מגיע ליקוי אחד או כמה, ומשנה את כיוון החיים.

וכך, אירוע המתרחש בסמוך לליקוי – שבועיים לפני נקודת הדיוק ושבועיים לאחריה – הוא האות לתחילתו של התהליך. כלומר, כל החודש סביב הליקוי יהיה משנה ומשפיע.  

 

האסטרולוגים העתיקים ייחסו לליקויים אסונות וצרות ואופי היסוד בו התרחש הליקוי סיפר על אופי האירועים: ליקויים במזלות אש דיברו על מלחמה ורצח ותוקפנות, ליקויים במזלות אדמה על מחסור, שממה, בצורת ורעידות אדמה. ליקויים במזלות אויר על הוריקן וסערות ובמזלות מים על גשמי זעף, צונאמי וטביעה. נבואות לגמרי לא סימפטיות.

אולם האמת היא שהליקויים, כמו שהם מביאים אירועים שליליים דרמטיים, כך הם מביאים אירועים חיוביים דרמטיים. ליקויים יכולים לבשר על הכתרה, תפקיד משמעותי, אהבה, היכרות, מערכת יחסים המשנה את החיים, לידה, חתונה, מעבר דירה, לימוד, גילוי, זכייה. הליקויים יוצקים באדם מרץ ואומץ להשתנות, לצאת מדָלת אמות של המוכר.

כמו האלים, מטרת הליקוי היא להניע את תהליך ההתפתחות. כשאדם נקלע לאירוע קשה בחייו – אובדן, עקירה, פרידה, מחסור, בצורת, מחלה, מלחמה, אונס, המרת דת כפויה, גזל, מיסים כבדים וכל קושי – על כורחו הוא פונה אל כוחות גדולים ממנו, על כורחו הוא מפנה פניו השמיימה ושואל מנהמת ליבו איפה טעיתי. במה ארָצה את פני האלים, מדוע הם כועסים. צרות טבען שהן מעוררות חשבון נפש. וכשהאדם עושה את חשבון הנפש שלו, כמו שנאמר, "וישמע אלהים את זעקתם ויעבֵר מעליהם את רוע הגזירה"... כלומר, התכוונות ושיתוף הפעולה הם חשובים, והם שיביאו את התוצאה הרצויה. הליקוי אינו בחירה. התייחסות האדם לליקוי – כולה בחירה. גם אם אינו יכול לשנות את מה שקורה, הוא יכול לשנות את ההתייחסות שלו לא מה שקורה, וזה שייצור את ההבדל.

הליקויים מולידים את מה שהם מולידים לחיוב או לשלילה, וטמונה בהם הזדמנות לשינוי וגדילה. הם פותחים הזדמנויות משמחות או מאתגרות – וכך או כך, יוצרים עומס נקודתי, שהולך ומקבל את הצורה הסופית שלו לאורך תקופה מסויימת, והופך לחלק מהחיים. (על תקופת ההשפעה של כל ליקוי ידובר בהמשך).

הנה כי כן, עניינם של הליקויים למשוך החוצה משהו שהיה שרוי מתחת ולקדם את תוכנית העולם ותוכנית האדם. הם דומים למעיין מים חיים שהיה חבוי באדמה, ועתה פורץ ומרווה אותה, או למשהו דלוּח ומאד לא נעים הפורץ ממנה וחורך אותה... כך או כך, היה זה משהו שהיה קיים שם והגיע שעתו לצאת. אולי בשבילנו זה חדש, אבל זה חלק מתוכנית גדולה יותר. משהו שהיה קיים באפלה ויצא אל האור. יצא מן התת-מודע אל המודע, ודורש מאיתנו התייחסות ושיתוף פעולה.

איך מפרשים ליקוי  

בין אם עולמי או אישי, ליקוי מפרשים לפי המזל או לפי ציר המזלות בו הוא מתרחש ; לפי שליט הליקוי ; לפי הבית/הבתים בו הוא נופל במפה אישית או במפת המדינה ; לפי הכוכבים או הקרנות שהוא נוגע בהם במפה.

    1. המאפיינים והתכנים נקבעים קודם כל לפי המזל. נושאי המזל הם נושאי הליקוי – אם זה בקשת או בתאומים הנושאים יהיו מסעות, לימודים, אמונה, הרחבת החיים. אם זה בשור או עקרב יהיה קשור בכסף, גוף, מיניות, ערך עצמי, טריטוריה. אם זה בטלה או מאזניים – עימותים, יחסים, חוזים, דעות, מלחמות. בסרטן או גדי משפחה, בית, קריירה, אחריות, בנייה, מסגרת, הורים. אריה ודלי – תפקידים, גילויים, יצירתיות, ילדים, הכתרה. בתולה דגים – עבודה, דת, בריאות, טיהור, התנזרות.
    1. שליט הליקוי - The Lord of the Eclipse יהיה או שליט המזל בו נמצאת השמש בעת הליקוי – או כוכב הצמוד אליה עד 3 מעלות. הנושאים אליהם קשור שליט זה במפה שלנו יצביעו על תחום ההתרחשות.
    1. הבית או ציר הבתים בהם נופל הליקוי במפה שלנו (או המדינה) מוסיפים את המידע שלהם.

4. הכי חשובים לפרשנות – הקרנות או הכוכבים אליהם הליקוי צמוד או נמצא ממול. אם הליקוי נוגע באופק זה יהיה קשור לאדם עצמו, לDC למערכות היחסים או הקהל שלו, לIC לבית והמולדת, ואילו לMC לקריירה והיעדים (ושניהם גם להורים). הכוכב שמקבל את הליקוי חייב להגיב, לפי האופי והתפקידים שלו במפה. וחשובים מכל מעברים על מרס או שבתאי. ליקוי המתרחש על מרס מעורר את האדם להסתכן, לחדש, להילחם על האמת שלו. על סאטורן – להתחייב, לבנות, ליצור, לארגן את החיים מחדש. הליקוי צריך להיות צמוד לכוכב או לקרנות עד 5 מעלות. יותר מדוייק – יותר עוצמתי.  

כיצד ליקוי הירח השפיע עליי? השמש שלי ב2 מעלות דלי ושבתאי ב8 מעלות דלי (צמוד לשמש). מה שאומר שהליקוי התרחש בצמידות הן לשמש והן לשבתאי שלי, בדלי בבית 11. 

כיצד ליקוי הירח השפיע על אדם מקסים ומדהים ששבתאי שלו נמצא בדיוק ב4 מעלות דלי ויושב על הMC בבית 10? במולות ליופיטר על הIC... 

(מה שאומר שהליקוי התרחש ממש על שבתאי שלו והMC ובמולות מדויקות ליופיטר שלו..) 

מה שאני כן יכולה להגיד שהחיבור בנינו שהוא חיבור שנוצר לפני יותר מעשר שנים ... ממש הופעל מחדש והוטען באותה אנרגיה ראשונית שהייתה אז לפני 10 שנים.. מאז הליקוי הזה! (והליקוי בעצם נגע בצמידות שבתאי-שמש שיש לנו בסינסטרי) 

no one forgets the truth,they just get better at lying

Avatar
Givguv
Member
Members
13/8/18 - 10:44
חבר מאז: 11/1/17
תגובות בפורום: 719
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

היי t-happy

מסקרן אותי לדעת איך מתייחסים באסטרולוגיה למספר ליקויים עוקבים. לפני יומיים היה ליקוי חמה שני, ולפעמים יש שני ליקויי ירח בעונת ליקויים.

נדמה לי שבעבר קראתי (וגם חוויתי) שהליקויי השני סוגר/משלים את מה שפתח הראשון, באותו עניין שמשנה משהו להמשך.

אז איך מסתכלים על המפות של הליקויים? מי מהן משפיעה יותר על התהליכים בחודשים הקרובים, המפה של הליקויי הראשון או השני?

mooncat

שאלה נוספת - איך אפשר להבין את מפת הליקוי? (קרנות, נקודות). מה לגבי קומפוזיט של מפת הליקוי עם מפת הלידה?

תודה flower6_png

Avatar
talila
Member
Members
13/8/18 - 14:17
חבר מאז: 12/8/17
תגובות בפורום: 170
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

ליקוי החמה החלקי שהתרחש במולות כמעט מדוייקת לונוס, איך ישפיע?

מעורר את ההתעסקות בזוגיות?

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
13/8/18 - 18:42
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 11520
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

Givguv אמר

מסקרן אותי לדעת איך מתייחסים באסטרולוגיה למספר ליקויים עוקבים. לפני יומיים היה ליקוי חמה שני, ולפעמים יש שני ליקויי ירח בעונת ליקויים.

נדמה לי שבעבר קראתי (וגם חוויתי) שהליקויי השני סוגר/משלים את מה שפתח הראשון, באותו עניין שמשנה משהו להמשך.

אז איך מסתכלים על המפות של הליקויים? מי מהן משפיעה יותר על התהליכים בחודשים הקרובים, המפה של הליקויי הראשון או השני?

שאלה נוספת - איך אפשר להבין את מפת הליקוי? (קרנות, נקודות). מה לגבי קומפוזיט של מפת הליקוי עם מפת הלידה?

  

לדעתי, הליקוי הראשון.

לגבי מפה של הליקוי - אני לא עושה לזה מפה, ומכאן שאין מקום לקומפוזיט, משום שזה ערבוב של שתי ישויות שאינן מתואמות ביניהן. הליקוי הוא קודם כל טרנזיט.  

Avatar
Givguv
Member
Members
15/8/18 - 1:20
חבר מאז: 11/1/17
תגובות בפורום: 719
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

תודה מגס cute-bunny_pngflower6_png

Avatar
Givguv
Member
Members
01/7/19 - 15:30
חבר מאז: 11/1/17
תגובות בפורום: 719
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

מקפיצה

Avatar
Batman
Member
Members
01/7/19 - 16:23
חבר מאז: 25/1/17
תגובות בפורום: 470
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

אה מגניב תודה, איזה הסבר מעולה. 

Avatar
shemmesh
Member
Members
02/7/19 - 23:36
חבר מאז: 28/1/16
תגובות בפורום: 297
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

תודה מגי! הליקוי הלילה מאוד משמעותי עבורי,  ומה שאת כותבת מדוייק להפליא למה שאני חווה בחודש האחרון. תודה שעזרת לי להבין:) 

מעניין אותי, מה יהיה ההבדל בין ליקוי ירח לליקוי חמה? מה יהיה שונה בתהליך ה"הולדה" של הדברים? 

Avatar
מגי אדם
מאשר
Members

Moderators
03/7/19 - 0:16
חבר מאז: 10/10/10
תגובות בפורום: 11520
sp_UserOfflineSmall אוף-ליין

 

בשניהם יש אנרגיה חזקה המתפרצת לחיים ומשנה אותם.

ליקוי שמש (צמידות שמש-ירח) מביא משהו טהור, חדש, התחלתי. משהו שלא היה קודם.

ליקוי ירח (מולות שמש-ירח) מביא טלטלה בין ישן וחדש, מצבים סותרים, עליות ומורדות.

בשני המקרים הליקוי פורץ את הסכר, יוצר אי שקט, מפר את הסטטוס קוו. 

No permission to create posts
איזור הזמן של הפורום: Asia/Jerusalem

מקסימום משתמשים שהתחברו במקביל: 265

כרגע און-ליין:
12 אורחים

כרגע נמצאים בעמוד זה:
1 אורחים

המשתמשים המובחרים:

ara33: 3265

Morgan: 2498

יגאל: 2084

Lee: 1756

alina: 1409

mares_nest: 1197

סטטיסטיקות של המשתמש:

אורחים שכתבו: 174

מספר חברים: 232

מאשרים: 1

מנהלים: 1

סטטיסטיקות של הפורום:

קבוצות:1

פורומים:1

שרשורים:4407

תגובות:48918

המשתמשים שנרשמו לאחרונה:

gil, ruthor, kiryatech, Tamara, mush, lauren

מאשרים:מגי אדם: 10573

מנהלים:אורי אדם: 35

    

Comments are closed.